Zagreb

Vedran

Active member
Stara Samoborska 200 i nekaj, 200 metara od Pit Stopa "Smoborska Klet" dobra klopa po dobroj cijeni...

Dubrava tržnica "Nes-caffe" - samo riba... dobra cijena, dobra klopa... kad ste tam tražite mene  :mrgreen:

 
srdela snack, maksimirska 28
umjerene cijene (, klopa fina (srdele, tuna, palamida, lokarda - frigano, na žaru, na lešo), odlična krumpir salata (mana kaj je to jedini prilog) i super fritule
vrlo ugodno za boraviti u dovrištu kad je toplo, unutra baš i ne znam
 
Pečenjarnica DUX - plac u Prečkom !!!
Provjereno - SENDVIČI by DUX !!! PREEEDOOOBBBBROOO

Pureća prsa 20 kuna (lepinja, puretin, zel. salata, luk, majoneza, ketchup) 

Možda zvuči skupo, ali sendvič je predobar i PREVELIK !!!
 
Kaj se tiče finog restača:
Teslina ulica - CANTINETA !!! Pržene ligenje - 48 kuna, sa prilogom pomes ili blitva --- PREFINO !!!

To je restoran za odvesti dragu na večericu, elegentno, a ne preivše otmjeno ! TAMAN !!!

Ima i ostale klope, usluga je prvoklasna kada god da sam  bio tamo, a i proglašen je kao peti naj restoran u Zagrebu.
 
kvart Precko:

restorani: "Grana" (y)
              "Marinero" (y)
             
 
Pecenjara (neznam kako se zove) kod Brozove, ne kod Cibone nego druga strana, iza birtije 'Mrzla piva'. Namascena lepinja sa senfom i lukom-5 kuna.Pa ti jedi jeftinije i kvalitetnije ak mozes..


SAMOBORČEK
 
Pivnica Medvedgrad - super klopa i piva :mrgreen:
Stara Samoborska cca. 50m od Pit stopa
 
Pri Zvoncu - XII Vrbik 1, rade od 8-23, nedjeljom ne rade
uredjeno u starinskom stilu, okucnica je kao gustish pa se sa ceste ne vidi najbolje iako ispred ulaza ima reklamu, preko ljeta i na otvorenom
klopa izvrsna, cijene prihvatljive (nije bagatela ali vrijedi te pare, u pravilu za 4 osobe 3 porcije uvrh glave)) - cijene objavim kad nadjem racune
za vecu ekipu u pravilu treba rezervirati stol, za 2-4 osobe se nadje i bez najave (samo ne oko 4-6 popodne kad ekipa ide s posla pa svrati na rucak)
svoj parking nemaju, ali obicno se odmah preko puta moze nas mjesta za nekoliko motora, ukoliko nema mjesta odmah ispred skrene se desno i nakon par desetaka metara moze se parkirat s lijeve strane uz cestu.
zvonacvi2.jpg
 
Pečenjara Mitnica, kod zapadnog ulaza u vojarnu Croatia na Črnomercu.

Prijedlog uzeti "punjenu vješalicu" dođe 50kn, ali je zato za polizat prste  (y)

Edit by Rivi: Uz gore navedeno, obavezno naručiti i zapečeni grah (mislim da se tako zove), a za popit Velebitsko pivo (ako ga bude).
 
Pizzeria "YES DG", Andrije Žaje 57 - kod doma sportova

Najbolja pizza u gradu za ok novce, uzmite veliku - taman je za 2 osobe



Restoran "Kod Žaca", Grškovićeva 4 - kod ribnjaka

Treba si rezervirati stol ali je klopa domaća i predobra



Zelendvor, Samoborska 170 - malo iza eurorenta (prema pitu)

Rekli bi ljudi da je restoran za dobro pečeno meso, probajte ribu  (y)



Okrugljak, Mlinovi 28

Najzagrebačkiji restoran u gradu... Izvrstan biftek i divljač...


to su mjesta gdje ja obično jedem...

a sad sam bome ogladnio  :hrana:

 
Sve me nekak čudi kak nitko nije spomenul "Litlle chef" u Heinzelovoj 74. Na samom križanju Ulice grada Vukovara i Heinzelove, jugozapadna strana.
Da puno ne trkeljam, evo vam fotke :mrgreen:
Moja preporuka...recite da vam kajmak deneju posebno...
 
Restoran NK Vrapče, pokraj nogometnog igrališta u Vrapču
Klopa (y) Cijene (y)
 
Bomo said:
Pizzeria "YES DG", Andrije Žaje 57 - kod doma sportova

Najbolja pizza u gradu za ok novce, uzmite veliku - taman je za 2 osobe

izvini al u dg vrijedi sve ono sto nije pizza...daleko bolje pizze su u Dream team u trakoscanskoj(blizu skole), a pogotovo pizzaiole - narezak po izboru pecen tako da ga se koristi mjesto tijesta za pizzu
 
...najbolja slavonska pica u laterni u dubravi, a tko još nije čul za glasovite čingačove čevape, šiš-čevape... moraš bit fest gladan da pojedeš porciju...  8)
 
"ALKAR" Samoborska neznam broj al je odmah da Zelendvora.
Gazda bajker savrsen rostilj i dobra konobarica, topla preporuka!
 
nisam siguran za ime restorana al' mislim da se zove ribic ili lovac ili nes u tom stilu...

ogroman restoran kojeg je tesko ne primjetiti,
nalazi se na cesti koja vodi od zagreba prema kumrovcu 8) sa lijeve je strane (ako se putuje u smjeru zg->kumr), mjesto je slatina :misli: mozda...  :LOL:


klopa odlicna, jeo neku puretinu na lovacki i dobio toliku porciju da sam jedva pojeo, cijene ok (nije preskupo, mislim da je porcija sa prilogm bila 65 kn)  (y)

EDIT: http://www.ribic.hr/Index.html
 
Stara Sava, definitivno najveće porcije u Zg. Cijene normalne,veliki prostor,parking.besplatna salata,pizze prosječene
 
zlikavac said:
Stara Sava, definitivno najveće porcije u Zg. Cijene normalne,veliki prostor,parking.besplatna salata,pizze prosječene

pizze cak nisu lose, a za tjesteninu se moze i ugnjavit konobara pa radit kombinacije po zelji  :mrgreen:
jedino kaj su im konobari u vecini slucajeva namrgodjeni  :?
 
Ana said:
pizze cak nisu lose, a za tjesteninu se moze i ugnjavit konobara pa radit kombinacije po zelji  :mrgreen:
jedino kaj su im konobari u vecini slucajeva namrgodjeni  :?

ja jeo neku vege pizzu i bila je bljaaaak...  :palacdolje:

ostatak javim kad probam...  8)
 
'Nocturno' u Skalinskoj (uličici koja spaja Dolac i Tkalčićevu) - tjestenina u prosjeku od 25 do 35 kn, pizze i nisu nešto, lignje sa žara 40-ak kn. Jedno od rijetkih mjesta gdje se isplati eksperimentirati s klopom. Ambijent možda i nije jako fensi, zna biti i velika gužva, al barem je blizu centra.

i naravno - Meksički restorani u Frankopanskoj i Jurišićevoj! njam :wink: