Zašto si tako loše vozio????

Hrabar je svatko tko sjedne ko suvozac na motor.
Mi tim djevojkam moramo dic spomenik
 
BorisZ said:
trenira sklekove ako misliš izdržati kočenja :mrgreen: ....

Pa naslonit cu se na tebe pri kocenjima... :B: :mrgreen:
 
E sad bi ti sve... :mrgreen:
 
BorisZ said:
Evo da i ja otvorim temu nakon dugo vremena.

Čuo sam na Grobniku puno komentara tipa "zašto si tako sporo vozio?"
Šta se desilo Sepiu da se vozio "samo" 1.39? Zašto nisi prešao Keca?

E pa da vam odgovorim...
Kao prvo to nije video igrica pa ćeš uvjek voziti isto ili bolje. Jako puno faktora ovisi o brzoj ili "sporoj" vožnji.
Prvo da naglasim da ovo nije opravdanje nego objašnjenje očito neupućenim ljudima koje ću ako žele provozati na pisti 1.45 pa će vidjeti šta je "sporo"!!!!! :shock:

Stanka od 4 mjeseca svakako utječe na samopouzdanje i koncentraciju.
Puno novih informacija koje smo dobili od trenera, neuvoženost, problemi sa gumama, ovjesom, temperatura, nove rukavice, odjelo, obrnuti mjenjač, prijenosi u kombinaciji sa gumama... sve to utječe na vožnju i sekunde.
Preteći nekoga tko vozi isto ili malo sporije od tebe nije ni malo jednostavno. Tko god je probao se uvjerio u to.
Preticanje je puno teže naučiti nego voziti se brzo.

Ako vas još nešto interesira, slobodno pitajte....

ja mislim da treba imati volovska muda i veliko znanje za takvu vožnju, pa mogu reći samo SVAKA ČAST!!! :cool:
 
Da ja kojin slučajen iden vozit vrijeme bi bilo li-la, osim decimalnog zareza koji bi se maka jedno misto udesno. Zato nema šanse da kome idem solit pamet. Eventualno pitat nešto.
 
Gemich said:
BorisZ said:
Na slici možete vidjeti curu koja se htjela brzo voziti po stazi.
Obratite pogled na držanje glave odnosno kamo cura gleda :mrgreen: (poslije mi je rekla da nije uopće gledala...)
Navodno je poslije povraćala a nisam tako brzo vozio... :mrgreen:


a moga si joj barem crnu kapuljaču nabit na glavu :mrgreen:
neče ta više na stazu :LOL:
meni se cini da ona na R nece tak brzo sjest. na slici se vidi da moli Boga da ta voznja cim prije zavrsi.
 
speed attack said:
meni se cini da ona na R nece tak brzo sjest. na slici se vidi da moli Boga da ta voznja cim prije zavrsi.
A onda samo još po gasu,pa će i prije završit!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
shonyo said:
speed attack said:
meni se cini da ona na R nece tak brzo sjest. na slici se vidi da moli Boga da ta voznja cim prije zavrsi.
A onda samo još po gasu,pa će i prije završit!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
tako je, prije ce se rijesit muke
 
foggy said:
ma treba ovog šonju na stazi malo provozati :mrgreen: :mrgreen:

Šonju možete vozat samo ak ulovite za noge,pa vuć po podu.
Jedan frend me vozio na R6-ici do doma.Možda oko kilometar i pol.Jurili smo strelovitih i nezamislivih 70 na sat.A ja biserko sjeo ko i na svom chopperu,uspravno.Kad se malo nagnuo,skoro mi govno ispalo od straha!

A drugog sam tuko po glavi u vožnji čim je kazaljka prešla 70 km/h!
Pa ko oće,nek me stavi na zadnji sic i vozi!Migrena zagarantirana!
:mrgreen:
 
ma tako i ja!!! obozavam brzinu, motore i aute (ma i avione :p) ali ne mogu da me neko drugi vozi! userem se ko grlica :mrgreen:
 
speed attack said:
Gemich said:
BorisZ said:
Na slici možete vidjeti curu koja se htjela brzo voziti po stazi.
Obratite pogled na držanje glave odnosno kamo cura gleda :mrgreen: (poslije mi je rekla da nije uopće gledala...)
Navodno je poslije povraćala a nisam tako brzo vozio... :mrgreen:


a moga si joj barem crnu kapuljaču nabit na glavu :mrgreen:
neče ta više na stazu :LOL:
meni se cini da ona na R nece tak brzo sjest. na slici se vidi da moli Boga da ta voznja cim prije zavrsi.

i krunica joj u ruci, samo se ne vidi :mrgreen:
 
Dylan said:
Boris, a zašto obrnuti mjenjač?
Nije namjenjeno meni al... da u zavoju nemora zavlačit nogu ispod mjenjača ako hoće u višu... tako nekako