Opremanje motora

Jel se nekome desavalo da mu se restartao mobitel montiran na motoru?
Ja napokon dobio nosac, stavim gore i jucer idem na test voznju kad ono mobitel se sam restarta nakon nekoliko minuta, kasnije jos jednom. Inace je potpuno ispravan samo ga malo vrijeme pregazilo. Jel moguce od vibracija il mu naskodio vjetar u kosi? 🤔

nosac nije onaj koji sa strane kao škare hvata mob pa da mozda pritisce gumbe na boku mobitela ako uopce jesu tamo?
Vibracije mogu nekad unistit stabilizaciju kamere, ali restart moba ne vidim kako
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Nero
Eeee, da tako je, krivo sam zapamtio - rikavale su kamere a ne čitavi mobiteli (y)

*Tako vam i treba kad informacije tražite na forumu:mrgreen:
 
Vibration damper majka
Quadlock i peri deri…..
Jos i charger…..ma cudo
 
Problem je sto sam bio mobitel malo pre slabo pricvrstio i od vibracija se taman toliko spustio da se gumb za gasenje pritisnuo na nosac, kako sam mislio da ne valja mob stavio sam ovaj sto redovito koristim pa se i taj ugasio i tada sam skuzio gresku.
 
Jel te nosače koristite zbog navigacije ili onako da vidite mobitel?
meni isključivo za navigaciju ako digod zatriba... što se tiče moba i poziva, neće svit propast ako se ne javim sat-dva vremena. mobitel u jaketu ili u neki kufer/torbu...
meni je ok za navigaciju (ako mi zatriba) tank torba do početka lita, al liti mobitel uskuva u onom prozirnom dijelu predviđenom za mob iako ima otvore sa strane i ugasi se... sad sam uzeja neki nosač mobitela sa ali expresa za te litnje potribe pa ću vidit...
 
Last edited:
Jel te nosače koristite zbog navigacije ili onako da vidite mobitel?
meni isključivo za navigaciju ako digod zatriba... što se tiče moba i poziva, neće svit propast ako se ne javim sat-dva vremena. mobitel u jaketu ili u neki kufer/torbu...
meni je ok za navigaciju (ako mi zatriba) tank torba do početka lita, al liti mobitel uskuva u onom prozirnom dijelu predviđenom za mob iako ima otvore sa strane i ugasi se... sad sam uzeja neki nosač mobitela sa ali expresa za te litnje potribe pa ću vidit...
ja ga imam za navigaciju+ da vidim tko me zove s obzirom da imam komunikaciju pa mogu odliciti javiti se ili ne (a i lakse mi ga je staviti na nosac nego moto jaknu s malim dzepovima + moze mi se puniti dok je na nosacu)
 
da, svako to nekako po svome, al meni pričanje na mob u vožnji bez obzira sa rukama ili ne (bar je meni tako u autu) odnese koncentraciju.
taj handsfree u autu ti samo kao "smanji broj ruku", al veći problem je što ode koncentracija...znam ponekad pričat par minuti, prekinem, i pojma nemam šta sam i kako vozio...
ja u vožnji motorom mobitel ne želim gledat, isključivo samo za navigaciju kad zatreba.
a za punjenje imam powerbank koji inače na putovanja nosim.
 
Jel te nosače koristite zbog navigacije ili onako da vidite mobitel?
meni isključivo za navigaciju ako digod zatriba... što se tiče moba i poziva, neće svit propast ako se ne javim sat-dva vremena. mobitel u jaketu ili u neki kufer/torbu...
meni je ok za navigaciju (ako mi zatriba) tank torba do početka lita, al liti mobitel uskuva u onom prozirnom dijelu predviđenom za mob iako ima otvore sa strane i ugasi se... sad sam uzeja neki nosač mobitela sa ali expresa za te litnje potribe pa ću vidit...
Samo za navigaciju i radarbot
Ne pada mi na pamet bilo kakva komunikacija na motoru, hebe mi se dal se svjet rusi dok se vozim.
 
  • Like
Reactions: MA-Zvone
iz tog razloga na nosacu imam stari mobitel koji je samo navigacija i radarbot. pravi mobitel je u torbi/koferu/jakni.
 
Samo za navigaciju i radarbot
Ne pada mi na pamet bilo kakva komunikacija na motoru, hebe mi se dal se svjet rusi dok se vozim.
Za radar bot ali na stalku se i puni
Ok opcija sa powerbankon moze ali nije moj beat…..