Yamaha YZF-R 125

malaguti said:
da nema otvorene i zatvorene verzije,ali zato imas kit za njega...

di ima kupit kit za taj motor molim te?
znas mozda cijenu i kolko ccm ima kit?

ak imas link bio bih stvarno zahvalan  8)
 
malaguti said:
da nema otvorene i zatvorene verzije,ali zato imas kit za njega...


da ali če ti ga mehaničar otvorit badava,a kit češ platit nekoliko tisuća kuna. (y)
 
Aleksandar1 said:
di ima kupit kit za taj motor molim te?
znas mozda cijenu i kolko ccm ima kit?

ak imas link bio bih stvarno zahvalan  8)

Imaš na malossi stranici,pa pogledaj.
 
ko prvo nijednan 4-t 125 r nema veze s r-om!!!kao drugo gdje si izvukao to da je zatvorena verzija kad nepostoji ni zatvorena ni otvorena i ima tema od 10 stranica o toj yamahi a ti u skutere pises i ispitujes aj pregledaj sve a i r125 nemas jos godinu dana u rh tak da ne vrijedi!!!!!!!!
 
Barbarijan said:
baš sam čua da je sranje motor (r125) jer je četverotaktna i da ga se ne isplati kupiti
2T izumire pomalo a to ko ti je reka da je sranje jer je 4T ti je reka jer neide ko 2T.
Kome sta triba nek uzme, ako ti je to za naucit se vozit i znaci ako zelis pric na nesto jace posli sta fali yamahi? A ako ti se i jurca malo onda uzmes RS-a. Jako jednostavno, al kad stavis racunicu na papir koliko te kosta odrzavanje i voznja jednog naspram drugoga brzo se predomislis. R125 u samom startu je jeftiniji od RS-a, a za pocetnika su oba prava stvar.
Cijena: 31.990,00 KN - R125
Cijena: 40.140,00 KN - RS125

Neces falit kojeg god uzea al opet moras prije toga odlucit sta zelis od sebe i od motora pa onda to trazit u dobrim i lošim stranama ta 2 motora, di se više nađes toga kupujes ;)
 
od kud uopce ideja da se taj japanski fuš uposredi sa rs-om....


rs ide u klasu supersport 125 =)


sve ostalo je.... 125cc moped with gears =D
 
+marek+ said:
Kaj nije u pitanju bili ninja 250 ili hyo?
Kaj niš od toga,sad već 125!!!  :LOL:

ne ninja i hyo su bili u prvom planu ali pošto nema ni jednog ni drugog za kupit trenutno onda je došla ova igračka u obzir
 
ja neznam zasto ljudi toliko usporeduju tu yamahu i rs125

recimo ja koji imam polozeno A1 ne bi smio voziti rs125...zato sto ima 30 konja....
naravno da ce ona ici brze i bolje zbog 15 konja vise ali ce se zato i prije pokvariti,,poznato je vec odavno da se 2taktni motori kvare brze od 4taktnog...

gledao sam tu yamahu i super mi je ali nisam nazalost imao dovoljno novaca....

pa sam si kupio ovog derbia sa slike.... Derbi Mulhacen 125...ja zadovoljan ...ubrzanje super...do 85 ide ko munja...max je 110 i ne treba mi vise...

prvo treba nauciti puzati da bi mogao hodati...tako i isto sa motorom...otvorit cu temu o svom motoru pa ako ocete mozete i tamo pitanja i ostalo... (y) (y) (y)

evo pratite ovdje kako pise pa cete doci i do mog motora    Motori.hr Forum > .:: MOTORI ::. > Tehnička pitanja > Ostali > Derbi Mulhacen 125
 
kreso16 said:
ja neznam zasto ljudi toliko usporeduju tu yamahu i rs125

recimo ja koji imam polozeno A1 ne bi smio voziti rs125...zato sto ima 30 konja....
naravno da ce ona ici brze i bolje zbog 15 konja vise ali ce se zato i prije pokvariti,,poznato je vec odavno da se 2taktni motori kvare brze od 4taktnog...

ono - ne :wink:
 
volio bi probat jednom tu yamahu...sve vise i vise mi se svidaju sportski motori.... kad polozim za A2 kontam si uzet kawasaki ninju 250r...predobar mi je...al dok ja ustedim 35 000 kuna vec cu napunit 40.h.hhh... :LOL: