Zadarski dogovori za kratke ili duge đireve

MedonjaZD

Guest
Nisam dugo ovdje, pa mi je možda i promaknulo, no nigdje nisam našao da se i Zadrani dogovaraju za đireve po okolici. Možda uspijem to ispraviti i okupiti ekipu koja voli vožnju na dva kotača sa ili bez cilja...
Dakle, zadrani (parovi naročito) javite se, idemo dogovoriti neki izlet slijedeći vikend... Naprimjer mogli bismo otići na Pag (ili gdje već) na kupanje....
Nestrpljivo očekujem i druge prijedloge...  :D
 
ako doletis do paga slobodno se javi...
ako si od volje za djiravanje baci oko na http://www.bestije.hr/index.php?option=com_smf&Itemid=27
 
MedonjaZD said:
Nisam dugo ovdje, pa mi je možda i promaknulo, no nigdje nisam našao da se i Zadrani dogovaraju za đireve po okolici. Možda uspijem to ispraviti i okupiti ekipu koja voli vožnju na dva kotača sa ili bez cilja...
Dakle, zadrani (parovi naročito) javite se, idemo dogovoriti neki izlet slijedeći vikend... Naprimjer mogli bismo otići na Pag (ili gdje već) na kupanje....
Nestrpljivo očekujem i druge prijedloge...  :D

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: nešto mi je palo na pamet i lijepo sam se nasmijao (y) (y) :LOL:
 
A sta ti je to tako dobroga palo na pamet?
Ajde, gukni sada  :D
 
BAKS said:
ako doletis do paga slobodno se javi...
ako si od volje za djiravanje baci oko na http://www.bestije.hr/index.php?option=com_smf&Itemid=27

Neki dan sam bio do paskog mosta, no bilo je veckasno za ugodnu voznju do paga. No javimo se kada bude pag u điru  :D
 
Zar u Zadru nema bas nikoga ko bi se volio nekuda odvesti?
Prođirati okolo?
Nevjerovatno ... :shock:
 
A jbg, da si prije otvoril temu javil bi se  :wink:

Ma nema veze, ici cu ja jos koji put onuda pa se javim  (y)
 
Evo sad dok sam bio u Zadru ovih par dana, primjetio sam da jako malo ljudi nosi kacige, bas nikakve i to na jacim pilama, ne samo na skuterima ( pogotovo domaci ) :misli:

Znam, ljeto vruce ovo ono, al i tu kod nas je pakleno pogotovo kad se uzari asfalt, pa vecina ljudi ima kacige, a u zadnje vrijeme nerijetko gledam vozace i sa jaknama ( ljetnim ) i rukavicama  :wink:

Kak funkcionirate s murijom ?
 
full88 said:
A jbg, da si prije otvoril temu javil bi se  :wink:

Ma nema veze, ici cu ja jos koji put onuda pa se javim  (y)
Tu se mozes uvijek najaviti...
Bude dana za vozikanje ... :D
 
playmaker said:
malo je forumasa iz zadra (ali dosta skuterasa).....ali podrzavam tvoju ideju
Pa reci nije li to ok?
Zasto se nebismo dogovorili i lijepo nekuda odjezdili na vikend, moze i dva dana sada je barem uzitak ...
Samo da se jos skupimo a i vikend je pred nosom ..
Ajmooooooooooooo :jesus:
 
full88 said:
Evo sad dok sam bio u Zadru ovih par dana, primjetio sam da jako malo ljudi nosi kacige, bas nikakve i to na jacim pilama, ne samo na skuterima ( pogotovo domaci ) :misli:

Znam, ljeto vruce ovo ono, al i tu kod nas je pakleno pogotovo kad se uzari asfalt, pa vecina ljudi ima kacige, a u zadnje vrijeme nerijetko gledam vozace i sa jaknama ( ljetnim ) i rukavicama  :wink:

Kak funkcionirate s murijom ?
Neznam sta da ti na ovo velim, jer uvijek imam kacigu, neda mi sesa njima ganjati, nediram ja njihne diraju ni mene.
A cuj, love ih, a svi znaju da je to danassoma kuna...
U gradu je mozda bed kaciga, vruce je, ali cim krenes na otvorenu cestu sve se mijenja i bolje je ..
 
Dobro ljudi, hocemo li kuda za vikend?
Ja planiram do Splita, kava, kupanje negdje juznije od Splita ..
Ima li zainteresiranih? :shock:
 
Neznam hoće li ovo biti aktivno :misli:,Medonja ZD je autor teme,a u međuvremenu je postao Bubica :mrgreen: :wink:,već neko vrijeme je bez motora,dok ne kupi xx-a,možda gđa.Gric Gric jedino napravi neku vožnju za ovaj topic.,skuterom naravno, jer zadrani imaju topic za svoje vožnje motorom koji naravno, ako to  žele mogu koristiti i stavljati slike itd..
 
playmaker said:
malo je forumasa iz zadra (ali dosta skuterasa).....ali podrzavam tvoju ideju

da skuterasa ima dosta samo sto su to sve klinci koji jedva krpaju za gorivo a internetom se neznaju sluziti :D
a ni meeting se nemoze sloziti kako spada


P.S. sutra bi mozda zaprasio do karlobaga pa ako neko oce mozemo ici kavu popiti :D
 
Nova zverka je u garazi  (y)
Opet sam u sedlu nakon nekoliko mjeseci bez makine..
Sada zurno nadoknaditi izgubljeno  :mrgreen: