CF Moto

i ja to jedva čekam jer to je očito jedini način da si ispuniš životni san
 
  • Love
Reactions: ODST
Toliko je crf 300 rally.
Da li je crfu dosta 27 konja?

Ovaj je ipak 50 % "jači", ali ima 40 kg više. Manje vibracija sa 2 cilindra.
Ajde.
Svi pričaju o kinezima, nitko ne kupuje. Malo je motocikl i stvar prestiža, evo čova vozi r1100rt, kad je prvi put to dovezo, ima nekih ladica po njemu, ja pitam za jednu, reko, u koju sipaš pelet.
Prave se već 100 godina i meni još liče na šporet.
Kroz gsa su dobili popularnost, stave kvalitet material i traže 3 put više.
hehe kad sam kupio bmw r1100rt ,prijatelj mi je rekao kad ga je vidio "a vidi retrovizora možeš se brijati na njemu"😁
 
1000062809.jpg


Ipak nije prek 7 :unsure:
 
Vidia ga neki dan uzivo na moto sajmu, izgleda jako liepo👍 a i ciena mue za sada dobra. Modeli 800 ccm su skuplji od V Stroma😱
 

Upravo odrzana sviecka prezentacia za nouvinare na Filipinima. Na YT ima dosta fridkih videa pa evo jednog. Za one koi ne znaju talianski mogu prevrtit na 22. minutu i pogledat sta motoric moze👍
 
  • Like
Reactions: Pavle1984
Išao danas u dućan gledat, imao je jedan za prodaju, niti jedan registriran, tako da probna vožnja nije upalila.
Palili ga u mjestu, čuje se dosta odraslo, ljepše od tuarega, a skoro kao tenere 700
 
vidio ga ja jucer uzivo, onaj plavo-bjeli, zgleda top, uskoro ce past probna pa javim
al mi se ful svidja, za iducu godinu navodno dolazi 800 za rezervarima dolje ko KTM (i masina na 800 je od "ktma") skroz zanimljivo
 
  • Like
Reactions: diesel power
odradio dziric, motoric skroz na mjestu, zvuk nevjerojatan za kubikazu, sve je fino, sve na mjestu
gas je bio s previse praznog hoda, al to se da namjestit (jedina "zamjerka")
Snaga, kolko je ima, je skroz iskoristiva. Ak nisi na makadamu onda se ili vozis u 3coj ili u 6toj. Povuce iz niskih okretaja bez problema. Dobar posao cfmoto, dobar posao.