Gorivo

ne radi se o tome da li cu ja manje vozit, a sta je sa dostavom?
koliko ce poskupljenje dostave uticati na cijene svega?
Dostava ko i svi drugi love u mutnom. Ako jedan kamion troÅ”i 30/35 litara na 100 km. Sa poskupljenjem od dvije kune, njemu skače prevoz max 70 kuna na 100 km. Znači ZG/ST mak 200 kuna. A oni će kukat i podignut za 500 kuna.
 
  • Like
Reactions: hondimir
Ne mislim na propise,brzinu i ostalo...pa dovoljno da pogledam ovaj forum,koja nakupina debila,sa dvoje ljudi bi ovdije u stvarnom zivotu mozda kavu popio,dok se nisam pojavio tu,mislio sam da takvi ljudi ne postoješŸ˜‚
Kontan da je jedan tvoj splicki prijateljšŸ˜‚šŸ˜‚šŸ˜‚šŸ˜‚
Ma ko je drugišŸ˜‚šŸ˜‚šŸ˜‚šŸ˜‚
 
ajmoo sirotinjo :)
 

Attachments

  • tank.jpg
    tank.jpg
    77.1 KB · Views: 0
citat iz Jutarnjeg lista:


troÅ”arine se mogu umanjiti maksimalno za 80-ak lipa do kunu po litri, s obzirom da je njihov minimalni iznos određen europskom regulativom. Na kraju, država ima i izvanrednu opciju da privremeno suspendira obvezu mijeÅ”anja biogoriva s benzinom i dizelom, čime bi se - uz trenutačne cijene - finalna cijena derivata smanjila za 70-ak lipa. Ali za tu opciju, pak, potrebno je mijenjati zakon.


Ovo podrcrtano.... Jel to znaci da ima sanse da dobijemo benzin koji nema etanola? Pa to je super vijest :)
 
  • Like
Reactions: diesel power
Ma daj,pa benga nije neka stavka...ja se spremam na put od jedno 10,11 tisuca km,ali idem di je jeftinijašŸ˜‚ja radim cca 25 000 u sezoni,ali mi motor malo trosišŸ˜‚,manje od broda!
A brod manje od caterpillara....

Ili,zelis reci da nemas caterpillar(onaj veliki, najveci)??

šŸ˜„
 
od sutra bu vjerojatno trebalo upisivat pin na pumpi i za tocenje motora :ROFLMAO:
 
Bok'te, ne idem nidje, nema registracije, morat ću u stranku kod ovoga na sliki !
 
kako je krenulo, dir na motoru ce bit da cu se obuc u opremu, upalit motor, cekat da se pojavi temperatura, dat gasa do 8 hiljada (ne preko jer trosi), ugasit ga i skinut opremu
 
  • Haha
Reactions: Feis123