Zadnji moto GP Grobnik

Predobro je to danas za vidjet, podsjetit se svega iz toh vremena.  (y) Bravo ti. (y) (y)
 
Sjecam se zadnje VN, k'o da je bilo jucer. :starac:
Pocela kisa za vrijeme utrke klase do 250ccm, utrka prekinuta ali svi sudci nisu podigli zastave pa je jedna grupa vozaca naletila na one koji su bili ispred njih i vec usporili jer im je bilo signalizirano da je utrka prekinuta.... jedan od onih koji su naletjeli odizad bio je Njemac Rainhold Roth, jako ruzno pao na glavu  :( (tocno ispred nas) tesko se povrijedio, pukla baza lubanje.... jedan od rijetkih koji je to prezivio... probudio se nakon 2 mjeseca kome, nikad se nije oporavio tj ostao je oduzete jedne strane tjela...  :palacdolje:
 
krasno je vidit onoliko publike i cili šušur oko tog eventa  8)
i tužno kako su neki živote igubili zbog loše organizacije  :palacdolje:
 
Kaskader said:
2-3 mrtva...

Kad se sjetim organizacije (vidljivo i na snimci same trke) i usporedim to sa danasnjim VN utrkama, nije ni cudo.
Ipak, bila su to vremena... (y)
 
Sjajno za vidjeti (y) Ali kad gledam početak snimke s događajima u samoj Optiji . . . samo da ne krenu suze :0648: Drago mi je što sam i sam prisustvovao, jer kasnije sam bio jednom u Misanu i 4 put u Brnu i kao što sam več napisao u jednoj drugoj temi atmosfera nije vrijedna ni spomena onoj koja je bila u Opatiji. A jooooooooj teško da bu tako nešto ikad igdje ponovljeno :(
 
aaaaaaaaaaaaa ludilo , ovi panduri su mi nekako pitomi nisam ih tako upamtija  :LOL:
 
Drago mi je da mnogima probudio sjećanja  (y)

da,video je poseban radi svega toga što prikazuje kako je bilo oko staze..pogotovo ovaj uvod za večer prije,kako se ispred sadašnjeg Monokinija okupljalo i bio show. Još uvijek preko ljeta zna bit organiziran nekakav miss motocrossa il nešto, al niti približno ovome neće nikad bit  :smiley:
 
tragicna nesreca, ali osim toga bas sam s gustom pogledao... vidim kako je bilo, ali idalje mi je tesko zamislit takvu atmosveru  (y)
sad tek kuzim koliko je Grobnik zapravno nostalgicno mijesto... sto se tice infrastrukture tamo je vrijeme stalo te 1990.  :?
p.s. cini mi se da je najveci frajer na cijeloj snimci onaj s pocetka u kabrio Yugu  :cool: