Zagreb - Bol po regionalnim cestama

super putovanje a slike jos bolje!! ja iduci tjedan planiram do frenda u podgoricu!! malo me strah pri pomisli da cu morat sam al si me sad ohrabrio definitivno!!! POZZZ
 
... nisam vidjela sliku s Vidove gore (za one što ne znaju najviša planina na jadranskim otocima 778m/nv s kojeg se pruža prekrasan pogled na najstarije obalno bračko naselje Bol, poznat po jednoj od najljepših prirodnih atrakcija Jadrana - Zlatni rat, šljunčanu plažu dugačku gotovo 500m). Nadam se da si ju osvojio ... u suprotnom morat ćeš na popravni, a onda možeš i do Pučišća navratiti, Postira i Dola od kud postoji put na Vidovu goru (ako prije toga promjeniš motor)  :mrgreen:
 
npanijan said:
... nisam vidjela sliku s Vidove gore

Bio ja - sjajan pogled  (y)! Za enduro malo ranije skretanje za Pustinju Blaca 30 minuta krasnog put  (y)! Šteta što put neide potpuno do kraja...

 
Plavi Ledolomac said:
Ali silazak do Bola je bio tako dosadan i naporan, sami zavoji i stalno kočenje
ja na toj dionici skuterom prikocim 10ak puta :LOL:
ono,kad doletim s 90 prije zavoa spustin na 65-70
 
Lugburz said:
ja na toj dionici skuterom prikocim 10ak puta :LOL:
ono,kad doletim s 90 prije zavoa spustin na 65-70


buuuum,a kolika je bila riba :mrgreen: :yikes:
 
super ti je bio put, ali mi je jedan detalj čudan na jednoj slici, a to je semafor na Braču! :misli: :shock: :LOL: :LOL: :LOL:
 
npanijan said:
... nisam vidjela sliku s Vidove gore. Nadam se da si ju osvojio ... u suprotnom morat ćeš na popravni, a onda možeš i do Pučišća navratiti, Postira i Dola od kud postoji put na Vidovu goru (ako prije toga promjeniš motor)  :mrgreen:

Htio sam, ali nisam imao vremena... previše sam bio zauzet suncem i morem. Ložišća, Nerežišća, Sutivan, ali gore nisam bio. Rekli su mi da odem, ali mi se nije dalo. Ima vremena...
 
Sinna said:
super ti je bio put, ali mi je jedan detalj čudan na jednoj slici, a to je semafor na Braču! :misli: :shock: :LOL: :LOL: :LOL:
to je u Loziscima,na jednom uskom i nepreglednom dijelu izmedu dvi kuce...
 
Sinna said:
super ti je bio put, ali mi je jedan detalj čudan na jednoj slici, a to je semafor na Braču! :misli: :shock: :LOL: :LOL: :LOL:

Je... ja debil mislio da ne radi jer je dugo bilo crveno. I krenuo ja...kad ono automobil stiže iz drugog smjera  :misli:  :LOL:
 
desmosedici said:
super putovanje a slike jos bolje!! ja iduci tjedan planiram do frenda u podgoricu!! malo me strah pri pomisli da cu morat sam al si me sad ohrabrio definitivno!!! POZZZ

Javi se ako želiš da te otpratim,odgovara mi subota kao dan!

BTW,lijepi mali putopis! (y)
 
hondimir said:
Javi se ako želiš da te otpratim,odgovara mi subota kao dan!

BTW,lijepi mali putopis! (y)
ja ako bih isao to bi bilo petak ujutro..gdje ti zivis,kako mislis da me otpratis??  :( :mrgreen:
 
Ma volio bih ucinit jedan brzi djir malo po kanjonu Morace,a moram u subotu zbog posla!Inace zivim u Slanome.