New profile posts

Happy birthday:)
gigi
gigi
Hvala ali mam još mjesec dana za odraditi pa mogu reći da sam odvalio prvu polovicu stoljeća :cool:
Ako ne prodaš, a put te nanese na Srdoči, ja sam u Concordu, pa ako mi odgovara veličina velika je vjerovatnost da bi ih uzeo...Zoran 091 1624807
Pozdrav
Da li znaš, kojim redom se pritežu/kontroliraju žbice na ST ili bilo kojem drugom motoru sa tubles gumama. Znam da je svako 5000 km na 6 Nm, ali neznam kojim redom pritezat.
Znam na običnoj felgi gdje nije tubles i žbice su u sredini ide svaka 4 žbica, ali na ovoj sa duplim redom, neznam . Svuda tražim i pitam, ali nigdje nema točne upute.
Bok, pamtim da si ti znalac što se tiče Aprilijinih 125ica, znaš koje Aprillie su imale Dellortov rasplinjač 32 mm u seriji?
I da li imaš koji ili znaš ko ima?
enduro
enduro
Procjenjujem da će na kraju sve koštati pola njegove tržišne vrijednosti.
avinko38
avinko38
To je ok, hočeš si oba dva ostaviti ili ide jedan u prodaju?
Evo ja uglazbio Fantica i danas napravio đir.....još moram malo testirati i na registraciju....
enduro
enduro
Super, znao sam da ćeš ga uštelati. Karburator je za baciti samo ako je kučište iznutra toliko potrošeno da tuda vuče falš zrak. Za sada ću ostaviti oba DR-a, kasnije ću najvjerojatnije jednoga prodati i za taj novac kupiti druga dva koja treba popraviti. 😀
Pozdrav, moj susjed Goran Gajić vozi stalno motore kombijem iz Njemačke.Nazovi ga reci da si dobio broj od njegovog susjeda Bojana. 098 93 76 600
Hi Mac. Pitanje dva, naime u procesu sam kupnje motora za suprugu. Pa bih htio malo "osvježiti " boju i neke detalje. Znači rezervar i dva dekla. Mogu poslati slike motora i ideju boje i detalja. Jel može kakav tel broj pa da se čujemo po temi. Hvala unaprijed. LP
mac.airbrush
mac.airbrush
pozz
evo broj 098 726 356
možete poslat i slike da vidim o čemu se radi (y)
Rudar
Poslao sam par slika na what's up