DR350S tema

stane:
Vidim da imas pozadi metalni nosac {ako je slika tvog motora}, takav imam i ja na DR350, samo popreko navaris ploce sirine cca 3 centimetara na mjestima gdje idu vijci od nosive ploce kofera {ja sam stavio inox ploce}.
 
enduro said:
stane:
Vidim da imas pozadi metalni nosac {ako je slika tvog motora}, takav imam i ja na DR350, samo popreko navaris ploce sirine cca 3 centimetara na mjestima gdje idu vijci od nosive ploce kofera {ja sam stavio inox ploce}.

Nije moj motor, nego u planu imam izraditi takvi nosač.

Nešto ću već smisliti :mrgreen:
 
Odlicno napravljeno.  (y)
Vidio sam jedan zanimljiv prednji nosac prtljage, pretpostavljam da ga nije problem napraviti:
http://www.subito.it/accessori-moto/portapacchi-anteriore-con-parafaro-suzuki-dr-350-asti-179358760.htm
 
enduro said:
Odlicno napravljeno.  (y)
Vidio sam jedan zanimljiv prednji nosac prtljage, pretpostavljam da ga nije problem napraviti:
http://www.subito.it/accessori-moto/portapacchi-anteriore-con-parafaro-suzuki-dr-350-asti-179358760.htm
THX!

Nemam potrebe za time, side racks u izradi :mrgreen:
 
jolly the roger said:
Samo da se upišem u temu. Jučer kupljen, ne pali. Ako netko ima dugački uski ključ 18 može ga posudit da stegnem sviječicu :mrgreen:

Đoli oprosti, zaboravio sam ti čestitati drugu godišnjicu kupnje DR-a! Čestitke!!!!!!  :zelje: :zelje: :zelje:
Nego, nije da požurujem, samo pitam - jesi nabavio ključ za svjećicu?
 
Pomalo, očito je da čovek ima druge prioritete.

:mrgreen:
 
Pridružujem se čestitkama. Dečki hoćemo se skupiti i kupiti taj ključ? Možda stvarno svječica nema dobru masu.
 
jolly ,mislim da bi najbolje bilo da ti meni prodaš za neku simbiličnu naknadu tog DR-a da se imam čime igrati preko zime  :cool:
 
bob the biker said:
jolly ,mislim da bi najbolje bilo da ti meni prodaš za neku simbiličnu naknadu tog DR-a da se imam čime igrati preko zime  :cool:
može. simboličnih 20000kn 8)
ako uplatiš danas do ponoći, ide i za 10000 kn
 
lb said:
Đoli oprosti, zaboravio sam ti čestitati drugu godišnjicu kupnje DR-a! Čestitke!!!!!!  :zelje: :zelje: :zelje:
Nego, nije da požurujem, samo pitam - jesi nabavio ključ za svjećicu?
Đoli je krena dedinim stopama, a u pm, u pitanju je isti brend....
Tek sad skonta tu paralelu.
 
Za danas najavili kisu, posto od kise nista idealno je vrijeme za jednu voznju.



 
Nakon sto ja spustim motor na zimovanje u podrum, vani je sunce i temperature u plusu.  :lipsrsealed:

 
Sigurno moze po stengama, ali ima jedan nezgodan prijelaz na stubistu za 180 stupnjeva na pola kata.
 
enduro said:
Sigurno moze po stengama, ali ima jedan nezgodan prijelaz na stubistu za 180 stupnjeva na pola kata.

Ide i tuda, samo ga okreneš oko noge s gasom i nastaviš po sljedećim štengama u stand up-u sa dosta gasa u drugoj brzini....  :mrgreen: