Zaštita za leđa, kornjača

vnv

New member
Poz svima,

gledam po netu zaštite za leđa i naletio sam na marku zandona, vidim da to motobencony drzi u Zagrebu.
Može par savjeta na tu temu, jel valja što ta marka...i jel ima prijedlog za što drugo.

Hvala za pomoć.
 
vnv said:
Poz svima,

gledam po netu zaštite za leđa i naletio sam na marku zandona, vidim da to motobencony drzi u Zagrebu.
Može par savjeta na tu temu, jel valja što ta marka...i jel ima prijedlog za što drugo.

Hvala za pomoć.

Evo prijedlog za nešto drgo:

http://www.moto-oprema.hr/planet-knox-m-32/aegis-7,-8-i-9-p-213?page=2

Ja imam taj i što se udobnosti tiče super je. S time da, ako se dobro sjećam, kad sam ja kupovao cijena je bila nešto manje od 700 kn...

O Zandoni ne mogu ništa reći jer nemam iskustva.
 
vnv said:
Poz svima,

gledam po netu zaštite za leđa i naletio sam na marku zandona, vidim da to motobencony drzi u Zagrebu.
Može par savjeta na tu temu, jel valja što ta marka...i jel ima prijedlog za što drugo.

Hvala za pomoć.
meni se njihove stvari cine jako kvalitetne,cura tamo(bencony)  kupila njihov bubreznjak koji ima i taj stit  kao kornjacu  na sebi i jako je zadovoljna (y)  nije neki kineski proizvod niti je u kini raden( kao npr IXS ),dobar cicak i po meni preporuka (y)  ....
 
(y)
 
tutankamon said:
Sve je to isti racku, samo sta su nabili cijene u nebo :palacdolje: do sada imao dva dainese i jednu zandonu... Da se polomim nebi mi pomogao ni isus knox krist ;)


Kornjača je zakon,puno puta mi je spasila rebra (a par puta kada je nisam imao sam završio sa slomljenim rebrima)  :LOL:
 
lavado said:
Kornjača je zakon,puno puta mi je spasila rebra (a par puta kada je nisam imao sam završio sa slomljenim rebrima)  :LOL:

Znam da je zakon i nigdje ne idem bez nje, ali mi je idiotizam cijena od knoxa :palacdolje:
 
dovla said:
Jel se može preko tog nosit uska kožna jakna?

frend ima nest slicno od alpinestars-a i nosi prek toga koznu jaknu bez beda :wink:

alpinestars_Track_Vest_400.jpg