Zagreb

kikki said:
i naravno - Meksički restorani u Frankopanskoj i Jurišićevoj! njam :wink:

...a onaj u savskoj - njam-njam!!!...  8)
 
Bomo said:
Pizzeria "YES DG", Andrije Žaje 57 - kod doma sportova

Najbolja pizza u gradu za ok novce, uzmite veliku - taman je za 2 osobe



Restoran "Kod Žaca", Grškovićeva 4 - kod ribnjaka

Treba si rezervirati stol ali je klopa domaća i predobra



Zelendvor, Samoborska 170 - malo iza eurorenta (prema pitu)

Rekli bi ljudi da je restoran za dobro pečeno meso, probajte ribu  (y)



Okrugljak, Mlinovi 28

Najzagrebačkiji restoran u gradu... Izvrstan biftek i divljač...


to su mjesta gdje ja obično jedem...

a sad sam bome ogladnio  :hrana:
Slažem se, jedna od boljih ak ne i najbolja pizza u Zagrebu. Al ispravak- taman za jednu osobu! :mrgreen:
Najveći plus dajem Grani u prečkom, punjena pljeskavica im je najbolja koju sam jeo, mitnica također sve 5 samo malo skuplja, od ostalih tjestenine bih preporučio u Bobanu, nije preskupo a dobro je. Mislim da je Gajeva, e sad koji broj neznam, malo ispod algoritma kod hotela dubrovnik.
 
Vedran_ZG said:
Slažem se, jedna od boljih ak ne i najbolja pizza u Zagrebu. Al ispravak- taman za jednu osobu! :mrgreen:
Najveći plus dajem Grani u prečkom, punjena pljeskavica im je najbolja koju sam jeo, mitnica također sve 5 samo malo skuplja, od ostalih tjestenine bih preporučio u Bobanu, nije preskupo a dobro je. Mislim da je Gajeva, e sad koji broj neznam, malo ispod algoritma kod hotela dubrovnik.
Nadopuna, pečenjara Sport na placu u Utrinama, čevapi vrhunski! (y)
 
Za roštilj "Samoborska klet" je stvarno nešto najbolje u gradu. Preporuka; uzeti i kajmak u kombinaciji sa npr. ćevapima koji su  (y)  (y)
 
Vedran_ZG said:
Nadopuna, pečenjara Sport na placu u Utrinama, čevapi vrhunski! (y)

Spot u Utrinama ima najbolje čevape u gradu, ali su konobari smušeni pa im moraš po nekoliko puta napomenuti što hočeš, velika porcija oko 30 kn, ocjena 5

Vedran_ZG said:
Slažem se, jedna od boljih ak ne i najbolja pizza u Zagrebu. Al ispravak- taman za jednu osobu! :mrgreen:
Najveći plus dajem Grani u prečkom, punjena pljeskavica im je najbolja koju sam jeo, mitnica također sve 5 samo malo skuplja, od ostalih tjestenine bih preporučio u Bobanu, nije preskupo a dobro je. Mislim da je Gajeva, e sad koji broj neznam, malo ispod algoritma kod hotela dubrovnik.

grana ima ok pljeskavicu ocjena +4, nije 5 zbog skučenog prostora

Marinero i prečkom i nije baš nešto, bolje je u Šumanu (Donje Vrapče) početak stare Samoborske, tamo je pljeskavica, lignje i ostala hrana jako dobra, ocjena 5

a za pizze..... stara Sava i nije nešto, osim ako ne dolazite zbog studentica ili studenata, konobari su namrgođeni jer gazde i gazdarice nikada nema u lokalu pa si to dopuštaju... ocjena +3

Yes DG, pizza je velika i nije mi nešto, i konobari su ok, jer je gazda uvijek tamo, vidjet čete ga kako sjedi za blagajnom...ništa ne prepušta slučaju, ako nema njega onda je tamo gazdarica... ocjena 4

Dalmatino, pizza je u istoj kategoriji kao ove dvije, i još platiti taj parking na jarunu ocjena 3

najbolja pizza mi je bila u Dubravi, početak Poljanica piizerija Oliva, ocjena +4, ali tamo nisam dugo jeo pa neznam kako je sada...

inače najbolja pizza je u Puli...