?zavarivanje/lemljenje aluminija - HTS 2000

koliko sam skužio za sada su zainteresirani:
1.Strašilo
2.grgaSH
3.markookram
4.54
5.makazica
6.kmamić
7.jerryST
8.bob the rider
9.Fronius
10.GeM
11.Tomos
12.Sarinjo
13.ljacmi
14.avinko38
15.saša ri
16.bole
17.krivic
18.mario045
19.zoran gsx-r 1000 k5
20.gepeze

...da vidimo hoče li nas biti još do kraja tjedna pa da kontaktiram prodavača (y)
 
Sarinjo said:
koliko sam skužio za sada su zainteresirani:
1.Strašilo
2.grgaSH
3.markookram
4.54
5.makazica
6.kmamić
7.jerryST
8.bob the rider
9.Fronius
10.GeM
11.Tomos
12.Sarinjo

...da vidimo hoče li nas biti još do kraja tjedna pa da kontaktiram prodavača (y)

Ja bi isto od 45..... :mrgreen: .....nemrem imat manje(g) od strašila.... :LOL:

Sarinjo, hvala na trudu!

(y)
 
ma nema frke... (y)...volio bih da nas što više to uzme i proba s tim raditi...jer...nikad neznaš tko će otkriti nešto korisno sveziglede varenja predmetnim štangicama i o tome upoznati druge da im olakša "učenje"... (y)
 
aaa ne ne ... ja ću svoja otkrića sebično čuvati samo za sebe i to debelo naplaćivati ..  :jesus:
 
+ 10 ako može (y)
 
strasilo said:
aaa ne ne ... ja ću svoja otkrića sebično čuvati samo za sebe i to debelo naplaćivati ..  :jesus:
čini mi se da če se tvoje štangice zagubit u transportu... :LOL: :LOL: :LOL:
...ups...nesmijem prijetiti...lančanik mi je još kod tebe :shock:
:mrgreen:
 
strasilo said:
aaa ne ne ... ja ću svoja otkrića sebično čuvati samo za sebe i to debelo naplaćivati ..  :jesus:
  straš može koji i za mene
 
pa ne prodajem ja u ovoj temi, ja kupujem ....  :mrgreen:

prijavi se kod čovjeka i čekaj isporuku ...  (y) (y)

ako budeš išao preko mene, dobit ćeš upola manje tih štangica za duplo veću cijenu ...  :LOL: :LOL: :LOL:
 
prijave završene :jesus:...crta podvučena...danas idem kontaktirat čevjeka da vidim koja bi točno cijena bila za 170 štangica + poštarina...tad vam podnosim izvješće i očekujem uplate na moj tekući do kraja tjedna...tad ja njemu plačam i naručujemo robu i čim stigne distribuiram vam je hp expresom (y)...ili nekim drugim načinom dostave (y)
...nadam se da su svi koji su se predbilježili dobro razmislili te da neče biti otkazivanja narudžbi,a ako netko i misli odustat sam si je dužan nači zamjenskog kupca :jesus:
 
ajd dobro,ubačena i vas dvojica...ima mjesta samo za još jednog i onda više ništa inače nikad nečemo krenut u naruđbu...znači 20 je konačan broj zainteresiranih i to je to...ostali koji su se kasno sjetili neka se snalaze u privatnom angažmanu...kvit...finito....fertig...fajrunt :mrgreen:
 
eto,to je to....nemorate se više stavljati na spisak jer je spisak zaključen a ostali nek se sami snađu,link je gore
 
pazi sad ovo...ja pitao a on odgovara :shock:

Da: danielsaric
A: v83500
Oggetto: Other: danielsaric sent a message about Durafix Easyweld 10 x Rods #370353826026
Data di invio: 24-Jan-11 12:08:06
                     
Dear v83500,

Hi,I`m interested to buy 200 of these Durafix Easyweld Rods and 20 steel brush ...witch price can You make for these order inclusing shiping costs to Slovenia? Royal mail please,no courier
thanks


- danielsaric  

                 
               
Hi the rods would be £329.99 inc vat at 20%Shipping would be £48.72 Via Royal mail Surface £58.86 via Air (3 parcels all recorded delivery) or £43.50 via Courier (all items in 1 Parcel).Shipment only to a registered Ebay adress.If you choose Royal Mail payment via Western Union or Moneygram only
Phil


- v83500



 
znači sa šipingom je cca 16.5 kuna jedna štangica.... što bi bili cca 165 kuna po osobi  :misli: :misli: