žuljaju me čizme.....

Sinna said:
pa? čizme se održavaju s WD-om, a ne kremicama za lice ili tijelo. :LOL: :jesus: pitaj iskusnije. :wink:
a ja po struci postolar i nikad nisam to čuja,a bavim se tim poslom 16 god  :tomato: jel ti svoju kožu namažeš wd-om kad je triba namazat :mrgreen:
 
postolar tripper said:
a ja po struci postolar i nikad nisam to čuja,a bavim se tim poslom 16 god  :tomato: jel ti svoju kožu namažeš wd-om kad je triba namazat :mrgreen:

Pravi bikeri piju WD-40 umisto kave  :mrgreen:

Ja se sicam kad sam bio mali da mi je mater razmeksavala kozne patike alkoholom (ili nekom brljom). :misli:
 
garfield1974 said:
Pravi bikeri piju WD-40 umisto kave  :mrgreen:

Ja se sicam kad sam bio mali da mi je mater razmeksavala kozne patike alkoholom (ili nekom brljom). :misli:
wd nije alkohol,postoje razne kreme,alkohol,rakija,špirit,a najbolje je to odnit u stručnjaka,nekod postolara da stavi čizmu na aparat za širenje cipela. 8)
 
postolar tripper said:
wd nije alkohol,postoje razne kreme,alkohol,rakija,špirit,a najbolje je to odnit u stručnjaka,nekod postolara da stavi čizmu na aparat za širenje cipela. 8)

To sa alkoholom mi ima najviše smisla, svaki put nakon devete točene pive uopče ne osiječam da imam čizme na nogama, ništa više me ne žulja...
 
Moje su bile savrsene i jos k tome nove.....ali desilo se to da je tip koji je dosao kupit kombinezon dok sam ja bio na drugoj strani svijeta, pokupio i cizme, a jadna mama nije ni skuzila......
Ako se netko prepozna u postu neka zna da mu zelim 100 zuljeva na nogama lopovskim..... :pandur: