CF Moto

da,to je i meni bilo na listi,strom 800 ili trans 750,,ali presudio izgled,,oba su mi nekako prazna naprid,,naprid više cola i tanja guma,sa suzanom po meni usrali izgled,,bočno izgleda katastrofa,transica malo bolje al opet sa doplatama što meni triba ode priko 14000 e i opet nemam što želim,,,cf osobito touring pogođen u sridu...

Prazno i jeftino izgledaju sa svih strana.
Nevjerojatno je koliko par detalja i malo igranja bojama podigne izgled motora.


Ovo izgleda bolje od bilo kojeg japanskog motora iste kategorije, čak i od nove zx4rr. Interesantno mi je da kinezi znaju bolje nacrtat motor od japanaca.
 
Prazno i jeftino izgledaju sa svih strana.
Nevjerojatno je koliko par detalja i malo igranja bojama podigne izgled motora.


Ovo izgleda bolje od bilo kojeg japanskog motora iste kategorije, čak i od nove zx4rr. Interesantno mi je da kinezi znaju bolje nacrtat motor od japanaca.
Ne diraj zx4rr, to bi lako mogao biti dragulj.
Meni osobno jedino interesantno sa Japanske strane sto se trenutacno nudi za kupiti.
 
  • Like
Reactions: gvo and MOONSHIELD
Komentiram čisto izgled motora.
ZX4 je top i rado bi ga uparkiro, ali da se kurca ne kužiš u motore i sudiš samo na temelju izgleda, po slikama bi rekao da je CF skuplji i bolji motor.
 
Komentiram čisto izgled motora.
ZX4 je top i rado bi ga uparkiro, ali da se kurca ne kužiš u motore i sudiš samo na temelju izgleda, po slikama bi rekao da je CF skuplji i bolji motor.
ko vecina aktivnih forumasa? 🤣
 
Kod cfmoto mi se sviđa njihov 450 ccm, 2 cilindra motor.
Mogli bi sa njim napravit nekakav mini adventćur.
 
  • Like
Reactions: AnteK
da, baš je full zanimljiv agregat, kao i 90 posto ostalih koji se ugrađuju u motore zadnjih 5 godina
 
387772813_6377030409073755_2134028497402565274_n.jpg