?zavarivanje/lemljenje aluminija - HTS 2000

poslao sam odmah upit još jednom prodavaču pa ćemo idjeti šta on kaže :misli:....a našao sami zastupnika i distributera u Italiji :mrgreen: pa ga sutra kontaktiram telefonom.... (y)
 
strasilo said:
znači sa šipingom je cca 16.5 kuna jedna štangica.... što bi bili cca 165 kuna po osobi  :misli: :misli:
tako nekako... :misli:
 
hehehehe .....  (y)

i dobro pazi šta ćeš napisati ovdje... ono tvoje je još uvijek kod mene...  :LOL: :LOL:
 
strasilo said:
hehehehe .....  (y)

i dobro pazi šta ćeš napisati ovdje... ono tvoje je još uvijek kod mene...  :LOL: :LOL:
:blahblah:...................................... :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
zvao sam danas u Italiju zastupnika za Italiju...rekao šta nas i u kojoj količini interesira te mi je obećano da ću sutra dobit mail sa predračunom (y)...uglavnom ta firma je nekih 150 km od mene i ako sve bude dogovoreno sjest ču u auto i otić to ravno tamo preuzeti,donijet kući te svima poslat poštom (y).....dotad se pripremam...kupljen plamenik u OBI-ju u kopru...čini mi se 32 eura :misli:
 
ja imam ovu : http://cgi.ebay.co.uk/BUTANE-MICRO-TORCH-WIRLESS-BLOW-WELDING-SOLDERING-/280603600569?pt=UK_Kitchen_Accessories&hash=item41554726b9 već nekih pola godine ,i zasad radi dobro, jedino bumo vidli dal zagrije na dosta veliku temp.
ak nebude, onda je tu boca plina (onog za šparhet) i breneri :mrgreen:
 
ima....talijan me ohladio...traži 475 eura za 200 štangica plus 50 eura za deset četkica jer sa tih 200 naručenih dolazi samo deset četkica....trudim se još malo ispipati tržište i dobit jeftinije
 
Sarinjo said:
ima....talijan me ohladio...traži 475 eura za 200 štangica plus 50 eura za deset četkica jer sa tih 200 naručenih dolazi samo deset četkica....trudim se još malo ispipati tržište i dobit jeftinije

pazi da ne zatrudniš ...  :mrgreen:
 
evo novosti :mrgreen:
...ukratko nategao sam talijana da smo mi nekakav modelarski klub iz Umaga te kako nam je on najbliži za te elektrode i ako se ovih 200 koje bismo uzeli za probu pokažu dobre bit čemo mu stalne mušterije ali nek nam da najbolju moguču ponudu jer imamo kao i neke ponude iz engleske....sad sam dobio mail da može 200 elektroda i 20 četkica za 380 eura (prvi put je tražio 475eura)ali da mi nemože izdati račun,kao daje mi odmah bez poreza i bla bla bla...meni odgovara i ispada 19 eura po osobi....zaokružite svi na 150 kuna jer imam 125 km do tamo i isto toliko nazad a nije baš da ovih dana plivam u lovi...da nije kriza i kod mene počastio bih ja putnim troškovima al eto tako je...čim svi SA POPISA uplate po 150 kuna tražim prvi slobodni trenutak i palim za Italiju po to zato nemojte odugovlačit (ni zaboravljati) uplatiti (y)

moj broj za kontakt putem kojeg čete dobiti broj tekučeg računa  je 099 2132634...može SMS a može i poziv...ako se nejavim nazvat ču vas ja čim vidim propušten poziv (y)...jer tokom dana imam i nekih trenutaka kad se nemogu javiti...
 
a nebi ti nama puknuo PP da se ne natažemo prek fona ... samo c/p ...

ha?   :mrgreen:



i da , jesu to onda duge štangice ili kratke ? 
 
duge štangice 45 cm
Daniel Sarić
Erste banka
br.računa 3203291771

...stavite i nick name da znam tko je tko (y)

 
a koliko cemo cekat ? ako ja na primjer uplatim sutra a neko moze za misec dana :misli: triba neki rok do kad triba uplatit i ako ne uplati primamo umisto njega drugog kandidata.jel moze tako?
 
Ako netko ne uplati ili odustane , ja bi rado uletio u narudzbu ako je moguće  :mrgreen: (y)
 
gle....valjda je svatko prije prijave promislio hoće li moći platit ili neće kad dodje do naruđbe :misli:
...ako tko odustane nek se sam dogovori sa ovim novim kandidatima...bilo bi eto jedino fer da mjesto ustupi prvom koji se ponudio pa tako dalje....bilo je skoro tjedan dana za prijave u početku

....sve uplate morale bi sjest do četvrtka tako da ja u petak podignem lovu,zamijenim je u eure,a u subotu ranom zorom opalim put italije (y)