ZZR 600

mac.airbrush said:
ne...ja ću bit kriv!

kad mi netko donese neoprane djelove jednostavno ga eliminiram...

Ma daj..ja mislio da samo baciš plastiku na komad i to je to, ko svaki pravi "majstor".
Pa imao je sve komade u rukama,mogao je reć,  ja se ne bavim ni plastifikacijom ni pjeskarenjem, nit znam kakva mu priprema treba.

Jednom sam razbio auto i za čudo lakirer mi nije pofarbao zgužvani lim, već ga je poravnao prije toga  :shock:

skuco said:
bogami da sam znao da si tako ljen došao bi to oprat kako treba.  :jesus:

:jesus:
 
kliker-vk said:
Super prerada... sada možeš svima reći da voziš KTM motor !!!  :LOL:

Šalim se... Dobro je ispalo! (y)
nakon mog zzr-a , kawasaki je uveo naranđastu boju u ponudu  :LOL:
 
Danas malo zivkam okolo za dijelove, semeringe i ostale sitnice, već dugo nisam niš kupovao, ali jel moguće da jedan semering prednje vilice košta 120 kn?!  :shock:

Edit: našao oba dva za 110  :mrgreen:
 
flugo said:
Danas malo zivkam okolo za dijelove, semeringe i ostale sitnice, već dugo nisam niš kupovao, ali jel moguće da jedan semering prednje vilice košta 120 kn?!  :shock:

Edit: našao oba dva za 110  :mrgreen:
pa to je zzr..  :LOL:
 
Dosta puno za semeringe,ja kupil u Auto-krešo -60 kuna oba za vfr-ku.firma koja to proizvodi zove se Athena.Mislim da ih drži i Novema nova.
 
flugo said:
Ma daj..ja mislio da samo baciš plastiku na komad i to je to, ko svaki pravi "majstor".
Pa imao je sve komade u rukama,mogao je reć,  ja se ne bavim ni plastifikacijom ni pjeskarenjem, nit znam kakva mu priprema treba.

Jednom sam razbio auto i za čudo lakirer mi nije pofarbao zgužvani lim, već ga je poravnao prije toga  :shock:

:jesus:

obićno to radi limar a ne lakirer(kaj se tiče zgužvanog lima) :mrgreen:
 
mac.airbrush said:
obićno to radi limar a ne lakirer(kaj se tiče zgužvanog lima) :mrgreen:

Znaš ti tobro kaj sam ja mislio :jesus:

mariola said:
Dosta puno za semeringe,ja kupil u Auto-krešo -60 kuna oba za vfr-ku.firma koja to proizvodi zove se Athena.Mislim da ih drži i Novema nova.

Vidiš, noveme se nisam ni sjetio  (y)
 
flugo said:
Znaš ti tobro kaj sam ja mislio :jesus:

Vidiš, noveme se nisam ni sjetio  (y)
manje alkohola pa ćeš se sjetit..  :mrgreen:
 
Napokon uhvatio malo vremena stavit ga nazad na kotače..
Novi ležajevi u kotačima, semerinzi u vilicama, ulja, antifriz, sređena instalacija, itd. Još ima pun kiki posla  :?
 
Uvijek je koja hladna u frižideru, a ti se samo prijetiš tom pivom al nikak da navratiš  :mrgreen:
 
flugo said:
Uvijek je koja hladna u frižideru, a ti se samo prijetiš tom pivom al nikak da navratiš  :mrgreen:
vidiš da ovo sranje stalno pada..