Yamaha YZF-R 125

Barbarijan

New member
Ovaj motor nije skuter ali nisam naša nidi mista da obavim ovu temu nego tu.

DAKLE, da li bi bilo pametno da početnik koji nikada u životu nije vozia motor kupi R125-icu. da li je motor teško za voziti s obzirom da on u zatvorenoj verziji ide 120 km/h.. ?
troši 3,3l na 100 km
 
Barbarijan said:
Ovaj motor nije skuter ali nisam naša nidi mista da obavim ovu temu nego tu.

DAKLE, da li bi bilo pametno da početnik koji nikada u životu nije vozia motor kupi R125-icu. da li je motor teško za voziti s obzirom da on u zatvorenoj verziji ide 120 km/h.. ?
troši 3,3l na 100 km
ok motor,i upravo taj motor je za pocetnike, bilo bi dobro da si do sad bar neki skuteric vozio ali bez brige nije to neka snaga ali opet zna i tih 15 konja biti jako opasno isto kao i motor sa 2 ili 180 konja  (y)
 
Barbarijan said:
Ovaj motor nije skuter ali nisam naša nidi mista da obavim ovu temu nego tu.

DAKLE, da li bi bilo pametno da početnik koji nikada u životu nije vozia motor kupi R125-icu. da li je motor teško za voziti s obzirom da on u zatvorenoj verziji ide 120 km/h.. ?
troši 3,3l na 100 km

Inače,kod 4t motora nema otvorene verzije motora.
Imaš o tom motoru ovdje nešto:http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,107869.0.html

 
da nema otvorene i zatvorene verzije,ali zato imas kit za njega...
 
zakaj komplicirat...
uzmi RS125 koji je vec itekako dokazan i gdje god se okrenes imas nekaj o njemu
 
Barbarijan said:
baš sam čua da je sranje motor (r125) jer je četverotaktna i da ga se ne isplati kupiti
govore da je sranje jer ga usporeduju sa otvorenim rs-om koji ima 29 konja... :?
 
BeLa-Vg said:
govore da je i cbr 125 sranje pa navuce  skoro 140

pogledaj gume tog jadnog ce be erića....izgleda da se neko opako sprdao dok je to riktao..
sav je neki usukan, nema ga nista...
 
BeLa-Vg said:
ali jebi ga...on ide i ljudi se voze

nije bas da ih previse viđam ...al zalomi se tu i tamo kakav gelipter :x
ma necu kakit po hondici, stari mi je vozio CBR 250 za stazu, da su bar 1% s njega prenijeli na tu sramotu
 
Dobar motor na jesen ga kupujem ljep je dobar uvod u svijet motora dobiješ nekakva opća znanja o motorima a i iskustva i glupo je srat po motorima od 125 kubika neka ih ljudi samo kupuju treba s nećim počet a bolje počet s tim a nekoga sa nekim 600 kubika motorom i ubit se na prvom zavoju ta yamaha i honda cbr mala su odličan uvod u svijet motora
 
BuLL said:
Dobar motor na jesen ga kupujem ljep je dobar uvod u svijet motora dobiješ nekakva opća znanja o motorima a i iskustva i glupo je srat po motorima od 125 kubika neka ih ljudi samo kupuju treba s nećim počet a bolje počet s tim a nekoga sa nekim 600 kubika motorom i ubit se na prvom zavoju ta yamaha i honda cbr mala su odličan uvod u svijet motora

Bravo. Zdravo razmisljanje glavu cuva.  (y)
 
pK said:
pogledaj gume tog jadnog ce be erića....izgleda da se neko opako sprdao dok je to riktao..
sav je neki usukan, nema ga nista...

exactly!

rađe vozim baotian koji je tha best u kineskoj 4t klasi do 50 cc 3000kn, nego zadnje smeće u 125 klasi =D
 
motorić izgleda ok, ali ova cbr mi je full jadna jer je uska, a neide nikamo u odmosu na mog rs-a
ima jedna cura taj cbr 125 tu, dok sam imo vxr-a sam se igrao s njom, a da ne govorim šta joj radim sad na rs-u