zrak ili voda

sto mislite koja je mashina dugotrajnija?

  • zrakom hladjena

    Votes: 19 42.2%
  • vodom hladjena

    Votes: 26 57.8%

  • Total voters
    45
strasilo said:
ajde ti meni nabroj bar jedan motor koji se NE hladi zrakom...  (y)

svi se hlade zrakom bafem djelomicno nisam to ni poreko
al se kod sustava oplahivanih vodom se ipak 90%topline odvede vodom/rashladnom mjesavinom na bazi vode - vjerojatno znas i sam koliko bi dugo radio lc motor bez vode u sustavu :wink:
 
jolly the roger said:
pa nabroji mi 10 motora koji imaju uljem hladjene kosuljice i glave

btw rijeci ti se pozlatile :mrgreen:
Nepouzdan si mi...ako kažem tebi-ti bi to odmah preneo svima i tajna više nebi bila tajna..... :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
zvonko situm said:
Ti češ završit u ducatiju ili beneliju....a ako još koji put padneš na glavu morat češ se zaposlit u laverdi !!!   :misli:
:LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
Meni je GSX 1400 ljepši model... a i manje troši!

XJR je na akciji. 68 somova za bajk, i još toliko u prvoj godini za benzin...  :palacdolje:
 
Sledgehammer said:
Meni je GSX 1400 ljepši model... a i manje troši!

XJR je na akciji. 68 somova za bajk, i još toliko u prvoj godini za benzin...  :palacdolje:
ne znam jesam li shvatio dobro ali oko tebe poprilično smrdi na neki novi motokotač? što je u planu? :wink: :misli:
 
jolly the roger said:
konacno da se i pNDUR opameti :mrgreen:

Neki ikad, a neki - kao Jolly - NIKAD. Bolje si kupi išta, pa onda kenjaj, jer si najbliži biciklističkom forumu. Tamo je razliku snage i obrtnog momenta puno lakše za protumačiti.  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

Hoću reći, kada postaneš dežurni praktičar, bit će bolje i tebi i nama...
 
miro said:
ne znam jesam li shvatio dobro ali oko tebe poprilično smrdi na neki novi motokotač? što je u planu? :wink: :misli:

To je službena tajna...  (y)

Ali najvažnije je da Scarabeo ostaje u garaži.  :D :D :D
 
Sledgehammer said:
Neki ikad, a neki - kao Jolly - NIKAD. Bolje si kupi išta, pa onda kenjaj, jer si najbliži biciklističkom forumu. Tamo je razliku snage i obrtnog momenta puno lakše za protumačiti.  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

Hoću reći, kada postaneš dežurni praktičar, bit će bolje i tebi i nama...
stari moj bicikl je za tebe naucna fantastika :wink: pogotovo di ga ja teram

bolje pjehe nego na balegaru btw :wink:
 
Sledgehammer said:
Meni je GSX 1400 ljepši model... a i manje troši!

XJR je na akciji. 68 somova za bajk, i još toliko u prvoj godini za benzin...  :palacdolje:

6 ležernom vožnjom, 7.5 normalnom, 8-10 drapanjem. To je puno?
Rođen 2005, ugrađen fergazer kit, inače sve oriđiđi.
 
jolly the roger said:
bolje pjehe nego na balegaru btw :wink:

Plakao bi od sreće da napraviš đir na njemu... balegar ili ne, on ide puno bolje od bilo kakvog biciklića...  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

A i spada na ovaj forum, za razliku od tebe... Prebaci se na forum za bezjajne bicikliće...  :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
 
xjr1300 said:
6 ležernom vožnjom, 7.5 normalnom, 8-10 drapanjem. To je puno?
Rođen 2005, ugrađen fergazer kit, inače sve oriđiđi.

Ja sam od mnogih kolega i poznanika koji ga imaju doznao neke sasvim druge podatke... npr. drapanjem je puni tank za cca 200 kilometara, a i gradska vožnja nije bezazlena... a to je, u svakom slučaju, jako puno.
 
Sledgehammer said:
Plakao bi od sreće da napraviš đir na njemu... balegar ili ne, on ide puno bolje od bilo kakvog biciklića...  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

A i spada na ovaj forum, za razliku od tebe... Prebaci se na forum za bezjajne bicikliće...  :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:

imas pravo, plako bi od srece kad bi silayio s te hrpe krivo slijevanog aluminija celika polimera raynih itd jer bi ynao da je kraj piydariji :mrgreen:
 
Sledgehammer said:
To je službena tajna...  (y)

Ali najvažnije je da Scarabeo ostaje u garaži.  :D :D :D
a, dobro dobro, poštujem to, no znači nešto je ipak u planu.  (y)
 
Sledgehammer said:
Neki ikad, a neki - kao Jolly - NIKAD. Bolje si kupi išta, pa onda kenjaj, jer si najbliži biciklističkom forumu. Tamo je razliku snage i obrtnog momenta puno lakše za protumačiti.  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

Hoću reći, kada postaneš dežurni praktičar, bit će bolje i tebi i nama...
:lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry: :cool: