Zašto si tako loše vozio????

BorisZ

New member
Evo da i ja otvorim temu nakon dugo vremena.

Čuo sam na Grobniku puno komentara tipa "zašto si tako sporo vozio?"
Šta se desilo Sepiu da se vozio "samo" 1.39? Zašto nisi prešao Keca?

E pa da vam odgovorim...
Kao prvo to nije video igrica pa ćeš uvjek voziti isto ili bolje. Jako puno faktora ovisi o brzoj ili "sporoj" vožnji.
Prvo da naglasim da ovo nije opravdanje nego objašnjenje očito neupućenim ljudima koje ću ako žele provozati na pisti 1.45 pa će vidjeti šta je "sporo"!!!!! :shock:

Stanka od 4 mjeseca svakako utječe na samopouzdanje i koncentraciju.
Puno novih informacija koje smo dobili od trenera, neuvoženost, problemi sa gumama, ovjesom, temperatura, nove rukavice, odjelo, obrnuti mjenjač, prijenosi u kombinaciji sa gumama... sve to utječe na vožnju i sekunde.
Preteći nekoga tko vozi isto ili malo sporije od tebe nije ni malo jednostavno. Tko god je probao se uvjerio u to.
Preticanje je puno teže naučiti nego voziti se brzo.

Ako vas još nešto interesira, slobodno pitajte....
 
ja sam sasvim ozbiljno komentiral na zidu na ciljnoj ravnini da treba imat muda i onak u grupi na kočenju nakon ciljne uć u onaj desni pa lijevi zavoj i za to nemam čuke i kad vas sve trkače gledam nemam kaj drugo reč nego svaka čast

neki jure brže od drugih al to ne umanjuje silinu

ljudi koji nisu uživo tamo stajali nemogu to svatit.

respekt

a ovo kaj je boris reko o vremenima ostavljam na raspravu kompetentnijima
 
ma ne bih ja to znao, i glupe su mi takve rasprave. ja jos nikad nisam ni vozio po stazi pa tako da ni ne znam filing. a i vise sam chopper tip. vozio sam ninju ful brzo al to samo zato sto svi znamo da kad vozis takav motor recenica "ma polako cu ja" ovdje gubi svaki smisao :mrgreen:
 
Borise, kako sam vec napomenuo uvjeren sam da si i ti svi vozaci dosta dobro vozili.
Pa to je bila prva voznja nakon zimske pauze, a ni vremena nam nisu bila losa, vec bih rekao vrlo dobra :D

Vrlo mi je drago da se sport omasovljuje i je sve vise i vise natjecatelja. :cool:

A sto se tice voznje ne bih kritizirao nikada jer na voznju utjece jako puno toga i tesko je sve to uskladiti i napraviti "idealan krug".
 
Sijecam se kad si mi u subotu navecer objasnjavao kako ti je bio prekratak mjenjac i kako ces u nedjelju napokon samo turisticki ic na grobnik i neces vozit. A onda sam te vidio u odijelu i cuo od nekog da ides na stazu, sve mi je bilo jasno... :mrgreen: Ajde Zuja sretno s treninzima i pazi na te otkucaje srca da te endurance ne pojede :wink:
 
BorisZ said:
Cigla said:
BorisZ said:
koje ću ako žele provozati na pisti 1.45

Kad mozes? :mrgreen:

Na happeningu.... :mrgreen:
heheheh, ma ti znas da si ti rodjena kamikaza.......a oni koji su rekli da si se sporo vozio, možda su presporo pratili.. :mrgreen: :mrgreen: ......a ako ih interesira mogli bi se provozati sa tobom i po gradu :yikes: ..budi ti nama jos brzi, na svom motoru, :pjevajuci:
 
Na slici možete vidjeti curu koja se htjela brzo voziti po stazi.
Obratite pogled na držanje glave odnosno kamo cura gleda :mrgreen: (poslije mi je rekla da nije uopće gledala...)
Navodno je poslije povraćala a nisam tako brzo vozio... :mrgreen:

 
BorisZ said:
Na slici možete vidjeti curu koja se htjela brzo voziti po stazi.
Obratite pogled na držanje glave odnosno kamo cura gleda :mrgreen: (poslije mi je rekla da nije uopće gledala...)
Navodno je poslije povraćala a nisam tako brzo vozio... :mrgreen:


a moga si joj barem crnu kapuljaču nabit na glavu :mrgreen:
neče ta više na stazu :LOL:
 
BorisZ said:
Dogovoreno, samo mi netko mora posuditi motor sa dva sica i dobrim gumama, a ti nabavi odjelo i trenira sklekove ako misliš izdržati kočenja :mrgreen: ....

Mozes na mom...gore su D207RR...naravno da imam kombinezon...

Dobro, ne moras bas 1.45... :mrgreen:
 
Cigla said:
BorisZ said:
Dogovoreno, samo mi netko mora posuditi motor sa dva sica i dobrim gumama, a ti nabavi odjelo i trenira sklekove ako misliš izdržati kočenja :mrgreen: ....

Mozes na mom...gore su D207RR...naravno da imam kombinezon...

Dobro, ne moras bas 1.45... :mrgreen:

Ili pun gas ili ništa :mrgreen: ali ne na RR gumama.
Naći ću ja neki bajk sa gumama za stazu...