Yamaha XSR 700

gianni said:
skroz fora motorić (y)
ali pre/mali  :LOL:

Evo upravo prodao XJR1300 čovjeku koji tvrdi da mu u vožnji XSR700 izgleda prostraniji, ima nekih 195 cm visine
 
Cyrus said:
snimi zvuk mivva pa uploadaj

Zvuk mi je super, ima 2 dbkillera tako da se može modulirati po želji. Ja ga vozim sa svim blokadama, tako mi ima najbolji moment u malim đirima.
 
joke said:
Evo upravo prodao XJR1300 čovjeku koji tvrdi da mu u vožnji XSR700 izgleda prostraniji, ima nekih 195 cm visine

eto! kakva slučajnost!

prekrasno :LOL: :LOL: :LOL:

a evo jednog na vratima koji kaže da je MT07 brz ko metak

a imao je do sada Hayabusu!






Srki
 
Srki said:
eto! kakva slučajnost!

prekrasno :LOL: :LOL: :LOL:

a evo jednog na vratima koji kaže da je MT07 brz ko metak

a imao je do sada Hayabusu!






Srki

Al nemaš sliku za potvrdu navoda  8)

13091913_1683915611869528_5239553934531956842_n.jpg
 
Taman mi kaže lik da je Tmax R5 prejak za auto školu , aman izašao iz zgrade

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk

 
ovaj XJR je fora, al fakat moraš bit panjina dat te pare za tu kramu iz prošlog stoljeća

vredi 50 somova, al ak ima Akrape i svu opremu




Srki
 
Uopce nije tip motocikla za vodeno hladjenje!
Nit gerila marketing tu nece pomoc, Joke badava krecis  :mrgreen:
A i nelijep je..ono da je ljepota u oku promatraca ovdje ne igra
 
milanche said:
Daj upoznajte me sa pacijentima koji daju kaparu za nešto što stiže za pola godine :LOL: tim više što će netko doći dan poslije njega i platiti i pokupiti svoga kao i on isti dan :LOL:

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk

Mali od makinje, odradio kadeturu, mudro šparo euriće dok su ih drugi trošili na tradicionalnu lučku rekreaciju po Brazilu.
Sram ga doć na rivu bez 'ekskluzive' , a nije još avanco dovoljno za ultimativni simbol prestiža s alu podnicama.
Prođe pola okeana, pa ga onda još ajatolah žedna preko vode provede sa treš spikom.
 
gvo said:
Mali od makinje, odradio kadeturu, mudro šparo euriće dok su ih drugi trošili na tradicionalnu lučku rekreaciju po Brazilu.
Sram ga doć na rivu bez 'ekskluzive' , a nije još avanco dovoljno za ultimativni simbol prestiža s alu podnicama.
Prođe pola okeana, pa ga onda još ajatolah žedna preko vode provede sa treš spikom.

ekipa skvikne na brodu, izgube pojam o realnosti, tu ih Jaja Trolah ufati i truć trać proda priču o Snjeguljici Bosancu i Djedu Mrazu i hop prije neg si reka Frano Lasić uvali ti pimpek (to je isto ko kuac al mali) i vlasnik si plaćenog predračuna za obećanu zemlju zvanu XSeR 700 tork master





Srki
 
Čujem da radnici u Iwati krepavaju na proizvodnoj traci, nebi li napunili silne kontejnere motorima za Joke-sana. :LOL:
 
gledam danas neki takav al žuti

ruglo samo takvo





Srki
 
Zvonar crkve Notre Dame je faca za ovo zgnječeno ruglo

a auspuh je iz Lidla

ko ovo kupi mora bit Kerumov rodijak




Srki
 
Ne znan sta je vama ovde uzas, al sa ovih par izmjena motoric izgleda cisto ok  (y)
 
Meni je bas lip  :azn:
sa staron zadnjon gumon ovako kratak idealan za drift splitskin ulicama.... :grin: