Mali savjeti za motoriste

E sad vec trebam savjet (necu prodat rsv) , znaci aku je star godinu dana i motor nije htio upalit, stavio u sub aku na punjac i u ned upalio motor i od tad ga nisam palio...

Sad gledam napon 12.85 i rsv upalio ko japanac, provjerio u leru dal puni i napon dosao do 14.01...sad sve nesto mislim da taj dan rsv nije upalio iz nekog drugog razloga 🤔🤔
 
ništa, prvo moraš naručit ruksak za laptop ko mate, pa ćemo dalje znat šta, kako..
 
Dal netko zna ako uz svaki ctek dolazi ovo?
 

Attachments

  • IMG_20220110_213530.jpg
    IMG_20220110_213530.jpg
    70 KB · Views: 0
Ja san dobija.
Tako da bi tribalo bit u paket.
 
Ok...gledam da uzmem ctek, pa ako ne uzmem osobno u ducanu da znam dal se dobije to 👍👍
 
postoji li tako nesto univerzalno?
konkretno za onaj lidlov punjac
 
Ma na rsv je ispod sica vozaca i sic drze dvije vide i nije ih bas zgodno odvidat, treba krajeve sica nategnut prema gore da se dode do vida i tako se sje** sic
Na tuonu sam to jako lijepo rijesio sa brzom spojnicom. I tank i sic su mi za sek dole
 

Attachments

  • IMG-9bf2ddc2ad69100e8ca26f8a9dfd143d-V.jpg
    IMG-9bf2ddc2ad69100e8ca26f8a9dfd143d-V.jpg
    3.7 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: ODST and Igor28
A sto se tice tog ctek, u cemu je stvar??? Sta punjenje se obicnim aku nije dobro tj sa obicnim nije dobro tako cesto nadopunjavat kao sa ctek???
 
A sto se tice tog ctek, u cemu je stvar??? Sta punjenje se obicnim aku nije dobro tj sa obicnim nije dobro tako cesto nadopunjavat kao sa ctek???
Ma Lidl je majka,100 kn pametni punjač i radi isto šta i ovaj C-tek,ono šta C-tek ima bolje je jedino ova brza spojka...Zato lidlov pokazuje u digitali napunjenost i voltažu 😎
Možeš normalno puniti običnim,ovi pametni imaju funkciju zimskog održavanja di rade cikluse punjenja pražnjenja bateriji.
Osobno to ne preferiram jer u mom kraju puno udara gromova i bude nestanaka struje,ako znan da iden na neki put priko 20 dana odspojim bateriju i ćao
 
  • Like
Reactions: ODST and maRRin 06