Yamaha Yzf-r 125 ili nesto drugo?

Yzf-r Rossi

New member
zapeo mi je za oko navedeni motor sto se tice voznje imam nekoga iskustva,prije sam vozao obicnog tomosa na brzine,skutera i sad zelim kupiti ovaj motor nekako mi se omjer ulozeno/dobiveno cini dobar,dakle ima li ko od vas ovaj motor i malo komentara o njemu nebi skodilo,ili kawasaki ninja 250r,imate li mozda neki drugi prijedlog??
 
Yzf-r Rossi said:
zapeo mi je za oko navedeni motor sto se tice voznje imam nekoga iskustva,prije sam vozao obicnog tomosa na brzine,skutera i sad zelim kupiti ovaj motor nekako mi se omjer ulozeno/dobiveno cini dobar,dakle ima li ko od vas ovaj motor i malo komentara o njemu nebi skodilo,ili kawasaki ninja 250r,imate li mozda neki drugi prijedlog??

Jesi siguran da si žensko ?  :mrgreen:
 
Yzf-r Rossi said:
zapeo mi je za oko navedeni motor sto se tice voznje imam nekoga iskustva,prije sam vozao obicnog tomosa na brzine,skutera i sad zelim kupiti ovaj motor nekako mi se omjer ulozeno/dobiveno cini dobar,dakle ima li ko od vas ovaj motor i malo komentara o njemu nebi skodilo,ili kawasaki ninja 250r,imate li mozda neki drugi prijedlog??

u vinkovcima imamo 3 yzf-a 125...tek kada je izasao vozao sam ga neko vrijeme...ne trosi nista,izgleda dosta dobro itd...jedan od ta tri se prodaje trenutno,ima par tkm mislim...ako te zanima javi... (y)
 
Yzf-r Rossi said:
opansna ti cura...   :wink: :D
nego sta..haha....

inace ta yamaha mi full dobro izgleda, sam kazu da je dosta slaba, max brzina do 120kmh.... sad ovisi sto ti zelis od motora? divljati i slicno? uzivati u laganoj voznji? ili mozda nekad i obici neki auto?....haha
 
ja sam tip koji cesto vozi punim gasom,"divljanja" kao burnout i wheelie obozavam itd..a sad 120kmh se meni ne cini bas malo...
 
Yzf-r Rossi said:
ja sam tip koji cesto vozi punim gasom,"divljanja" kao burnout i wheelie obozavam itd..a sad 120kmh se meni ne cini bas malo...

wheelie na yzf-u mozes zaboraviti...120 nije malo, ali ak ides negdje dalje nemozes ga stalno drzati na max brzini, znaci vozio bi uglavnom oko 100kmh, pa bi uglavnom auti tebe obilazili..... po meni ta yamaha ima samo predobar izgled... a sad je na tebi da odlucis sto zelis od motora..... (y)
 
a koja mi vozacka dozvola treba za yzf-r 125 a koja za ninju 250r,ona mi se opako svidja al me je*e to za snagu...
 
hmmm.... u hrvatskoj za yamahu treba A1 a za Kawu A2 kategorija......
 
a znas li mozda kakvo je stanje u bih?i vidim da ti imas ninju 250r mozes li mi dat malo informacija opcenito i malo kakva je na gasu koliko ide i to...
 
yamaha po mom satu isla 136...racunaj da laze i sat malo i da joj treba puno ceste da dodje do te brzine...
 
Yzf-r Rossi said:
a znas li mozda kakvo je stanje u bih?i vidim da ti imas ninju 250r mozes li mi dat malo informacija opcenito i malo kakva je na gasu koliko ide i to...
za bih neznam... malo pogledaj po netu, sigurno pise negjde...

aham....imam malu ninju i zasad sam zadovoljan...ne trosi bas previse, u prosjeku nekih 5L, max sam vozio 170kmh, i nemoze bas puno brze, ono, za pocetak super motor, odrzavanje dosta jeftino... ja zadovoljan, al prodajem ju cim dobijem vozacku za vece...haha
 
pa normalo,svaki covijek uvijek hoce vise to je bar moje misljenje,a honda cbr125 ili derbi gpr?
 
malo listam ovaj Moto Plus Katalog 2010 pa tu ima jedno 5 motora od 125ccm u tom rangu...

EDIT : sorry na duplom postu...
 
U podkategoriju A1 spadaju laki motocikli čija zapremina motora ne prijelazi 125 cm³ a snaga ne prijelazi 11 kW. 

u bih ima samo A1 i A kategorije.....
 
Yzf-r Rossi said:
pa normalo,svaki covijek uvijek hoce vise to je bar moje misljenje,a honda cbr125 ili derbi gpr?

derbi gpr 125 je nesto jaci, 23ks u otvorenoj verziji ali najveci nedostatak mu je sto ima dvotaktnu masinu, a i cijena nije bas povoljna, oko 37 000kn u hrvatskoj

honda cbr125r slicna yamahi, 10kw, 4-t masina, najveci nedostatak u izgledu su gume s bicikla...
cijena oko 26 000kn
 
dali ko ovdje posvjeduje megelli naked ili sport odnosno 125 r ili s?kakva je to marka opcenito,u hrv sad nov dodje 20 000kn...