Zatvorena Udbina-Gračac

Direktor said:
Jel otovrena cesta (ako nije gdje su točno radovi)?
Kaj je sa Stankovcima? Jel tamo još ima radova? (Obrovac-Stankovci)


Ono što sam ja nekidan prošla, radovi su u Benkovcu. Ali normalno možeš od Obrovca na Benkovac pa na Stankovce.
Samo malo polakše i pažljivije kroz Benkovac.
A sve da i zatvore cestu u Benkovcu prema Stankovcima, krene se prema Kninu i ima opet odvojak za Stankovce kroz Vukšić čini mi se.
 
*lady_750* said:
Ono što sam ja nekidan prošla, radovi su u Benkovcu. Ali normalno možeš od Obrovca na Benkovac pa na Stankovce.
Samo malo polakše i pažljivije kroz Benkovac.
A sve da i zatvore cestu u Benkovcu prema Stankovcima, krene se prema Kninu i ima opet odvojak za Stankovce kroz Vukšić čini mi se.

Znači može se lijevo prema Kninu i opet desno prema Stankovcima (Vukšić?)? Nisam nikada prošao to cestom, u kakvim je stanju?
 
Direktor said:
Znači može se lijevo prema Kninu i opet desno prema Stankovcima (Vukšić?)? Nisam nikada prošao to cestom, u kakvim je stanju?


Moram ti priznati da ni ja nisam dugo prošla, stvarno neznam. Ali nema tu puno km. Da se izdrzat i da je losiji asfalt.
Ima i varijanta preko Vrane, pa u Stankovce, ali to je zbilja uska i puna pjeska cesta  :?
 
Neki dan sam prosao cestu Donji Lapac-Korenica. Nesto prekrasno, sumski put i planinski prevoj, a asfalt skroz ok.
Da je ovo u Austriji zvalo bi se Alpinstrasse i placala bi se cestarina, garantirano.
 
Direktor said:
Prije bi se zvalo koRRdunštrase

alo to je lika ne kordun
 
DADO+ said:
... prije dvije godine sam išao preko Knina na B. Petrovac, preko Manjače, BL ... i nije mi se svidjela cesta  :?

ove godine planiram još jednom spustiti se dolje preko Jajca, Bugojno - dolinom Vrbasa/Neretve  8) do Mostara/Međugorije i dalje

   

kru ti *ebem žarki, cesta je toliko bolesno dobra da sam oklopima grebao po putu ... a gume ćelave .... pitaj barbu ako meni ne vjeruješ ...  :wink:
 
...sada na  toj obnovljenoj donici D1 kod Gračaca ima novo postavljeni kružni tok,pa malo pripazite!! (y)
 
Kakvo je sad stanje izmedju Udbine i Gracaca? Pise na HAKu da se vozi naizmjenice, al ne pise nista vise od toga
 
3alfa3 said:
Kakvo je sad stanje izmedju Udbine i Gracaca? Pise na HAKu da se vozi naizmjenice, al ne pise nista vise od toga
prvi glas  :shock: ja u Subotu i Nedjelju prošao,nigdje nikakvih radova niti radnika!
 
goc said:
prvi glas  :shock: ja u Subotu i Nedjelju prošao,nigdje nikakvih radova niti radnika!

Na kraju nisam otisao na djir (slijedeci tjedan ce bit ljepse vrijeme, valjda  :mrgreen: ), al i danas stoji na HAK stranicama:

Naizmjence se vozi:
- na D1 između Udbine i Gračaca,
....
 
3alfa3 said:
Na kraju nisam otisao na djir (slijedeci tjedan ce bit ljepse vrijeme, valjda  :mrgreen: ), al i danas stoji na HAK stranicama:

Naizmjence se vozi:
- na D1 između Udbine i Gračaca,
....
to je nekaj valjda skroz friško!  :wink:
najvjerojatnije kopaju na onoj novoasvaltiranoj dionici.  :mrgreen:
 
- trebaju mi novije informacije (kakva je cesta)
  ako je netko prošao motorom; Hrv. Kostajnica-Gračac

... kako znam napamet Ličku staru magistralu, a 
    prošao nekoliko puta, pravac Knin - Drvar - BL, pa i Bugojno - Jajce BL,
   
ovaj dio oko Bihaća/Cazina nisam od prije rata, pa bar dio da "lutam"


- znači neka lijepa ruta, za laganu tournig vožnju sa ženom (do cca 160 km/h)
  i može da izađem kod Pl. jezera ili bliže dolje Gračacu (y)


( naravno, ako imate kakav 8) prijedlog za klopu, gdje ima  :police:  :mrgreen: tamo i
  ako ima što zanimljivo za vidjeti, samo šibajte  (y) )
 
Odi na Donji Lapac ;)
 
Ispod MCGP Ličko Petrovo Selo- Izačić možeš jedino izaći na MCGP Užljebić- Ripač (od tamo na Donji Lapac, Otrić i Gračac). Ispod Užljebića nema ništa sve do MCGP Strmica- Bosansko Grahovo poviše Knina.
Od Bihaća preko Užljebića do Donjeg Lapca sam išao pred kojih 8 godina i cesta je bila sasvim ok i prilično prazna.
Od Lapca do Otrića i Gračaca išao sam preko nekoliko puta u zadnje vrijeme i cesta je ok i još praznija.

Teoretski možeš u Dobroselu, južnije od D. Lapca skrenuti na D508 Dobroselo- Mazin- Bruvno gdje izbijaš na D1 između Udbine i Gračaca. Cesta je uska, zavojita, nema ni žive duše osim pokojeg kamiončića. Prolazi više manje preko livada. Ima podosta (pokrpanih) rupa. Meni su i ova i varijanta preko Otrića lijepe i zanimljive. Preko Otrića je ipak dosta brže.

Ono što nemoj, to je da kreneš od Donjeg Lapca na Udbinu. Osim što cesta čim uđe u šumu prerasta u šumski put, tamo u šumi ne sumnjam da još ima i četnika i partizana i pokoji domobran. :mrgreen:
O medvjedima da ne govorim... :D
 
  :LOL:  (y)

… znači ovo bi bilo za jug OK  8)

87Dg9NN.jpg


još ako se netko javi da je prošao od Hr. Kostajnice do Bihaća,
(taj sjeverniji dio puta me zanima najviše)  :D

0RYqhon.jpg


… jedino sam čuo od kolege da ima dobar restoran u mjestu Otoka  :misli:

  a nisam bio ni u N. park Una, pa me i taj dio zanima  8)

 
:no: JBTe sve kafe rejseri, nitko niš' da javi već dva mjeseca :?

:misli: jedino sam vidio da se Kroko ubio janjetinom kod Seje  :D

... ja idem 11. na HOG, ako netko nešto još javi OK, ako
ne; svi koji me vole mogu mi slobodno sajlu pružiti po cesti, jer teglim i ženu  :dizzy:

:LOL:
 
DADO+ said:
:no: JBTe sve kafe rejseri, nitko niš' da javi već dva mjeseca :?

:misli: jedino sam vidio da se Kroko ubio janjetinom kod Seje  :D

... ja idem 11. na HOG, ako netko nešto još javi OK, ako
ne; svi koji me vole mogu mi slobodno sajlu pružiti po cesti, jer teglim i ženu  :dizzy:

:LOL:
Bihać - Kostajnica je ok, pogotovo dio uz Unu