Zadarski dogovori za kratke ili duge đireve

bullitt said:
Neznam hoće li ovo biti aktivno :misli:,Medonja ZD je autor teme,a u međuvremenu je postao Bubica :mrgreen: :wink:,već neko vrijeme je bez motora,dok ne kupi xx-a,možda gđa.Gric Gric jedino napravi neku vožnju za ovaj topic.,skuterom naravno, jer zadrani imaju topic za svoje vožnje motorom koji naravno, ako to  žele mogu koristiti i stavljati slike itd..

Novi je tu, doduse ne XX ali ni ovo sto sam uzeo nije lose.. :mrgreen:
 
Bubbica said:
Novi je tu, doduse ne XX ali ni ovo sto sam uzeo nije lose.. :mrgreen:

Ma kakvi loše,čestitam na novoj pili (y).
 
bullitt said:
Ma kakvi loše,čestitam na novoj pili (y).

Hvala, motor je prevaziso ocekivanja, stvarno su ga vrhunski slozili, a i vise nemam lanac da ga moram stalno mazuckati i cistiti, to me oduvijek ubijalo, no sada sam miran po tom pitanju :mrgreen:
 
evo ja sam u subotu bio do trogira i nazad sibenik kavica, cure i tako to sve u svemu OK  (y)

Relacija voznje:  Zadar-Trogir-Zadar
Total Km:  230Km

26.12.2009
 
brky said:
evo ja sam u subotu bio do trogira i nazad sibenik kavica, cure i tako to sve u svemu OK  (y)

Relacija voznje:  Zadar-Trogir-Zadar
Total Km:  230Km

26.12.2009

kada budes raspolozen za neki đir reci, idemo skupa...
 
mario029 said:
nemojte se sa bubicom voziti jer ga nemoze nitko pratiti,mislim samo oprez, STIJENE su blizu

Kako ne, ja uspjevam u toj pratnji savršeno... Tek ponekad mi uspije zbrisat  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Ma svi ste u zabludi , čojek drži tempo naučio na šleperima . Ovi koji jure ne jure dugo moraju odmarat , ovaj udari tempo samo što mu je šleper imao taho šajbu i blokadu a ovaj to nema . Nego čujem da će početi raditi nekima kao instruktor nebili prestali padati , valjda su dobili epilepsiju kad su vidili GTR .
 
http://phsupermoto.com/forum/index.php?topic=4050.0

da se u subotu otvara staza , zna li netko malo više o tome?
 
mario029 said:
ma to vi samo mislite,lukav je on,hehe,znam ja...

Zato sam i rekla "osim ponekad"  :jesus:

Ja bih išla u đirrrrrrrrr vani je prekrasno vrijemeeeeeee   
b010.gif
 
josko said:
http://phsupermoto.com/forum/index.php?topic=4050.0

da se u subotu otvara staza , zna li netko malo više o tome?

Zanimljivo... Zato je meni mužić sinoć pokazao neki motorin koji bi kao "trebalo kupiti" sad nakon ovog linka mi je jasnije i zašto...  :LOL:

 
josko said:
http://phsupermoto.com/forum/index.php?topic=4050.0

da se u subotu otvara staza , zna li netko malo više o tome?
tek sam sad ovo vidio,to je super (y) kupiti jos hlace i cizme i eto me sa runnerom,da je blize bilo bi bolje ali dobro nije ni 200km puno do dole (y)
 
GricGric said:
Zanimljivo... Zato je meni mužić sinoć pokazao neki motorin koji bi kao "trebalo kupiti" sad nakon ovog linka mi je jasnije i zašto...  :LOL:

Za njega treba malo veći motorin za takvu stazu  :LOL:  :LOL:  :LOL: ako ne Neoplan onda Scania  :LOL:  :LOL:
 
malaguti said:
tek sam sad ovo vidio,to je super (y) kupiti jos hlace i cizme i eto me sa runnerom,da je blize bilo bi bolje ali dobro nije ni 200km puno do dole (y)

Stari.,tebi do Zadra i nazad je već ludilo od ceste za odvoziti a kamoli još i staza :mrgreen: (y)
 
Futurama said:
Za njega treba malo veći motorin za takvu stazu  :LOL:  :LOL:  :LOL: ako ne Neoplan onda Scania  :LOL:  :LOL:
Isitna, ovaj što mi ga je pokazao ima ogromneeeeeeeeeeeeeee kotače  :LOL: :LOL: :LOL:

Kod njega je sve nešto van gabarita  
a050.gif


Znate li vi da ja danas uopće nisam sjela na motor  
d010.gif
 
GricGric said:
Isitna, ovaj što mi ga je pokazao ima ogromneeeeeeeeeeeeeee kotače  :LOL: :LOL: :LOL:

Kod njega je sve nešto van gabarita  
a050.gif


Znate li vi da ja danas uopće nisam sjela na motor  
d010.gif

Ja jesam  :jesus:, je u pravu si on bi sve nešto vel'ko pa široko  :LOL: :LOL: