Zlatne godine

mate said:
Boldorka ima svoje mjesto u povijesti, bez obzira sviđala se nekome ili ne.
Evo jedne od mate koju mogu potpisat!!!
 
Honda...  :mortal:
 
z-1000mk said:
Frendu ko više čita i gleda po forumu onda je već i vidio tvoju ČZ-etku i to znaš na kojoj temi,e to je stroj i tu se više nema što dodati,ko je nije proba neka zauvijek šuti  :mrgreen: stroj  (y)


Free Image Hosting by ImageBam.com a gušta da je i sad imati
 
Elias said:
Evo jedne od mate koju mogu potpisat!!!
U pravu si a i Gato je spojia oba i Boldorku i Z-a,možda smo zaboravili GS-a i kome se ni to ne sviđa onda ne znam što više nacrtati  :misli:
 
Idemo redom,GS 750 E 1978,Gpz 750 turbo,Gpz 750 r 1986,Gpz 1000 rx,ZZR 1100 1990,Zxr 750 r 1990 i Honda vfr 1986 god ,zadnja dva su u garaži. :LOL:
 
merlin68 said:
Idemo redom,GS 750 E 1978,Gpz 750 turbo,Gpz 750 r 1986,Gpz 1000 rx,ZZR 1100 1990,Zxr 750 r 1990 i Honda vfr 1986 god ,zadnja dva su u garaži. :LOL:
Dobar si za vfr-ku sam zna a sad imaš još jednog u garaži  (y)
 
papillon said:
Dobar si za vfr-ku sam zna a sad imaš još jednog u garaži  (y)
Zeleni je došao točno prije godinu dana ali je potrajalo dok je doveden u sadašnje stanje,još da je doći do Gs-a ali u originalu kao što je onaj u temi stari motori i to bi onda bilo to. :mrgreen:
 
merlin68 said:
Zeleni je došao točno prije godinu dana ali je potrajalo dok je doveden u sadašnje stanje,još da je doći do Gs-a ali u originalu kao što je onaj u temi stari motori i to bi onda bilo to. :mrgreen:
Da onaj je dobar,ne znam da li ga je kupio ali je stvarno dobar bio i ostao  (y)
 
po meni zlatne godine od 2000g-2002g. dok su u superbike-u još nastupali Honda VTR SP1/2 i Kawasaki ZX7R
 
karadolo46 said:
po meni zlatne godine od 2000g-2002g. dok su u superbike-u još nastupali Honda VTR SP1/2 i Kawasaki ZX7R
To su modeli kojima je danas vjerovatno cjena dosegla dno , tko može ( ima love ) kupiti i uživati .
 
jota said:
To su modeli kojima je danas vjerovatno cjena dosegla dno , tko može ( ima love ) kupiti i uživati .


Ta dva modela meni definitivne legende novijeg doba...    :naklon: :naklon:
 
ovi svi novi su nekako motori bez neke karizme, a za ove starije ne mogu govoriti budući spadam u mladu generaciju bikera...    (y)
 
karadolo46 said:
ovi svi novi su nekako motori bez neke karizme, a za ove starije ne mogu govoriti budući spadam u mladu generaciju bikera...     (y)


SP2 sam vozio više a Kawu sam probao đir 750rr prvi model  , Honda je novija i modernija međutim oba su motora mrak i neusporediva s konfekcijom , razmišljam o tako nečem ali pošto već imam 3 mislim da bi lagano bilo dosta .
A svi nekako zapnemo u vremenu kad smo bili mladi da bi si tako nešto mogli priuštiti , tako da su moji motori kraj 70ih početak 80ih , a jedan je novi ali opet retro .
 
jota said:
To su modeli kojima je danas vjerovatno cjena dosegla dno , tko može ( ima love ) kupiti i uživati .
"Obicna" VTR i Kawina sedmica se nikad povoljnije nisu mogli kupiti nego sada. Na zalost sa VTR SP je vec malo drugacija prica i sto se cijene i sto se ponude tice.