Štovatelji Honde Transalp

ima Afrika raznoraznih gradova i županija... pa nije baš cila jadna i na nivou Splita:ROFLMAO:

al eto, po mobile de, košta 10,5 u njemačkoj, kod nas će onda sigurno oko 12 zbog većeg pedeveja i poreza. a vidit ćemo...
 
Previše je to..

Ali eto, ako je tako ostavljaju prostora cjenovno za ubacit jednog pravog endura u mix, NX500.. da nebude da su bezveze trošili keš na zaštitu imena.
 
Možda, al nebi se čudio da su tu cijenu izvukli znaš odakle.. vjerojatno trenutno znaju kolko i mi.



Afrika i CB500X, ovo je rezultat. NC750X nema dodirnu točku s ničime. Rezultat je vjerojatno savršeno sposoban za ono kud 99% "adv" vozača i vozi samo ne želi priznat neg rađe plate više i prihvate kompromise da bi izgledali kao da su se sad iz Afrike vratili.
Auspuh pljunuti nc750x
 
Oce bit skuter verzija? 🙈
Vec postoji 🤣
1668069364312.jpeg
 
  • Like
  • Haha
Reactions: Dene and cadjo
Ja mislim da su podišli konkurenciju. Za cijenu tenere paket elektronike kao kod tuareg, a više konja od oba.
Pokvarenjaci.
😂😂😂😂
 
Last edited:
Što se običnom promatraču čini kao loš dizajn, zapravo je vrlo promišljeno / kastomajzible rješenje japanskih inžinjera.
Honda je predvidila da će s lijeve strane ići naljepnica omiljenog fudbal kluba i slika voljene žene/psa.
S desne strane lcda ostavljen je prostor za sliku Gospe iz Međugorja i naljepnicu s blagoslova kuća tekuće godine.
 
Mislim da je to namjerno ostavljeno tako,ostavlja korisniku mogucnost bušenja,ljepljenja,raznih đinđi sa alli expresa,ja vec vidim jedno 5,6 proizvoda koje bi zašarafio sa lijeve,desne,gornje strane...ma uguro bi nesto i dole,a pogle prostora na volanu😳
Cekam Pafovo rijesenje,...
 
  • Haha
Reactions: pikacu79 and WraGG
Vec san napisa prije
Cijena ce sve rec
Ako bude do 80 iljda kn onda je to bonba
92 ks i solidan paket eletronike
Africa je Africa ali cijena novih je redikulozna
 
  • Like
Reactions: thommy
Što se običnom promatraču čini kao loš dizajn, zapravo je vrlo promišljeno / kastomajzible rješenje japanskih inžinjera.
Honda je predvidila da će s lijeve strane ići naljepnica omiljenog fudbal kluba i slika voljene žene/psa.
S desne strane lcda ostavljen je prostor za sliku Gospe iz Međugorja i naljepnicu s blagoslova kuća tekuće godine.
Di krunicu obisit? 🤔