Yamaha XT 700 Tenere

Meni je fascinantno kad cujem koje kilometere ljudi rade sa nekim dijelovima. moja t7 ima cca 50000 km od toga 45000 makadama promija sam 4 seta lezaja u kolima 3 felge 3 seta lanaca i lancanika gume ni ne brojim također ni pločice.
ulje minjan svakih 4000 km... tako da te price meni nisu jasne sto ja krivo radim :rolleyes:🤷‍♂️

Ti voziš praktički samo offroad, to je nešto potpuno drugo od touringa, touring čovik nikad neće znati ...
 
  • Haha
Reactions: cadjo
Meni je fascinantno kad cujem koje kilometere ljudi rade sa nekim dijelovima. moja t7 ima cca 50000 km od toga 45000 makadama promija sam 4 seta lezaja u kolima 3 felge 3 seta lanaca i lancanika gume ni ne brojim također ni pločice.
ulje minjan svakih 4000 km... tako da te price meni nisu jasne sto ja krivo radim :rolleyes:🤷‍♂️
za skoro sve makadam...jeftino si i prošao :LOL:
Uvjerenja sam za ležajeve da imaš naviku svaki put kad minjaš gume , skinut semering i dignut prsten-plastiku s ležaja i malo bacit brake cleaner te nakon tog ubacit masti -> nadživili bi sve izmjene.
 
50 000, a ni lanac se još nije pokvario. Uopćeno, kako se tuareg bori kroz kilometre?
ja imam mali motor za pizdarije. Tenerka je igrom slučaja prošla kroz Vlašić, Prokoško i još poneki teren, ali inače je na cesti.
 
  • Like
Reactions: diesel power
Meni je fascinantno kad cujem koje kilometere ljudi rade sa nekim dijelovima. moja t7 ima cca 50000 km od toga 45000 makadama promija sam 4 seta lezaja u kolima 3 felge 3 seta lanaca i lancanika gume ni ne brojim također ni pločice.
ulje minjan svakih 4000 km... tako da te price meni nisu jasne sto ja krivo radim :rolleyes:🤷‍♂️
ako inzistiraš da nešto krivo radiš, voziš je po terenu. ali ti si inzistirao...
 
Meni je fascinantno kad cujem koje kilometere ljudi rade sa nekim dijelovima. moja t7 ima cca 50000 km od toga 45000 makadama promija sam 4 seta lezaja u kolima 3 felge 3 seta lanaca i lancanika gume ni ne brojim također ni pločice.
ulje minjan svakih 4000 km... tako da te price meni nisu jasne sto ja krivo radim :rolleyes:🤷‍♂️
Razlika u nacinu ekspoatacije.
Ozbiljan off road, u jacem tempu, s izletima u nepoznato, stalni izleti u zahtjevniji teren, zelja za napretkom u voznji i pomicanje granica trosi motor na n-tu potenciju vise nego izletnicki stil voznje...

Ili samo ne znas upravljati motociklom. 😁😁
 
  • Like
Reactions: Bibe