Zg ekipa:-)

Fala!

Ovisi kako koja firma ili brand. Vecini je 10 000 minimum, sto znaci da bi statisticki do 2073 mogao skupit tolko ljudi...naravno to ukljucuje i lesijev subscribe!
primijetio sam da ti video ima specificnu sliku, jel to provlacis kroz neki filter il?
casna pionirska da necu kopirati (ne tolko jer sam od rijeci koliko sto nisam od znanja :mrgreen:)
 
  • Haha
Reactions: CrispyKevin
nema ti goreg nego trazit razum u 'rvata

kad je vec zmijac pitao, DaVinci?
 
Fala!

Ovisi kako koja firma ili brand. Vecini je 10 000 minimum, sto znaci da bi statisticki do 2073 mogao skupit tolko ljudi...naravno to ukljucuje i lesijev subscribe!
Gle ga. Skroz pesimistican. Ja sam siguran da ako se malo potrudis, mozes to sjebati do 2050 najkasnije.... :mrgreen:
 
Skoro pa bih se kladio da ti to s opremom ne bi proslo ni da skupis 10k. Samo zbog razloga odakle si.
Nije to tako za sve. Ja sam dobio poslove i sponzorstvo od SW-Motecha za 2023 bez ikakvih followera . Samo na temelju svojeg rada i protfolia ( imaju moje fotke u njihovim katalozima i web stranici ).

Svaki od brandova ima svoj marketing team koji tocno zna sto radi. Na mojim fotkama i reklami su zaradili 30x vise nego sto su mi platili i dali opreme. Ne pricam to da se hvalim nego su to cinjenice i imaju oni veliku korist od toga.

Yamahu recimo boli briga i nemaju nikakvog interesa za suradnju iako ima radim besplatnu reklamu i jedno 20 ljudi je kupilo XSR jer su vidjeli moje fotke ( 114-140 000 ljudi mjesecno prode preko profila na Instagramu). Kuzim ja da to njima nije nista...ali to je ipak 20 motora i novih musterija koje prije nisu imali.
 
1719681829503.png


bil sam danas solo na kratkom điriću promišljanja i kontemplacije nakon prek nekolko tjedana neaktivosti i imal sam dve situacije

negdje na pol nakon gospića do korence mi na zmijici preskočila prednja i panično sam spustil ljevu nogu i poderal cipelu, srećom sam se jedva mical pa nije bilo jačih sranja i onda na samom kraju u brezovici na raskrešću di se ide desno prema čehima i ljevo prema botincu još jadnije sam sa se vozil i ode zadnja tak da sam pol metra skočil u zrak i nekako se jedva stabiliziral, usral sam se ko pingvin koji je preživil nalet morskoga pesa, ajde ovo prvo znam da sam prešel prek zmijice, al ovo drugo nisam skužil niš, moral bum otić drugi tjedan da vidim da nisam slučajno prek šahte prešel

mitas
 
View attachment 783642

bil sam danas solo na kratkom điriću promišljanja i kontemplacije nakon prek nekolko tjedana neaktivosti i imal sam dve situacije

negdje na pol nakon gospića do korence mi na zmijici preskočila prednja i panično sam spustil ljevu nogu i poderal cipelu, srećom sam se jedva mical pa nije bilo jačih sranja i onda na samom kraju u brezovici na raskrešću di se ide desno prema čehima i ljevo prema botincu još jadnije sam sa se vozil i ode zadnja tak da sam pol metra skočil u zrak i nekako se jedva stabiliziral, usral sam se ko pingvin koji je preživil nalet morskoga pesa, ajde ovo prvo znam da sam prešel prek zmijice, al ovo drugo nisam skužil niš, moral bum otić drugi tjedan da vidim da nisam slučajno prek šahte prešel

mitas
Bas su usrali cestu sa tim zmijicama kod Baskih Ostarija. Ne ocekivano sam naletio kod njih u zavoju jer to su nedavno stavili. Trebalo bi dat nobelovu nagradu onom tko ih stavlja.
 
View attachment 783642

bil sam danas solo na kratkom điriću promišljanja i kontemplacije nakon prek nekolko tjedana neaktivosti i imal sam dve situacije

negdje na pol nakon gospića do korence mi na zmijici preskočila prednja i panično sam spustil ljevu nogu i poderal cipelu, srećom sam se jedva mical pa nije bilo jačih sranja i onda na samom kraju u brezovici na raskrešću di se ide desno prema čehima i ljevo prema botincu još jadnije sam sa se vozil i ode zadnja tak da sam pol metra skočil u zrak i nekako se jedva stabiliziral, usral sam se ko pingvin koji je preživil nalet morskoga pesa, ajde ovo prvo znam da sam prešel prek zmijice, al ovo drugo nisam skužil niš, moral bum otić drugi tjedan da vidim da nisam slučajno prek šahte prešel

mitas
high sider?

ili si fest prdnul pa te lansiralo :mrgreen:


kaj si jel u Korenici? tam zna bit teze za probavu






Srki
 
high sider?

ili si fest prdnul pa te lansiralo :mrgreen:


kaj si jel u Korenici? tam zna bit teze za probavu
da, laganini hajsajder, osto sam u sedlu, al pošteno nabil jaja na rezervar

jučer sam opet bil tamo, nema šahte, gledam gume, niš se posebno ne vidi

od prvog incidenta do iza plitvica sam se vozil ko šiljo na triciklu pa mi nije bilo do stajanja

1719905457642.png