zar je jawa toliko loša

P.S. Izgleda ipak da je riječ o istom tipu u oba linka, al ne da mi sa sad sve čitat. Osim toga kad sam ga upozno imao je dugu kosu i bradu. Opustio se čovjek putem :mrgreen:
 
Pozz,frend je nabavio Jawu 350 ts iz 1990g,ali nas pati struja.
Tko ima djelova i tko se razumije u to štelanje a da je blizu Slav.Broda?
Unaprijed hvala :D
 
Crveni zmaj said:
Pozz,frend je nabavio Jawu 350 ts iz 1990g,ali nas pati struja.
Tko ima djelova i tko se razumije u to štelanje a da je blizu Slav.Broda?
Unaprijed hvala :D

Jeste li bili kod Jadranka iz Bukovlja za dijelove? Sto se tice stelanja mozda da se javite Deep-u? Imam i jednog frenda koji se dosta bavi raznim cvajtaktima, pa bi vam mogao odraditi sto treba. (y)
 
Gotronic elektronsko paljenje iz Rumunjske i nikad više ne štelaš paljenje :021:
 
Ljudovi, ako nekog zanima, moj dragi prijatelj Zoki prodaje Jawu.

Motor je regan do 4.-5. mjeseca i uz njega poklanja još dvije ispravne mašine.
Jawa je održavana i stvarno bez greške.

Obiteljski je čovjek, dela i ne stigne se vozit.

800€ za sve (y)
 
Gato said:
Jeste li bili kod Jadranka iz Bukovlja za dijelove? Sto se tice stelanja mozda da se javite Deep-u? Imam i jednog frenda koji se dosta bavi raznim cvajtaktima, pa bi vam mogao odraditi sto treba. (y)

Malo ću se raspitati,svakako hvala na info  (y)
 
Upisi gotronic ignition romania i baca te na njihovu stranicu.
 
Eto mene nakon nekog vremena sa istim problemom  :cigle:
Naime,izlizao sam tipke na laptopu ali nikako da nađem link kako bih naručio gotronicovu struju za Jawu,odem na njihovu stranicu i sve super ali nema mogučnosti kupnje .....  :neznam:
 
nekad je brat imal jawu, prije 20 godina platil ju 400 maraka i nakon 3 godine ju prodal za istu lovu

uglavnom jako solidan motorek,zajebancija sa strujom 6V i slabe kočnice ,(doboš na starim jawama) al sve u svemu za prođirat se bonbon  (y)

nemre jawa bit tak loša kolko ja mogu bit pijan  :LOL:
 
Crveni zmaj said:
Eto mene nakon nekog vremena sa istim problemom  :cigle:
Naime,izlizao sam tipke na laptopu ali nikako da nađem link kako bih naručio gotronicovu struju za Jawu,odem na njihovu stranicu i sve super ali nema mogučnosti kupnje .....  :neznam:
Javi se na njihov kontakt mail