Opremanje motora

U jednoj grupi na fejsu vidio sam kako lik ima ekstendere na retrovizorima, pitao sam ga gdje ih je kupio pa kaze da su bili na motoru kad ga je kupio. Gledao sam na ebayu, naravno ima, al me zanima dal to moze proc na tehnickom il ih nesmijem imat?
Zasto bi to netko htio imati na motoru? to vidim samo na autima kad slepaju kamp kucice :oops:
 
ne znam zašto sa extenderima ne bi mogao proći tehnički...
ekipa diže spušta, stavlja veće manje guvernale...al opet čudni su puti na stanici za TP...
ako ti zbilja trebaju stavi ih, pusti tehnički...
uostalom ako i ne prođeš, skineš ih minut i minut za vratit i piči. safety first reklo bi se.
 
Kompromis....gledanje u ramena ali i provlačenje u prometu. Osim toga, ne sjećam se da na nekom motoru nisam morao imati grif za pogledati u bar jedan retrovizor.
 
Zasto bi to netko htio imati na motoru? to vidim samo na autima kad slepaju kamp kucice :oops:
Ma hebe me sto si samo ruke vidim u retrovizorima, i stalno se pigam u voznji da bi vidio iza sebe. A opet ruzni su za vidjet ti ekstenderi. Vise nemam ideje sta napravit.
 
ne znam zašto sa extenderima ne bi mogao proći tehnički...
ekipa diže spušta, stavlja veće manje guvernale...al opet čudni su puti na stanici za TP...
ako ti zbilja trebaju stavi ih, pusti tehnički...
uostalom ako i ne prođeš, skineš ih minut i minut za vratit i piči. safety first reklo bi se.
Pitam kad cujem da im smeta svaka sitnica na motoru koja nije original. A i sami likovi na tehnickom znaju bit totalno cudni
 
ja sam na svoj stavio "adaptere" da mi ih malo digne...
a ti eksrenderi i meni su ružni, zato i bacaju biće na TP-zbog estetike hahaha
probaj sa retrovizorima šta se montiraju na kraj volana, ekipa ih stavlja a nisu skupi.
na aliju oko 15-20 eura i meni puno lipše nego te ekstenzije, pretenzije....
 
  • Like
Reactions: Freesty
ja sam na svoj stavio "adaptere" da mi ih malo digne...
a ti eksrenderi i meni su ružni, zato i bacaju biće na TP-zbog estetike hahaha
probaj sa retrovizorima šta se montiraju na kraj volana, ekipa ih stavlja a nisu skupi.
na aliju oko 15-20 eura i meni puno lipše nego te ekstenzije, pretenzije....
Ti end bar retrovizori su mu najbolje rijesenje 👍
 
ja sam na svoj stavio "adaptere" da mi ih malo digne...
a ti eksrenderi i meni su ružni, zato i bacaju biće na TP-zbog estetike hahaha
probaj sa retrovizorima šta se montiraju na kraj volana, ekipa ih stavlja a nisu skupi.
na aliju oko 15-20 eura i meni puno lipše nego te ekstenzije, pretenzije....
Vec ih njuskam😁
Dobra ideja i stvarno nisu skupi
 
- osim što moraš spuštat glavu dolje niže za pogledat u njih?
- osim što proširuju volan pa sebi otežavaš provlačenje između auta?
Sad si me zbedirao😕
Nist, stavit cu neki volan od harleya i retrovizore od neoplana pa cu valjda vidjet🤣😏
 
:mrgreen:

Na tvom bi mjestu (ne znam što voziš) radije za početak pogledao produživače kako je već spomenuto pa onda dalje i opciju kompletne zamjene.

Npr. na mom trosjedu (vstrom 650) često u zamjenu za tvorničke stavljaju retrovizore sa aprilije (mislim da pašu sa tuona :unsure:, ne sjećam se sigurno jer sam davno o tome čitao)
 
  • Like
Reactions: JosipS and Freesty
:ROFLMAO: a nađi neko rješenje... najgore je ovo sada, da ne vidiš dobro iza sebe.

ovi na kraj volana vire 1cm vanka volana ako i to, ovisi koji model uzmeš. al da su nisko to da...

ja sam na transalp navidao adapter da mi malo digne retrovizore recimo... svako ima svoje gušte :)
 
:mrgreen:

Na tvom bi mjestu (ne znam što voziš) radije za početak pogledao produživače kako je već spomenuto pa onda dalje i opciju kompletne zamjene.

Npr. na mom trosjedu (vstrom 650) često u zamjenu za tvorničke stavljaju retrovizore sa aprilije (mislim da pašu sa tuona :unsure:, ne sjećam se sigurno jer sam davno o tome čitao)
Hornet 600
Imam jedan retrovizor od skutera skinut pa sam bas malo to ovako stavljao na rucke i kolko sam skuzio nebi trebao spustat glavu za one end bar, al treba mi malo vise vremena da se poigram s tim, moram skinut originalan da ovaj tocno namjestim.
 
Meni bi zapravo trebalo malo da odgurnem od sebe kompletan nosac sa ruckom al to ne mogu jer je rupa u volanu gdje sjeda rucka pa mi neda taj manevar
 
Jel se nekome desavalo da mu se restartao mobitel montiran na motoru?
Ja napokon dobio nosac, stavim gore i jucer idem na test voznju kad ono mobitel se sam restarta nakon nekoliko minuta, kasnije jos jednom. Inace je potpuno ispravan samo ga malo vrijeme pregazilo. Jel moguce od vibracija il mu naskodio vjetar u kosi? 🤔
 
  • Haha
Reactions: Paf
Moguće, znam da su neke serije ajfona redovito rikavale od vibracija na volanu