Zanimljivo!!!

4rijeke said:
ili: novi vozači moraju voziti 10 km ispod ograničenja :?: svašta, pa naši su znakovi (kao i pune i isprekidane crte) itako postavljeni bez veze na nekim mjestima.....i sad zamislite gužvu kad na cesti Zagreb-Karlovac na 3 dijela (a to nije u Jaski ili Draganiću) netko ispred vas mora voziti 30 km/h a vi ga ne smijete preći......ma apsolutno sam za zakon ali kad normalni ljudi postave normalne znakove!!!!!

Ma neka zakona, samo nek ekipa manje gine. Zašto svi kad se vozimo kroz Sloveniju vozimo po propisima? Zato jer su im visoke kazne, a policije uz cestu koliko hoćeš.

p.s.
2 jolly roger: Da samo znaš koliko puta vidim nekog u autu da vozi sporo, ja ga preteknem i vidim da piše SMS-ove. Žene pogotovo. Jedna je vozila 30 km/h kroz Marjanski tunel i na izlasku gdje su 2 trake ja dolazim do nje i urlam na nju, a ona i dalje gleda u mob, muzika joj svira do daske , a ova me uopće ne vidi :shock:
 
glavno da mi izmišljamo neki novi zakon umjesto da preslikamo slovenski ili njemački model
 
..ma nije problem samo u zakonu,nego u onima što ga i kako provode-čitaj...al će biti "narukvice" :evil:
 
Podrzavam taj zakon, jer nekog reda treba biti...samo sta nam vrijedi novi zakon ako se i dalje nece provoditi...i dalje ces se moci provuci za bilo koji prekrsaj sa uvrh glave 100 kn...IMHO da se i sada uredno provodi sadasnji zakon i da svakih 500m murja zaustavi celavog motoristu bez kacige i naplati mu 50 kn brzo bi ju on na glavu metnuo...nije li tako?
 
tomee said:
dal netko zna dal je to uslo u proceduru kad se glasa od kad vredi tj od kad bu aktualno bas me zanima :?:

inace podrzavam al K A D A :?: :?: :?:

Evo danas čitam u Jutarnjem da bi to trebali izglasati prije godišnjih odmora! :mrgreen:
 
Kad smo već kod čelavih motorista, neka mi neko objasni kako se takvi likovi mogu voziti bez kaciga na glavi na nekoj R1 ili sličnom motoru a da im ne smetaju mušice, prašina i ostala sranja koja možeš pokupiti usput. A večina ih nema ni nikakve sunčane naočale, kad dođe doma prvo kaj napravi je da ode isprat oči kamilicom. To meni nikak ne ide u glavu kak se može vozit tak. Pa di je tu užitak u vožnji kad ti svakih 2 minute upadne neki k.... u oko.
 
Pa tolko si dobro ispoliraju glavu prije vožnje...Da im je aerodinamika tolika da ih sve to zaobilazi....
U biti jednom rijecju sjeku vjetar :mrgreen: :mrgreen:
 
Ma vi niste normalni, šta svi imate previše novaca, ili mislite prestat vozit motore???
Radari skidaju motore isto kao i aute, a koji će mi kur.. motor ak ću se vozit po tim glupim ograničenjima, jer tolko love za plaćat kazne baš i nemam.
Ovo za alkohol, kacigu i još neke sitnice je još i ok, ali ak prođe taj zakon kupujem skuter, naravno 50ccm, jer su ostali prebrzi..