Z 750-tema za sve štovatelje malog zeca

Po meni, cestovna best buy guma u sport segmentu je trenutno Metzeler M7rr za 1550kn, ne tako davno je bila preko 2000kn, razlog je m9rr koja ju je naslijedila..
 
Ekipa, ako neko ima ili je kupoval transparentne leće žmigavca? Znači da bude ko na modelu 2009 pa nadalje ja mislim.
 
Ekipa, ako neko ima ili je kupoval transparentne leće žmigavca? Znači da bude ko na modelu 2009 pa nadalje ja mislim.

Imaš ih po trgovinama; nekih 250kn po komadu dođu.
Meni su osobno bili ljepši moji na R modelu, jer su kao na Z 1000.
 
Jel zna tko da li paše na Z750 auspuh sa Z1000 - s desne strane samo granu ima (2008godina oba), vidim da 750 ima i na drugoj strani pripremu pa pretpostavljam da bi moglo pasat?
 
Ekipa koliko vama traje akumulator na zecu? Ja danas palim ono muci se i jedva upali. Poslije vruc nakon 25 km voznje palio bolje. Mjerio sam napon 12.93V.
 
Ako imaš neki čunga-lunga akumulator, ne očekuj više od 2 godine. Uzmi neki AGM od Varte, Fiama, Boscha ako ti je Yuassa preskupa i budeš miran 6-7 godina. Uvjet je i da ti punjenje akumulatora radi ispravno i da nemaš greški na instalacijama pa da ti motor pomalo cucla struju iz akumulatora dok je van pogona. Yuassa na ženinom CBR125 nakon 15 godina počela pomalo zezati, upali ali nije to onak veselo nego se kuži da je pri kraju. Meni Yuassa tek 5 godina stara pa je prerano za davati neki sud, očekujem još barem 3-4 godine da neće biti problema.
 
A neznam jel CIAK sta kazes cunga lunga ali narucit cu YUASU pa sam miran. Prije dvije godine sam uzeo motor i taj je ciak bio na njemu a nemam pojma kad je stavljen...
 
Ciak-u je sve sve preko dvije godine extrabonus, izdrži nekima i duže u dobroj garaži ili ako se skida preko zime i čuva u špajzi.
 
Dobro da si stavio ovaj link ... naime ovaj sam i ja gledam ali me buni sta u manualu pise 8ah a ovaj je 8.4 Jel moze imat kakvih nus pojava haha?
 
Dobro da si stavio ovaj link ... naime ovaj sam i ja gledam ali me buni sta u manualu pise 8ah a ovaj je 8.4 Jel moze imat kakvih nus pojava haha?

Moze, meni je trajao samo cca godinu dana jer sam nakon toga prodao Z750 i kupio Z900 :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: MarkoZ09
Jel ko od vlasnika ima problema da je mogor osta u brzini i nemože se šaltat ni naprid ni nazad. Z750 2012god
 
Pozdrav, da li netko blizu Kutine ima da posudi nosac tablice original za z750, 2007 god, da prođem tehnički, poceli su za.....
 
Preporuka auspuha i usput dal netko prodaje nešto tipa akrap ili leo za Z750s 2005?
 
Mivv Gp Carbon ili Titanium, 360 eura na louisu, gledao sam i ja akrapa (novog) ali teško ih je bilo naći a i bio je dosta skuplji.
Može se upisat u prometnu, izgleda dobro a čuje se poprilično :)

 
  • Like
Reactions: bebeli