Yamaha YQ Aerox 50

Koja je maksimalna brzina serijale Aeroxa bez blokada po ravnici?
 
Sivi__Sokol said:
daj please napiši proizvođača i model auspuha koji preporučaš

Naziv modela ti je na slikama, a proizvođač je Leo Vince, naravno možeš ga kod nas naručiti  :mrgreen:ako ti AutoBil ili Bencony nije u blizini
Serijska snaga bez blokada za sve 2T je cca. 4-6 KS i laže tko tvrdi više. Primjera radi MHR kit ima 19 KS u Racing postavu (karb. limitiran na 19 mm), a još pokoji KS da se izvuči primjenom večeg karburatora.
Za max. brzinu ne znam, ovisi o "lovcu" koji je pripovijeda, stanju km/sata i nagibu nizbrdice :mrgreen:
 
Koliko bolje preformanse od serijale dobijem sa Leo Vince Touring auspuhom? Da li se uz njega još isplati staviti Malossi red sponge filter zraka i veću diznu?
 
Sivi__Sokol said:
Koliko bolje preformanse od serijale dobijem sa Leo Vince Touring auspuhom? Da li se uz njega još isplati staviti Malossi red sponge filter zraka i veću diznu?
jes ti pročitao zadnjih par postova, ili me samo zezaš. sve što pitaš več piše
 
Jesam, pročitao sam. Meni dovoljno. Da li se dobiju federi uz taj auspuh?
 
ako ti kupis skuter unutar sljedecih godinu dana.... majke mi ja cu ti sponzorirati tuning opreme za 5000€...



 
sta ce mu ti ruzni spuhovi ako ce vec dat +-1000kn onda nek kupi nesto normalno

i onako su svi ovi jeftiniji base spuhovi predviđeni vise za serijale nego za gus 70

a mislim da stvarno mora biti baksuz da mu pri padu otpadne prigusivac


i jeb..2t skuter serijalu, malo tuninga nist mu nece biti, svi smo to prosli  :mrgreen:
 
Leo Vince ZX je dobar za serijalu, ali nema Bog zna kakav zvuk (prdi) i ima ga svaki drugi klinac koji ima skuter.
 
onda si fino naruci yasuni z, fino kvalitetno i tiho ne prde  bzvz ispast ce te 1000kn max

odi na mojskuter forum regaj se

nađi clana ''seba'' svaku nedjelju idu naruđžbe sa scooter centra il attacak

btw...sta ti nisi klinac (16god) ?
 
Zboriš kao da si dosta mlađi, kao 25-godišnjak bi trebao voditi mlađe na pametan i razuman put :mrgreen:
 
joke said:
Zboriš kao da si dosta mlađi, kao 25-godišnjak bi trebao voditi mlađe na pametan i razuman put :mrgreen:

tako se i osjecam, mada 25 jos nemam, jos mi fale 2,5god, mozda se do tada nesto i promjeni  :jesus:
 
..Pozdrav iz Osijeka..
Aerox..kupljen..2004..novi..u  Skaro-moto..Osijek...preso do sada..21662km..
..kvarovi..prekidac..zmigavaca....popravljen..jos dok je trajala garancija...
...odrzavanje..na 15000..zamijenjen..remen..valjcici...i centr...kvacilo...
...za sada...prezadovoljan....
 
Osijek said:
..Pozdrav iz Osijeka..
Aerox..kupljen..2004..novi..u  Skaro-moto..Osijek...preso do sada..21662km..
..kvarovi..prekidac..zmigavaca....popravljen..jos dok je trajala garancija...
...odrzavanje..na 15000..zamijenjen..remen..valjcici...i centr...kvacilo...
...za sada...prezadovoljan....

jebote serijska 50cc minareli masina =)

tak znam da ce bit vjecna...
 
skut do jaja  (y)
moj Rox ima preko 60 hiljada (98'), od kojih od 28 nadalje kit + .... puno toga, vozi i dan danas iako na 55 milja kompletna generalka nije ginula. Odlicne kocnice, odlicno drzi, standardan trosi ko upaljac  (y) (y)
Mana je defninitivno udobnost, u biti nema je.... dada i svjetla sam zaboravio, katastrofa, ali stavis halogenku 35W i ok! Samo ako stavljas 10W jacu zarulju preporucam ti ledicu za poziciju jer ledice ne trose nis struje, full malo.