Zongshen naked-koncept

Ghostrider-SB said:
Nažalost  :?, nije mi bilo dosta tih parsto tisuća negativnih komentara tipa "bjež od toga to je krš i sl.", al ne, ta mrvica nade koju sam gajio prema tome da je nov i da će valjat bar dok garancija traje i koja je presudila prilikom kupnje i tu sam kak bi rekli zagorci - spušil  :x :x :x


Nazalost dogodi se iako neki imaju srece s Kinezima ali nisam ljubitelj kocke pa ne zelim iskusavati srecu .Mislim da je i drugi problem Kineza ako i nemas problema s njime skoro ga je nemoguce kasnije prodat nekome bez obzira koliko nisku cjenu stavis
 
vickodu said:
Nazalost dogodi se iako neki imaju srece s Kinezima ali nisam ljubitelj kocke pa ne zelim iskusavati srecu .Mislim da je i drugi problem Kineza ako i nemas problema s njime skoro ga je nemoguce kasnije prodat nekome bez obzira koliko nisku cjenu stavis

Sa svojim GY-2 sam prešao 4-5 tis. Km, mislim da je otišao od mene sa negdje 11.Jedini problem je bila vožnja po kiši, smočija bi se kabel i motor bi počeo trokirat  :LOL: (kineske gume stare tri godie neću niti spominjat) . Iz lijenosti to nisam popravija nikad.Motor je išao po celeru 150tak(115 po fazerovom  :LOL: ), al lijepo za vidit.U oglasu bio dva tjedna, nazvalo me dvadesetak ljudi.4 su ga bila pogledat, zamalo otišao u Osijek po cijeni kojoj sam ga ja platio, na kraju mi ga kupio poznanik pa sam malo spustija cijenu.

Sve u svemu, može se prodat i OK je motor.....al ne znam bi li opet kupija kineza.
 
zong je super.. kinezi su oke.. samo to su motori za one koji vole srafit.. jer taj motor cim kupis nakon 10 km najbolje rastavit
i sve srafe, sve spojeve, sve brtve i sve tekucine zamjenit...
i redovno radit prve servise (sam doma) jer je servisna mreza u kurcu i zato su kinezi na losem glasu..
 
Jednom imal keeway-a nikad vise keeway-a, ma ni on tolko los ko oce stalno cackati po motoru, i to ak kupis novoga. Pucale plastike,puknul zadnji blatobran,zdrobil se lezaj na kotacu procuril semering na vilici itd.A kad ga je trebalo prodati za tri godine, ode u pol cijene kaj sam dal za njega.
 
Baš me zanima hoče li ovaj Zongshen izgledati ovako i kad izađe na tržište, kao što izgleda na ovom fotošopu? :misli: I još kad bi bio do 30 tkn, mislim da bi se prodavalo kao ludo. 8)
 
Ako bude izgleda ovako ko na slici  (y) što je pohvalno za njih i bude do 30tkn sigurno če se prodavat dobro
 
ljudi moji ja imam "zongija" i mogu vam rec da nije tako loš motor kao što večina misli...u god i pol proša san 3000km...jedina mana su mu plasticni oklopi kojima pucaju nosaci...
 
mali_marin said:
ljudi moji ja imam "zongija" i mogu vam rec da nije tako loš motor kao što večina misli...u god i pol proša san 3000km...jedina mana su mu plasticni oklopi kojima pucaju nosaci...

Nije loš u odnosu na Javu ili?
 
mali_marin said:
ljudi moji ja imam "zongija" i mogu vam rec da nije tako loš motor kao što večina misli...u god i pol proša san 3000km...jedina mana su mu plasticni oklopi kojima pucaju nosaci...

3000 km u godini dana i to je dokaz da je odličan  :misli:, wtf, ja kupio nov od 200 ccm i prvi dan nakon kupnje nije htio palit, pa se gasio, pa se nakon 500 km sav rašarafio, a kad se mjenjač razletio na manje od 2 soma km odlučio sam da nikad više neću kupit ni čunga lunga žvaku a kamoli motor  :x

Btw : sa emzom sam radio poslije svake sezone generalku al sam se bogami i navozio, nisam silazio sa njega, od njiva, šuma, ceste, pecanja do neznam čega sve, a ti kineski drlozi mu nikad neće ni približno dorasti  :wink:
 
jedna stvar je dati 3500 kn za neke krševe od 50ccm, ili 10-15 tisuća za čajniske motocikle
ali 30-ak milja ćuna za kineza je izvan svake pameti i van granica zdravog razuma
 
johnny the boy said:
jedna stvar je dati 3500 kn za neke krševe od 50ccm, ili 10-15 tisuća za čajniske motocikle
ali 30-ak milja ćuna za kineza je izvan svake pameti i van granica zdravog razuma

Definitivno se slazem s tobom. I ja sam vozio chang slang motor od 15k kn. Mada nezalim sto sam dao te novce, jer ipak je to bio prvi motor za ucit se, nebi nikad vise dao takvu sumu, a kamo li vecu, za te prototipe.
 
Možeš samo sanjat da ce to koštat 30 000 kn...  :LOL:  :LOL:  :LOL:
Pa onaj naked 250 je bio oko 25 000,jednocilindraš.......  :wink:

 
mali_marin said:
ljudi moji ja imam "zongija" i mogu vam rec da nije tako loš motor kao što večina misli...u god i pol proša san 3000km...jedina mana su mu plasticni oklopi kojima pucaju nosaci...

Daj nemoj bit smješan  :mrgreen: Pa 3000 si mogao u dnevnom boravku napravit u godinu i pol  :LOL:  :LOL:
Frend je ove godine od 3. mj. napravio 17000 km.....e tad moš reć da nema mana...a ima...  :wink:
Loš materijal,sve lako puca i sve se uvija...al mašina je ok....nikad ništa....
Moram napomenut da motor prije svake vožnje odradi bar 2-3 min ili više u leru...da se zagrije....
I uredno mjenjano ulje i sve ostalo....  (y)

I uvijek full gas u 5. brzini......  :mrgreen: