Zašto mi je blokirao prednji kotač???

pa otkud ste sad opet izvukli ovaj forum majku mu milu, ja sam to već zaboravio!!???? Treba se posvetit borbi za pravo govora.... to je sad aktualno.... il si faca il nisi.....reče Rivi.
 
nisam imo ziovaca da citam sve al mogu tresnuti par stvari. nisam bas osoba od struke al neke stvari znam.


armirana crijeva ne sluze da bi se ulje bolje hladilo nego da se nebi sirila. gumena crijeva se vise sire od onih armiranih.


rupice na disku su radi boljeg hladenja diska, a ne nekakve kise.



moguce da su se g. zujicu zakucali klipici u te rupice na disku zato sto su gumena crijeva prenjela struju sa akumulatora i napravila kratki spoj. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


alo ljudi postoje oni koji su jako dobro placeni da jako dobro znaju kaj se dogada kak i kad pa ak oni vele da treba dot 6 onda treba dot 6 ma koliko to nama zvucilo nerazumno.

pustite covjeka da se malo odmori od pada i da razmisla o sljedecoj trci a ne o tome zakaj mu je disk probusen i zakaj ima armaturu oko crijeva
 
A mozda diskovi nisu kompatibilni sa tim novim plocicama...
a mozda su u sumi.....

No vjerujem da ce osiguranje namiriti stetu,jer vozas nebu priznal da je pal na trkalistu;))