Zagreb - početnici

http://www.in-portal.hr/in-portal-news/in-mreza/16540/udruga-neuron-bukom-motora-protiv-tisine-als-a

Ide tko mozda?


Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

 
Ja sam svake godine tam. Osobno poznam organizatoricu i hvale vrijedna akcija.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ebat ga... Valjda nema. Ja nisam pisal niš a i gužvam se na poslu pa nisam puno tu ..

Kaj sam se vozil isel sam sa svojima iz kluba..

Ali vrjeme je lijepo moglo bi se nekaj organizirati tu na forumu..
 
Misliš da bi moglo? Čist sumnjam. Vidiš da su svi ko rakova djeca. Osim ak se ne dogavaraju mobitelima izvan foruma. Mobitelizirani početnici.  :LOL:
 
Ima li živih u ovoj temi? Neka vožnja sutra? Dosadilo mi sam se ganjati [emoji41]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pozdrav, ekipo...
Ja sam uvijek za neku vožnjicu, ali jbg još ovaj i slijedeći tjedan baš nikako ne stignem, ali prvi vikend nakon tog posla kaj imam, šaljem post, pa tko može nek dođe....
 
Pratim temu i konačno znakova života [emoji3] Ja bi vjerovatno mogao sutra. Ima već neki prijedlog rute?

Sent from my Aquaris X Pro using Tapatalk

 
Pratim temu ali izdaleka. Kad se vrnem na kopno priključim se vožnji ako sam welcome.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

 
I ja sam u temi, ali iako u voznom stanju po gradu zadnjih dana, nikako uhvatiti slobodan dan ili vikend za neku skupnu voznjicu...



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Evo vrijeme za sada obecava za vikend, pa se planira neka dulja voznjica. Tipa da se krene 8-9h, a ruta bi bila zg-ka-senj-karlobag-starigrad-karlobag-gospic-korenica-plitvicka j.-zg. Pa eto ako je netko za.
 
Ja bi rado ali idem u petak prema Slavoniji za Uskrs. Ima li netko preporuku koji dio zaobici ili koju cestu svakako odvoziti ukoliko se ide iz ZG za VK? Htio sam svakako stati u Požegi tako da idem uz autoput tamo a u ponedeljak sam se mislio vracati uz granu s Madarskom.
 
pux said:
Evo vrijeme za sada obecava za vikend, pa se planira neka dulja voznjica. Tipa da se krene 8-9h, a ruta bi bila zg-ka-senj-karlobag-starigrad-karlobag-gospic-korenica-plitvicka j.-zg. Pa eto ako je netko za.
koji dan od raspoloživa 3 dana?
 
pux said:
načelno bi mi pasalo, ali možda ostanem u starigradu i vratim se u ponedjeljak