Štovatelji Honde Transalp

Visina sica 850mm , nije puno al nije ni malo pa trebaju ipak pripazit ovi kojima je svaki centimetar bitan, meni bi pasalo da je i više, bio bi manji kut na koljenima i lakše se dić sa sica..

Previše snage za tu svrhu, previše tehnologije..

Pozitiva da ima ipak 210mm od poda, 200/190mm hod ovjesa, preload podešenje naprijed, iza "izmješteno" preload podešenje, 90/90-21 i 150/70-18 ima hrpu opcija za gume tko kako voli za razliku od dimenzije gume na CB500X..

Nije tubeless niti iza, ali eto.. bar motor nema 230kg kao V-Strom 800DE, a navodno bi trebao i koštat manje od T7.
 
  • Like
Reactions: cadjo
1667917919668.png


1667918030877.png

Pari KLE 500 :ROFLMAO:
 
Nepotrebno je trpanje svih tih modova vožnje na motore koji imaju manje od 100 ks,pusta elektronika koja s jedne strane napumpava cijenu dok istovremeno pokušavaju uštedit na drugim komponentama kako bi bili tržišno konkurentni 🤯🤯🤯
Ali šta je tu je,motor mi je na slikama jako lip,sa 750 ccm,200 kg i 92 ks obećava puno i najviše me zanima koliko je visoka pozicija sidenja kao i kakav je uživo 😃
850 mm je neka gornja granica sidenja za mene sa 174 cm i to pod uvjetom da je jako uska u bokovima...
 
Nepotrebno je trpanje svih tih modova vožnje na motore koji imaju manje od 100 ks,pusta elektronika koja s jedne strane napumpava cijenu dok istovremeno pokušavaju uštedit na drugim komponentama kako bi bili tržišno konkurentni 🤯🤯🤯
Ali šta je tu je,motor mi je na slikama jako lip,sa 750 ccm,200 kg i 92 ks obećava puno i najviše me zanima koliko je visoka pozicija sidenja kao i kakav je uživo 😃
850 mm je neka gornja granica sidenja za mene sa 174 cm i to pod uvjetom da je jako uska u bokovima...

Jako uska u bokovima??

Zato i motori izgledaju ka da su na socijalnoj skrbi kad su vam teski, visoki, siroki u bokovima :mrgreen:
"Sta nevjezbas, ...." pa ti nebi bila uska 😂
 
Spominje se po internetima 8,299gbp , za usporedbu to je cca 20% skuplje od CB500X kod njih, a kod nas 20% skuplje od CB500X je 66,000hrk 🤔
Ne vjerujem u tu pretpostavku, ako bude tako to onda stvarno bude novi KLE..
 
da,mogao bi biti,ali sve ovisi o cijeni,tu honda zna malo otic visoko gledajuci kunkurenciju...svakako zanimljiv motoric,sa idealnom snagom za tako nesto