Zg ekipa:-)

Eto,nakon 20 dana i 7400 km,vratili se doma zivi i zdravi,sad lagano odmor od motora,barkica i more do sredine devetog...na putu proslo sve u najboljem redu,motoric sluzio savrseno,vrijeme da smo birali nebi ga bolje slozili,nit hladno,nit vruce,kisa pala jedino u ateni,dok smo cekali trajekt,pojeli i popili sve na sta smo naletili,nista nismo ostavili,živjeli🍻
 
...i lagani gulaš od divlje svinje
Evo da se i ja javim s puta u Italiji. Zadnja tri dana proveli u i oko jezera Garda. I mi bili na gulaša od divlje svinje, ali slabo se slika kada si gladan. Jedino mogu reći da je bilo odlično. Za preporuku tko se nađe u ovom kuti Italije neka navrati ovdje:

Niže slika s vidikovca iznad Riva del Garda te ispod Monte Baldo.
 

Attachments

  • IMG_20230625_183820.jpg
    IMG_20230625_183820.jpg
    4 MB · Views: 0
  • IMG_20230625_193831.jpg
    IMG_20230625_193831.jpg
    2.1 MB · Views: 0
Evo da se i ja javim s puta u Italiji. Zadnja tri dana proveli u i oko jezera Garda. I mi bili na gulaša od divlje svinje, ali slabo se slika kada si gladan. Jedino mogu reći da je bilo odlično. Za preporuku tko se nađe u ovom kupiti Italije neka navrati ovdje:

Niže slika s vidikovca iznad Riva del Garda te ispod Monte Baldo.
Jeste napravili krug oko jezera?
 
Eto,nakon 20 dana i 7400 km,vratili se doma zivi i zdravi,sad lagano odmor od motora,barkica i more do sredine devetog...na putu proslo sve u najboljem redu,motoric sluzio savrseno,vrijeme da smo birali nebi ga bolje slozili,nit hladno,nit vruce,kisa pala jedino u ateni,dok smo cekali trajekt,pojeli i popili sve na sta smo naletili,nista nismo ostavili,živjeli🍻
za dlaku 51....
 
  • Haha
  • Like
Reactions: vespinjo and kronik
mi sa skele samo na fensi mjesta, tam ovi škrti črnjuhi sa jamahama ne idu ni kad dobiju na lotu

al zato je nama lijepo, među japanskim i američanskim turistima, parkamo se ko cigani na pločnik u centru i rundamo kavice po 3 Eura 40

dok ovi u turskoj za 3 eura jedu spavaju i prde u flašicu i stavljaju putopis na internet da ceo svet vidi kak su uspjeli u životu🥳


Srki
 

Attachments

  • EB4A4B97-34F8-4A93-B018-BEE828E087F5.jpeg
    EB4A4B97-34F8-4A93-B018-BEE828E087F5.jpeg
    3.4 MB · Views: 0
  • Haha
Reactions: jessy and kronik
Jeste napravili krug oko jezera?
Naravno da jesmo. Prvi dan, ali čisto zbog količine prometa nije za preporučiti. Ili si u koloni ili preticaš stalno gdje ne smiješ.
Ima lijepih pogleda, ali promet je koma. Isto kao da u srpnju pokušavaš uči u Novalju.
 
mi sa skele samo na fensi mjesta, tam ovi škrti črnjuhi sa jamahama ne idu ni kad dobiju na lotu

al zato je nama lijepo, među japanskim i američanskim turistima, parkamo se ko cigani na pločnik u centru i rundamo kavice po 3 Eura 40

dok ovi u turskoj za 3 eura jedu spavaju i prde u flašicu i stavljaju putopis na internet da ceo svet vidi kak su uspjeli u životu🥳


Srki
okačiš sliku motora sa neporubljenim gumama na moto forum, nedopustivo za jednog veterana foruma.
 
okačiš sliku motora sa neporubljenim gumama na moto forum, nedopustivo za jednog veterana foruma.
to su gume koje smo mi skrti auslenderi ukrali sa skladista rabljenih, jer nemamo para za nove

taj rub je od prijasnjeg vlasnika, mi trosimo samo oko 2 cm po sredini


zato i takvi motori, sugava CBRka 600 i smrdljiva VTR-ka, obje oko 22 tkm na satu



Srki
 
mi sa skele samo na fensi mjesta, tam ovi škrti črnjuhi sa jamahama ne idu ni kad dobiju na lotu

al zato je nama lijepo, među japanskim i američanskim turistima, parkamo se ko cigani na pločnik u centru i rundamo kavice po 3 Eura 40

dok ovi u turskoj za 3 eura jedu spavaju i prde u flašicu i stavljaju putopis na internet da ceo svet vidi kak su uspjeli u životu🥳


Srki
Cuj svako smatra uspijeh na drugaciji nacin,meni je uspjeh kaj mi je dvoje klinaca zavrsilo fakultete,rade i stambeno su osigurana...mozda i to kaj sutra odo na more,lagana drkkca do kraja devetog,a mozda i duze,pusa i zivjeli🍻
 
Cuj svako smatra uspijeh na drugaciji nacin,meni je uspjeh kaj mi je dvoje klinaca zavrsilo fakultete,rade i stambeno su osigurana...mozda i to kaj sutra odo na more,lagana drkkca do kraja devetog,a mozda i duze,pusa i zivjeli🍻
pih, plus imamo forum da se zajebavamo :mrgreen:

pusa i uzivaj na moru, i mi sa skele bumo uskoro, ak nas Günther pusti




Srki
 
  • Like
Reactions: črnomerec
Kbg u sub, malo je puhalo, ali nist strasno…
IMG_6098.jpeg

Negdje kod Vrila Gacke…
IMG_6100.jpeg

Ruspante, svaka preporuka, mozda najbolja pica u HR, fun fact, treba se naruciti barem tjedan dana unaprijed, ali ako ste s motorom, nać’ će se mjesto…

IMG_6107.jpeg

IMG_6108.jpeg

E da, jel moram napomenut? Nikad vožen po kiši…
25FFD734-935F-4F49-A051-0C775A565903.jpeg

Ukupni đir ovog spojenog vikenda :)
IMG_6124.png

IMG_6112.jpeg

Ostal bi ja do ned, ali trka u kž se ne propušta 🤣