Zg ekipa:-)

...sve u svemu mi je drago da me toliko pratiš,kuzim sad one influensere,tiktokere,diže se na to lagano
 
Odradili danas dobar offroad na Nordenu 901.
Video i kratka "recenzija" uskoro na Youtbe kanalu.
Instagram :
https://www.instagram.com/ayamotoadventures/
Youtube :
https://www.youtube.com/@ayamotoadventures

SA2068375.jpg
SA3206872.jpg
 
Kam za vikend? Očekuje se vrlo vrlo toplo i sunčano vrijeme, dakle bit će gužveee.
Istra-Trst ili možda na Karlobag i Pag... ne znam jel bi išo u obilaske dok nema gužvi ili se samo kotrljo uz finu klopu...bacajte ideje, s obzirom da je svaki lijepi i slobodni vikend kiša, od uzbuđenosti ne mogu razmišljat,a valja poranit ubrzo😆
 
  • Like
Reactions: zrakoplovac
Kam za vikend? Očekuje se vrlo vrlo toplo i sunčano vrijeme, dakle bit će gužveee.
Istra-Trst ili možda na Karlobag i Pag... ne znam jel bi išo u obilaske dok nema gužvi ili se samo kotrljo uz finu klopu...bacajte ideje, s obzirom da je svaki lijepi i slobodni vikend kiša, od uzbuđenosti ne mogu razmišljat,a valja poranit ubrzo😆
Bitno je dobro pojest i popit,cesta je uvijek cesta,gdje god da kreneš...
 
Kam za vikend? Očekuje se vrlo vrlo toplo i sunčano vrijeme, dakle bit će gužveee.
Istra-Trst ili možda na Karlobag i Pag... ne znam jel bi išo u obilaske dok nema gužvi ili se samo kotrljo uz finu klopu...bacajte ideje, s obzirom da je svaki lijepi i slobodni vikend kiša, od uzbuđenosti ne mogu razmišljat,a valja poranit ubrzo😆
Po staroj do Delnica-Čabar-Logatec-Idrija-Most na Soči-Bovec-Mangart- dalje prema doma ovisi jel 1 dan ili 2 dana
 
Po staroj do Delnica-Čabar-Logatec-Idrija-Most na Soči-Bovec-Mangart- dalje prema doma ovisi jel 1 dan ili 2 dana
2 dana, prošao prošlu jesen autom taj dio oko Triglava(Tolmin,Soča) i bome mi se jako svidjelo, motorom može bit samo još bolje tako da hvala na ideji(y)
 
  • Like
Reactions: +marek+
Kreće se prema Makiju u Gospić, opuštena i brza vožnja do tamo pa ćemo vidjet za dalje da ne isforsiramo drugu vožnju ove godine.
Pošto nisam napravio plan duže sam odspavo pa kasnije krećemo... Ako se netko nađe tamo vidimo se
 
I tako, vrijeme se jučer pokazalo kao potencijalno odlično za vožnju, pa samo da podijelim par slika s đira… ofc, solo jahanje, jer za takav đir moja ekipa mora znat 3 mjeseca unaprijed, da se mogu pripremit, pa ipak na kraju odustat i razboljet se il’ kaj već…
Ljubljana
IMG_5576.jpeg

Trbovlje?
IMG_5574.jpeg

Malo industrijske ceste (tak veli moj jedan frend) btw vrata Jadrana, bezveze
IMG_5583.jpeg

I još par random sličica
IMG_5588.jpeg
IMG_5598.jpeg
IMG_5604.jpeg
IMG_5606.jpeg

930km 52l kaže kiklop…
IMG_5607.jpeg

Kružna ruta…
IMG_5609.png


Ugl dost solidan vikend, a sad jurim na rostilj 🥓🍖🍗

EDIT:
zab stavit sliku zadnje gume s Karlobaga, nije neka sreća, ali je prva prva vožnja ove god, tak da ok…
IMG_5594.jpeg
 
Last edited:
Ne vidim dobro na karti, ali čini mi se da si prošao "Kačje Ride" kod Postojne, ta mi je cesta super, a vikendom je gore na parkingu brdo motorista. Uglavnom, dobar đir!

(y)
 
  • Like
Reactions: zrakoplovac
Ne vidim dobro na karti, ali čini mi se da si prošao "Kačje Ride" kod Postojne, ta mi je cesta super, a vikendom je gore na parkingu brdo motorista. Uglavnom, dobar đir!

(y)
Yess, fantasticna cesta, ubiti cijeli taj dio kroz Ilirsku Bistricu do Rupe je fora…
Planiral sam do Trsta skočit, ali nije bilo vremena, prekasno krenul 😁
 
  • Like
Reactions: DiAbLeRo