ZAGREB AUTO SHOW 2016

gianni said:
vidi ga kak se lepo smije u ovakvom okruženju :D
XR mi je baš baš :0648:

Ovoliko nije bio nasmjesen odkad je Tito umro  :LOL:.

Nego jesi li joj objasnio da je fjr bolji u svakom pogledu  :D
 
jessy said:
U Bmw ove godine su darežljivi. Srki i Mato su nažicaii sconto na XR a ali ne u lovi


ak je takvo osoblje idem i ja do bmw-a vidit kaj ima  :mrgreen:
 
kokolo_f said:
A motora više ispred od posjetitelja nego na sajmu..Loošee..  :palacdolje:

ti si neki pisac?  :LOL: :LOL: :LOL:



Srki
 
kokolo_f said:
A motora više ispred od posjetitelja nego na sajmu..Loošee..  :palacdolje:
pa naravno da ce ih bit vise :misli: Ali firme koje su izlagale su (po meni) izlozile jako puno motora( novema(suzuki),HD,bmw,kymco,viktor moto,piaggio malo slabije)
Naravno da bi bilo bolje da je dosao Špica sa 10 ktm-a,ducati,yamaha itd....ali ovi koji su dosli su se potrudili  (y)
 
kakvo tržište, takva ponuda, ako to uopće možemo nazvati tržištem, barem što se prodaje motora tiče (y)
 
MOONSHIELD said:
kakvo tržište, takva ponuda, ako to uopće možemo nazvati tržištem, barem što se prodaje motora tiče (y)
tim vise..  Mene je i ovo pozitivno iznenadilo (y)
Šepićima prostor izgleda bolje nego ducan :mrgreen:
 
Od Aprilie su bili caponord i rsv, od kawasakija samoo z800, 3 ktma,3 aguste, od suzukija gsx-f i v-strom i na ništa nemožeš sjest.. e, i nekoliko skutera od kymca  :LOL:

Niti jedna ninja! niti jedan gsx-r! nema ducatija,yamahe,praktički ni kawasakija, 2(dvije aprilije)..To nije sajam,to je kafić malo napred od mene..
 
kokolo_f said:
Od Aprilie su bili caponord i rsv, od kawasakija samoo z800, 3 ktma,3 aguste, od suzukija gsx-f i v-strom i na ništa nemožeš sjest.. e, i nekoliko skutera od kymca  :LOL:

Niti jedna ninja! niti jedan gsx-r! nema ducatija,yamahe,praktički ni kawasakija, 2(dvije aprilije)..To nije sajam,to je kafić malo napred od mene..
Kako ne, imaš novi gsx-r 1000 na Suzukijevom štandu, di su auti izloženi
 
Vedran_ZG said:
Kako ne, imaš novi gsx-r 1000 na Suzukijevom štandu, di su auti izloženi

Da,prototip modela za 2017-u.. studija kao nešto..

Šta se auta tiče stvarno super..
 
kokolo_f said:
Da,prototip modela za 2017-u.. studija kao nešto..

Šta se auta tiče stvarno super..

Tako je koncept za 2017... Hrvatska premijera  (y)
 
Malo smo tržište. I nemamo para.
Kupujemo krame s njuškala i mi bi sad nove pile i premjere i čuda.... Ne ide to baš tako...

U nekim boljim vremenima možda
 
jamahe nema jer je to premijum klasa za sve

rvacka je premala za takvu veličinu

a i skupo im bilo, nemaju oni novaca





Srki
 
kaj bum uopće delal tam ak nema alfe :misli: :mrgreen: a frend me nagovara da odemo pogledati
 
moto dio sajma - teska debilana  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:

jedinokaj mi se svidilo, seat ateca ..... kak stvati stoje, mislim da bum si to spremio u garazu krajem godine (y)
 
kakva je situacija s tržištem sajam je i više nego dobar (y)

a gsxr soma je mali u 3pm :mrgreen: