zzr 1200 iz njuškala

Status
Not open for further replies.
Motor je u odličnom stanju, kod čovjeka je 2-3 godine i napravio je nešto sitno kilometara za to vrijeme, 2-3000. Prije toga je bio u Osijeku. Frend ga je išao gledati ali nije imao lovu nego neki auto a ovaj traži samo keš jer nešto zida. Jedino mislim da je jesenas nešto niža cijena bila.
 
malo mi čudno izgledaju prednje vile na fotki...možda zbog kuta slikanja, neznam...
 
Hvala na info,  (y)

i meni se čini da je prije bio nešto niže cijene ali nije bitno - važnije mi je da li je motor korišten "normalno" i održavan kako treba ......

i .....        to je to ili još nešto da znam što očekivati  ....... :misli:
 
Phobocaster said:
malo mi čudno izgledaju prednje vile na fotki...možda zbog kuta slikanja, neznam...

Čovjek je pitao dali netko nešto zna!!?? Ovakvim se izjavama bespotrebno dovodi u sumnju vrijednosti samog motora,,, sory  :palacdolje:
 
Mr. Noo said:
Čovjek je pitao dali netko nešto zna!!?? Ovakvim se izjavama bespotrebno dovodi u sumnju vrijednosti samog motora,,, sory  :palacdolje:
A ti znaš da je bespotrebno? Nisam ništa loše rekao niti napisao, ako se ne slažeš samnom ja to prihvaćam, pročitaj još jednom kaj sam napisao (y)
 
Ma sve OK ...  ionako ovdje prikupljam sve dobronamjerne info ili sugestije o dotičnom vozilu ili još boljeo  (khm) vlasniku, što isto nije sasvim nevažno.

Obzirom da je prilično rijedak motor mislio sam da bi o njemu moglo biti kakvih info sa susreta ili karavane ili kaj ja znam od kud... (y)
 
ja samo zunam da je već dosta dugo u oglasniku... skoro 2g
 
ma znam, i 10 mu je godina i cijena je poprilična ima i kilometara i sve je to istina.......ali................ :0648:
 
Znam čovjeka koji je promjenio 2 ili 3 zzr-a1400 i stalno mi tvrdi da je ovaj 1200 bolji  :misli:
Po čemu je bolji  :misli:
Ne uvija se kao 1400, čvršći je i stabilniji i bolje vuče iz podruma  :shock:
Nisam probao ali prenosim njegove rijeći  :?
 
Da, zaboravio sam navesti još jednu bitnu činjenicu... kaže i da su kvalitetnije izrade i završne obrade  :shock: što mu mogu povjerovati jer je jedno vrijeme radio sa motorima i dijelovima  (y)
 
ja uvijek pogledam kakva je kuća i okoliš gdje je auto il motor koji me zanima slikan (ako nije na cesti  :) )

npr prodajem A8 i dvorište u blatu +kuća bez fasade  :palacdolje:  :mrgreen: 
 
Mozda je svu lovu potrosio na servis A8-ce pa nema love za ostalo... :jesus:
 
piljun said:
ja uvijek pogledam kakva je kuća i okoliš gdje je auto il motor koji me zanima slikan (ako nije na cesti  :) )

npr prodajem A8 i dvorište u blatu +kuća bez fasade  :palacdolje:  :mrgreen:
Moram priznati da i ja gledam na takve sitnice ali nije presudno  :LOL:
Kolega i ja smo išli gledati jeda motor i tip hoće da se nađemo na benz-pumpi  :LOL: ...de ti meni adresu, naći ću ja tebe... ima satelit  :?
 
kupujte neregistrirane motore...prednost je šta nesmije prdnit iz garaže  :mrgreen:
 
istina to što kažeš, motor od 100 kkuna i kupi ga baja a nema za servis, onda to radi kod kompe u šupi i poslije ga uvalja prije nego što rikne.....

........a sve je to lutrija zato i pokušavamo svi na sve moguće načine smanjiti rizik...........


nikako ne želim prejudicirati bilo čije imovinsko stanje    (y)
 
piljun said:
ja uvijek pogledam kakva je kuća i okoliš gdje je auto il motor koji me zanima slikan (ako nije na cesti  :) )

npr prodajem A8 i dvorište u blatu +kuća bez fasade  :palacdolje:  :mrgreen:


ovdje se po slikama čini u redu.... :misli:
 
Ma ne, ovaj je po slikama OK...vidiš da ima svoju garažu, bembura 5-ica odozada, motor izgleda ok
pa koliko ja pratim tu vrstu motora, cijena je ok, tako da ako si više zainteresiran, mogu pitati lika iz Osijeka jel šta zna o tom motoru a mislim da zna 80% motora oko i u Osijeku  :misli:
 
Pa upravo to - sve prije navedeno sam pregledao, dakle ono što me zanima je baš takva "insider" informacija ako postoji.... :wink:

Gledam jednu pticu (iliti XX-a) i ovog ZZR-a pa skupljam informacije. Nažalost niti jedan mi nije u blizini a s vremenom sam kratak i tako ide muka na muku... naravno da me zanima inf. pa pitaj ako te ne košta .... (y)

Šta se cijene tiče - mogla bi biti OK ako je motor pic-pic, ako nije onda je preskup, ali ista stvar sa svima pa tako i sa ovim.... :neznam:
 
Status
Not open for further replies.