ZAGREB AUTO SHOW 2016

Spartan said:
zanimljivo mi je čitat Vaše postove. Kako se samo veselite kao djeca što ste uspjeli sjest na neke motore. Ja ću vjerojatno sutra posjetiti show ili kako ga ja po pričama ove godine zovem: sajam
Mislio sam ne ići uopće, al me ekipa najebala pa sam se predomislio

Kad je bio prošli nisi imao ni deset godina. Šuti, čitaj i ne preseravaj se da ne dobiješ za uho.
 
mate said:
Kad je bio prošli nisi imao ni deset godina. Šuti, čitaj i ne preseravaj se da ne dobiješ za uho.
kaj bi se preseraval. pa mogel je tad biti i uzivati...


... u baby auto sjedalicama  :LOL:
 
mate said:
Kad je bio prošli nisi imao ni deset godina. Šuti, čitaj i ne preseravaj se da ne dobiješ za uho.

Nisam mislio ništa loše. Naprotiv, i sam sam ponekad djetinjast, a ovo me podsjetilo na onu izreku koja kaže da muškarci nikada ne prestaju biti djeca, samo s vremenom mijenjaju svoje igračke.. Onako, od malih maketa autića i motora koje smo svi imali kad smo bili mali do trenutnih pila...

Nisam se došao na ovaj forum preseravati (jer još nemam s čim), došao sam prvenstveno naučiti nešto i družiti se i biti obavješten o tome kako diše Hrvatska moto scena.

You mad bro?!
 
ZP1993 said:
Taj mi je Mustang među najboljim vozilima koje su izložili,uz Harley Davidsona Seventy Two i jednog tuniranog Skylinea R34. (y)

Vozio sam ga. I Srki je u pravu, zavoji nula bodova. + vibracija i buka, frgazeri s kojima treba znat. Bio je gust za kratkotrajno kurcenje, ali sebi bi kupio dobro renoviranu serijalu.

Nasao sam se u onom Bonevilleu. Mali motoric sa dosta zapremine i dovoljno sica. Lijep i mehanicki jednostavan  (y)
 
LopovJack said:
Što se tiče auta, ima svega, al nema Alfe...mamicu vam nesposobnu, da Bog da propali kad niste u stanju dovest 3 hebena auta na izložbu!! :palacdolje:
Nema ni FIAT-a! Jedini fiat je bio vani u old timer klubu, i to Fićo!
A sta će Alfa pokazat raji...Đuliu??
Nije ni FIAT daleko... 500 na 5 načina.

 
cosmic said:
A sta će Alfa pokazat raji...Đuliu??
Nije ni FIAT daleko... 500 na 5 načina.

Pa to bi bio pun pogodak i napisati da je to auto koji najbrze odvozi green hell  :wink:

Inace osim quatro audia...159 je auto koji nenormalno ide a o drzanju ceste covjek ne moze govoriti..to se treba probati...
 
Sip said:
Inace osim quatro audia...159 je auto koji nenormalno ide a o drzanju ceste covjek ne moze govoriti..to se treba probati...
Nešto ka i TeMax... :misli:

 
Bia sam vidit auto show...ali isto mi se cini,da ovde fali kriticki osvrt  hrvackog Clarksona...ako nisam u pravu,ispravite me. :mrgreen:
 
Sip said:
Inace osim quatro audia...159 je auto koji nenormalno ide a o drzanju ceste covjek ne moze govoriti..to se treba probati...

Jesi siguran da si dobro vidio logo na autu?!?  :mrgreen:
 
Spartan said:
zanimljivo mi je čitat Vaše postove. Kako se samo veselite kao djeca što ste uspjeli sjest na neke motore. Ja ću vjerojatno sutra posjetiti show ili kako ga ja po pričama ove godine zovem: sajam
Mislio sam ne ići uopće, al me ekipa najebala pa sam se predomislio

Isto kako je tebi zanimljivo čitat naše postove, tako je meni bilo zanimljivo vidjet i sjesti na Triumpha.
Jbg., svako ima svoje veselje. :mrgreen:
Jer di ću inače uopće vidjet Triumph u HR, ima ih na kapaljku. (y)
Meni se čini da si ti obični partibrejker i btw, zabavi se na sajmu kad si se već dao nagovoriti da odeš. :wink:

Zapru said:
najveca steta je sto nije bilo speed-a 8)

Bolje da nije, nebi ja to preživio! :mrgreen:

cosmic said:
A sta će Alfa pokazat raji...Đuliu??
Nije ni FIAT daleko... 500 na 5 načina.

Dobro, FIAT mi nije falio, ali Đuliu sam htio više vidjet nego tamo neki seljo čuning BMW i Golf GTI.
Hebiga, ja sam čoek` koji bi prije kupio Mondeo nego Passata, prije bi kupio Megane nego Golf, prije bi Apriliu nego neki Jap. 4 cilindraš..tak da, Alfa je trebala bit!
 
netko je spomenuo manjak prostora u novim autima i istina; sve je to
sranje - jer kad normalan čovjek sjedne naprijed, iza ne može ni anorksično dijete
:LOL:

i da su mi djeca manja jedino što bi uzeo je onaj novi Espace,
a pogotovo se ne mogu zamisliti u onim ležaljkama;  elektro R-u ili Lambu
na 20tak cm od ceste :LOL: jer sam se neki dan vozio u nečemu takvom i tlaka
mi samo izaći iz tih jurilica, a pogotovo da pazim kakve su naše ceste

… mi bili pet. sub. popili si kavicu na špici i sad se vratili doma

GSX 1000R ne samo da je malen nego i gadan kao i ovaj GSX-S 1000F  :?
koji do sada nisam bio vidio uživo, a jedino me još zanimao za pogledati
osim Kawe 1000sx tourer,

sjedalo mu je za suvozačicu na sport-touring motoru premalo, a ove
torbice i hand guards što su stavili, na ovakvom tipu motora - glupost
(jedino mi se boja svidjela i možda ja malo manje gadan uživo nego na fotkama)

u sub. pogledali malo defile :LOL: ali više su mi bile zanimljive
one starudije od auta

oNlbcgq.jpg


kEm2aNG.jpg


BcqPwgK.jpg


uglavnom, za ubiti kišni vikend i nije tako loše
 
Matija zovi likara u emisiju,makar za probu kao gosta
to bu neviđena zajebancija slutim,osim ak se ne smrzne pred kamerama
 
ajde nije tak los sajam bio, nije nis posebno super dobar jer jebes ti sajam sa zakljucanim autima i ne sjedaj na motore.. i tu s gluposti prednjace jeftiniji, bmw si mogo sjest u sve i na sve, cak i deda sjedio na agusti danas (ziher prek rodjo sustava al nema veze).. bilo je zgodnih curica, auti koje vecinom vidimo i na cesti i popusti su smijesni, pito sam za engine guard i 10% sajamski a tolko je skoro i za gotovinu, a da ne velim da mogu za manje s besplatnom postarinom narucit iz civiliziranog dijela EU
 
HELD-ove cizme, srednje skup model medju svim sto su imali izlozeno, 1550 kuna, sajamski popust 5%.

A dosao sam na sajam samo radi cizama.

Hvala, dovidjenja - vidjet cemo se opet nikad.

:palacdolje:
 
LopovJack said:
Što se tiče auta, ima svega, al nema Alfe...mamicu vam nesposobnu, da Bog da propali kad niste u stanju dovest 3 hebena auta na izložbu!! :palacdolje:
Nema ni FIAT-a! Jedini fiat je bio vani u old timer klubu, i to Fićo!

ne ide samo tebe ;)  :mrgreen:

kad već toliko slinite za tim Alfama - mogli ste na Kaptolu kod Stepinca u subotu
osim 2 Maserati-a vidjeti i crvenu Alfu 4C, ali ih nisam fotkao da im hranim ego i
kad već degustiram dobar canape :LOL:

... a i onako sam je viđao po Osijeku i Italiji - u vožnji ;) :mrgreen:

vlucic said:
HELD-ove cizme, srednje skup model medju svim sto su imali izlozeno, 1550 kuna, sajamski popust 5%.

A dosao sam na sajam samo radi cizama.

Hvala, dovidjenja - vidjet cemo se opet nikad.

:palacdolje:
- i ja sam mislio bar nešto kupiti ;) ali nije bilo  :?

... mene nerviralo što AMD nije imao u XL Shoei NXR, jer, sam je htio bar probati,
jer još jedino tu kacigu nemam i kupio bi je samo za grad i qurčenje  (y)  :LOL:


:misli: ne mogu vjerovati da ne bi prodali bar 2kom. za tih par dana  :?
 
meni je show bio izlika za slobodan dan na poslu,druzenje s ekipom,ucinit djir do ZG,i dobro se prejest.. :mrgreen:
inace,show je bio OK.. (y)
bitno da se vratio..