ZX-10R

motor je očigledno vožen na stazi :palacdolje:

ako je nešto i vrijedio sad više ne vrijedi :mrgreen:
 
go-go said:
jel' zna netko šta o ovoj kRRami  :0204:
znam da je ružan i da ne ide smjesta, ali kaže tu jedna moja susjeda da joj je baš super ovak' na slici....

http://www.njuskalo.hr/sportski-motori/kawasaki-zx-10r-2006-oglas-12440766

Zavisi jel vlasnik Hrvat ili srbin iz Knina!
Ako je srbin prodaj ga ovim kretenima koji misle da takav motor vrijedi 2.600 i još si im dužan ljubit šupak i ispratit ih sa Tomsonovom pjesmom, jer pazi vamo mi Rhvati ti srbin!...ak je vlasnik Hrvat jebi im mater kretensku i dignu cijenu za još soma EUR. Nek drkađije sline. Oće neće!
I otpjevaj im od Glupsona onu, kako već ide...

tibor_zg said:
dobRRo ja sam malo pRRcal al ajmo na neki poluozbač - ozbač :mrgreen:

06/07 nisam probao tak da ono jbg sve što o njoj mogu reć a da se ne zayebavam je da mi je gRRda :mrgreen:
to da su je radili na praznik i da nije Bog zna kaj mi je reko netko tko obožava Kawe, vozi ih na cesti, utrkivao se s njima a i servisira ih čitav život pa mu nije jedna prošla kroz ruke ...

To ti je ziher rekal onaj kreten od Daca? Mehaničar koji ima iskustava sa novim motorima i elektronikom isto koliko i ovdje na forumu ima famoznih koji misle da je Rosi debeli šupak koji se jučer počel vozit. Karburator rulez rekli bi neki...

Pa jebem ti mater..kad čitam sve ovo i sva ta jebena iskustava koja imate...zakaj nitko od tih proizvođača motora ne đodje do nas i uzme vas za test vozače?
Faka ne kužim. Pa jebeni R-ovi bili bi na korak svemirske tehnologije tada...mali zeleni grizli bi si jaja od muke.
 
Direktor said:
To ti je ziher rekal onaj kreten od Daca? Mehaničar koji ima iskustava sa novim motorima i elektronikom isto koliko i ovdje na forumu ima famoznih koji misle da je Rosi debeli šupak koji se jučer počel vozit. Karburator rulez rekli bi neki...

Pa jebem ti mater..kad čitam sve ovo i sva ta jebena iskustava koja imate...zakaj nitko od tih proizvođača motora ne đodje do nas i uzme vas za test vozače?
Faka ne kužim. Pa jebeni R-ovi bili bi na korak svemirske tehnologije tada...mali zeleni grizli bi si jaja od muke.

lepi naj se tolko živcirati, niko ti nije kriv kaj voziš govno od motora
 
tibor_zg said:
lepi naj se tolko živcirati, niko ti nije kriv kaj voziš govno od motora

Kriv je moj novčanik...al bit će bolje!
 
Direktor said:
Zavisi jel vlasnik Hrvat ili srbin iz Knina!
Ako je srbin prodaj ga ovim kretenima koji misle da takav motor vrijedi 2.600 i još si im dužan ljubit šupak i ispratit ih sa Tomsonovom pjesmom, jer pazi vamo mi Rhvati ti srbin!...ak je vlasnik Hrvat jebi im mater kretensku i dignu cijenu za još soma EUR. Nek drkađije sline. Oće neće!
I otpjevaj im od Glupsona onu, kako već ide...

:shock: :LOL:
http://www.youtube.com/watch?v=6Au7TmwwuxI&feature=youtu.be&t=17m12s
 
http://www.njuskalo.hr/sportski-motori/kawasaki-zx-10r-ninja-zx10r-2006-god-oglas-18241244

i karbonka skuplja nego u prošlom mandatu.... :palacdolje:

 
kaže, dobra ponuda s obzirom da nije erjedan, ali žao mu mateka, električara, moona.....kaže.... :mrgreen:
 
e ja imam moped, štoviše, tri komada, nemam više mjesta u garaži trenutno :jesus: ali recimo da bi 10tku udomio za 2 kile bez beda :mrgreen:
 
2500€

nemam pojma koja se 10-ka licitira al nema veze  :LOL: