ZX-10R

go-go

Well-known member
jel' zna netko šta o ovoj kRRami  :0204:
znam da je ružan i da ne ide smjesta, ali kaže tu jedna moja susjeda da joj je baš super ovak' na slici....

http://www.njuskalo.hr/sportski-motori/kawasaki-zx-10r-2006-oglas-12440766
 
Ma krama brate, bjezi od toga, gazena po susretima, padano najmanje 5,6 puta... Stavljeni karboni jer su tvrđi od plastike :LOL:
Naravno šala :mrgreen:
 
a to je kao neka fora stavit svoj motor pa da vidis sta ce narod rec :mrgreen:  pa evo ti onda..prvo preskup, drugo bolje bi ga prodo da je original,trece ovi retrovizori od suzukija ko trn u oko :palacdolje:, nece ti taj model niko, kawa ti nije bas popularna za prodaju plus skinut joj junfer i kajmak i sve ostalo sto je bilo dobro :mrgreen:..stavi 4000ojra pa ti se mozda neko i javi pogotovo sad kad snijeg samo sto nije:LOL:
 
gastajbarter said:
a to je kao neka fora stavit svoj motor pa da vidis sta ce narod rec :mrgreen:  pa evo ti onda..prvo preskup, drugo bolje bi ga prodo da je original,trece ovi retrovizori od suzukija ko trn u oko :palacdolje:, nece ti taj model niko, kawa ti nije bas popularna za prodaju plus skinut joj junfer i kajmak i sve ostalo sto je bilo dobro :mrgreen:..stavi 4000ojra pa ti se mozda neko i javi pogotovo sad kad snijeg samo sto nije:LOL:

Bosanac kawa je popularna vise nego sto zamislit kozes  ;)  taj model malo kaska ali to je zato sto ponosni vlasnici nabijaju cijene nerijetko ko i za novije modele.
Kod nas u rvaCkistanu kawa ima ko sodera, kvalitetni su, cijenom prihvatljivi i najjaci, svakom neandertalcu je to sasvim dovoljno  ;)  fegeti kupuju đamahahahahahhahe, preseratori điksere, oni sto se vole vozit puno hoMde, a kawe mudonje koji znaju sta hoce  8)

Imadoh 3 komada i svaki je oso ko alva i dobio sam kolko sam trazio, stim da je ovaj zadnji iako razvaljen planio u sat vremena odkad sam bacio oglas na njusku, tako da ti teorija bas i nije na diku  :jesus:
 
Normalno da nece kad mu negori za prodat  :mrgreen:

Evo bit cu iskren i reci da sam ovu sto sam razbio 2009.u od prvog vlasnika kupio za 5950 eura, dobro, lik smrdi od para i bolio ga je qrac za soma, soma ipo eura vise, bio mu je visak i odlucio ga se rijesit, kolega je prije mene kupio ceberusu 2009 za 5700, kom gori za lovu dat ce ga, kog boli kita za pare vuci se se po oglasniku, prosto ko grasulj ;)
 
nisi ti jeftino kupio nego si dao realnu lovu :wink:..ovo po oglasima sto nabijaju cijene neznam koga zavaravaju osim same sebe..pa svi sad imaju internet i odma vidis sta valja sta ne valja...ako hoces da prodas mora ti bit artikal najjeftiniji i najbolji i opet ces se nacekat za musteriju
 
Recimo da si upravu  (y)
Za mene danas RR litra stara 5 godina nevrijedi vise od 5.5-6 kila i to je to, kom pravo kom krivo il uzmi lovu il cekaj jelena, al i jelena je ponestalo  ;)
Trziste je puno ko sipak kostica, izbora ima toliko da se zaseres od biranja, al nista nema cijenu osim eVra, danas je kesh bog i batina, ko ima kesh i pokaze zanimanje drz ga za rukav i gotivi ga ako mislis prodat, jbga.
 
ja sam čul da je ta 06/07 desetka nešto najgore što je izašlo iz Akashija :misli:

navodno su je na praznik delali :shock:
 
Rekli su i za tu tubavu ceberusu da je smece napravljeno od špene iz kawasakija pa se raja voza i dan danas na njima i to bez problema, selo je selo  ;)

Ta je cenka ima par mana al se vozi odlicno, nekvari se i meni osobno odlicno legla na levanjskoj, naravno da nemoze parirat desetki 2009 ali da je los motor potpuno je netocno, a to sto iskompleksirane seljacine zasilje za jednu marku i dizu ju u nebesa je drugi par opanaka  8)
Imadoh sve japance i ako je nesto smece onda je to yamaha, a suzuki mi se zgadio zbog K6 koji je smece gore i od prerenomirane, a neznam nikog od onih koje poznam da je imo problema sa desetkama  ;)
 
Cuj maketara    :LOL:    posto si gori i od kawasaki i đamahahahaha fanova zajedno  :jesus:

Mene zaboli qrac sta cu vozit sve dok je sto mladji i sto povoljniji, nemam favorita  :jesus:  ja kad pljujem po necem pljujem iz prve ruke, kad budes imo ninje onda mos pljuvat po njima, dotad vozi se na toj maketi i nekenjaj jer ce ti se smijat ljudk ko onom tvom munjenom susjedu  :jesus:
 
tibor_zg said:
ja sam čul da je ta 06/07 desetka nešto najgore što je izašlo iz Akashija :misli:

navodno su je na praznik delali :shock:
Navozal sam se 1, 2 i 3. generacije desetke    .. prva je mrak , nekaj najbolje i najbliže željama za probat "gp" motor  ... pri tom mislim , odvrneš gas , a ona po zraku kak god hočeš  , drugu kad sam tad probal , bila mi je premirna ,  a treča , nekako povratak "korjenima" .... ali preslaba .... ugrađival komplet akrapa , 1 zub manje napred , 2 manje ... i ništ na kaj bi mi se kurac digo .... i eto tak nakon 5 godina zemem opet 06 .... i šta reč , sad mi je raketa do jaja kad je spustim sa zadnjeg na 270 ... mirna ko bubica , meni koči , a nemam ni lajtunge .... dignem ju i u 4. , mirna kroz zavoje  , prek graba isto ok ....  jebena pila , več dugo nisam tak s nestrplenjem čekal lep dan za propelat se !!!    :mrgreen: :mrgreen: (y)
 
dobRRo ja sam malo pRRcal al ajmo na neki poluozbač - ozbač :mrgreen:

06/07 nisam probao tak da ono jbg sve što o njoj mogu reć a da se ne zayebavam je da mi je gRRda :mrgreen:
to da su je radili na praznik i da nije Bog zna kaj mi je reko netko tko obožava Kawe, vozi ih na cesti, utrkivao se s njima a i servisira ih čitav život pa mu nije jedna prošla kroz ruke ...

desetka 08/09 je meni osobno stroj samo takav - položaj mi paše, vozi se odlično, krasno pada u zavoj, razliku u snazi naspram 08 homde ja nisam osjetio, onaj amortizer je za drek makar se to vrlo lako da sredit, jedino što mi ne paše je da je sve što je na homdi ko u putar na toj ko i na svim ostalim kawama tvrdo, kuplung je pretvrd, mjenjač je pretvrd, itd itd ... a i vid čuda yebe ih regler :jesus:

K5 soma mi je baš čeče i osto mi je u finom sječanju, ali nisam ga vozio na nekoj zavojitoj cesti pa nemogu reć nešto više, na pravcu je mrak :mrgreen:

bigbang yamahu nisam vozio ...

osobno jedno od največih razočaranja kod litri mi je ceberuša 04-07 :?
 
Ma ja ga jebem ko veli da ijedan motor osim yamahe 09- nevalja po nečem za vozit ....  ti mater sam sebe isprepadam na kaj god sednem , sve juri i leži ko ludo !!    :mrgreen: :mrgreen:
 
od novijih litri što sam probao to su sve jebene nijanse, bigbang nemam priliku žicat, a volio bi probat jer sam čuo svašta o njoj, neki ju hvale a drugi opet vele da je onaj ridebywire gas za kuratz :? ak ništ drugo bar nikog ne ostavlja ravnodušnim :LOL:

e da ... i S1000RR bi volio probat, a nemam koga užicat :mrgreen:
 
go-go said:
jel' zna netko šta o ovoj kRRami  :0204:
znam da je ružan i da ne ide smjesta, ali kaže tu jedna moja susjeda da joj je baš super ovak' na slici....

http://www.njuskalo.hr/sportski-motori/kawasaki-zx-10r-2006-oglas-12440766

znam ja ponešto o toj tvojoj krami... :mrgreen: