Nova Honda Africa Twin

U pravim rukama je i MV Augusta za teren, gdje neće Africa. Samo malo tih Afrca završi u pravim rukama...
 

Vrhunska ciena ali je li ok kvalitete :unsure:
 
Začudo, honda još uvijek ne daje centralnu nogaru u seriskoj opremi, iako joj početna cijena već 15 000 pa ide do 22 000,ali nogara se treva nadoplatit.
 
1F4CF89E-43B0-4C31-B983-49C233572B26.jpeg
 
  • Like
Reactions: skorpio27
Malo zamaskiraj/oboji matice.
Mislis crnin mat sprejon?
Neznan vidit cu…..
Btw neki 3D lanac(marka)
Navodno ka neki uber jebeni lanac
Znan samo da je jebena cijena
Nema vise cevapa u Densija a i doma ce bit bez mesa
Samo jaja i krumpiri misec dana
 
Mislis crnin mat sprejon?
Neznan vidit cu…..
Btw neki 3D lanac(marka)
Navodno ka neki uber jebeni lanac
Znan samo da je jebena cijena
Nema vise cevapa u Densija a i doma ce bit bez mesa
Samo jaja i krumpiri misec dana

3D je bomba.

Samo, di držiš motor, u moru?
 
Je, felga izgleda kao da ju je nagrizla so vec..
u mog brata je 2016, hrc, zlatne felge jos uvijek izgledaju kao iz tvornice tek izasle.
 
Nean pojma….ako Jukic nije reka nista onda je Ok
Jesi prosa danas sa narancaston ragon vozeci nekoga tamo kraj RR
Neki debeli je vozia

"narancasta raga" koja se vozi po terenu neoksidira ka tvoja ljepotica parkirana isprid kafica.
 
  • Like
Reactions: s2r
Napravio prvi malo veći đir s Africom. Odradili 2.800 km (Istra-Umbria-Toscana-Sardinija-Marinello-Apenini-Istra).
Sve bez greške. Nemam nikakve primjedbe na Africu osim da se nakon trećeg dana vožnje počne osjećati uzak sic...odnosno boli rub između noge i stražnjice.
Zadovoljan sam :)
 
Napravio prvi malo veći đir s Africom. Odradili 2.800 km (Istra-Umbria-Toscana-Sardinija-Marinello-Apenini-Istra).
Sve bez greške. Nemam nikakve primjedbe na Africu osim da se nakon trećeg dana vožnje počne osjećati uzak sic...odnosno boli rub između noge i stražnjice.
Zadovoljan sam :)
si siguran da je od sica ? :mrgreen:
 
B2DE770C-3FCA-4792-9D55-33430CDA5B91.jpeg


Ja jucer 620 km prema Italiji i nazad planiro 3 dana al posto kod nas nevrjeme najavili pa iskoristio jedna dan 😊 i jako dobro sam proso !
A za udobnost sics stavio SW Motech jastuk nije lose za mojih 95 kg 😊 treba se naviknut na pocetku Kinds se klizem napred il nazad Al onda ispustio malo zrak iz jastuka i Sad je bolje i sjedeca pozicija mi se vise svida 👍
 
Napravio prvi malo veći đir s Africom. Odradili 2.800 km (Istra-Umbria-Toscana-Sardinija-Marinello-Apenini-Istra).
Sve bez greške. Nemam nikakve primjedbe na Africu osim da se nakon trećeg dana vožnje počne osjećati uzak sic...odnosno boli rub između noge i stražnjice.
Zadovoljan sam :)
Stavi onu mrizicu priko
Ja stavia i cini mi se OK…po gradu lipo ladi jaja…..a uvik mozes stavit nesto ispod
 
  • Like
Reactions: toecutter