Opremanje motora

A jel paše onaj plamenik za kampere ispod grila ili treba još nešto kemijati 😁
Ma, sve paše ,i to ako kemijaš kako treba...
 
i ja ne znam zašto bi skidao gradele, al eto pukne me iz nekog razloga, ima 100 načina za te rupe vrlo jednostavno zatvorit
 
i ja ne znam zašto bi skidao gradele, al eto pukne me iz nekog razloga, ima 100 načina za te rupe vrlo jednostavno zatvorit
aaaaaaaaa... neeš ti rupa ., ja uživam samo jednu vrstu rupaa uvik pritvorit pa otvoriti... :mrgreen:
 
Ako ti je ravan kufer stavis 4 okasta vijka i vezes na kufer
 
nije ravan kufer, givi obli V46...mislio sam i tako nešto skalafatat sa okastim vidama tipa i gumenim šajbama
0295_04_006.eps_Eshop.jpg
,
al ove gradele su mi nekako najbolje rješenje. samo i košta, bezveze...

skužio sam da mi sve manje stvari triba kad negdi idem i da bočne kufere triban stavit samo kad iden di na više dana .
sve za 2-3 dana mogu ukrcat u top case i još nešto vezat na gradele...
 
Ne zahebavaj se sa tim dodacima, sve originall povidaj...,i nikad problema.,svako mešetarenje na motoru...samo jedna sitnica sleti ili se odvida...ode ti i gradele...:coffee:
 
  • Like
Reactions: snake123
sve ja tebe razumin ,al gradele i ove okaste vide, za kufer drže iste matice i iste šajbe... eventualno neka "šina" sa unutrašnje strane između rupa, da ne drži samo vida i šajba nego se poveća površina... ako nađem do 50€ nešto konkretno uzimam, ni centa poviše nedam... ako ne, nešto ću skalafatat... kufer mi je i tako u jeseni života, nije u najboljem stanju, idealan za "upgrade" :)
 
Ne zahebavaj se sa tim dodacima, sve originall povidaj...,i nikad problema.,svako mešetarenje na motoru...samo jedna sitnica sleti ili se odvida...ode ti i gradele...:coffee:

Jedino NASA program .
 
Treba tražiti opremu i na oglasima, našao sam 2 bočna kappa kofera 22l i centrali hepco i Becker sa gradelama, stanu dvije kacige + nosači od cb 500 x od starijeg modela za 300 eura, ima sve skupa 100 L, što je zaista odlična cijena, što je još bolje dobio sam ih na poklon. možda će trebati nosače prilagoditi a to nije problem, tako da je motor sad zaista lijepo opremljen. Samo me muči puknuće vizira od rupe za vijak, što sam već vidio da ima ova tema ali nema nekih odgovra.....dakle crash barovi gornji i donji, nosač za mobitel, navigacija, štitnici za ruke, usb punjač, alarm, kopito na nogari i koferi, još samo zadnja guma Pirelli scorpion trail 2 i promjena ulja, premda imam još 4000 km do promjene ipak mislim da je 12000 km dug period, da treba prije to obaviti.
 
Fino si to opremio. Kad je o bilo kojoj mašini riječ, ušteda na ulju se ne isplati. Mijenjaj bar jednom godišnje, ako imaš manje km.
 
  • Like
Reactions: biciklista01
Kakve rupice...i sad bi ti skidao sve. Pa nemoj ni stavljati jer ti ne treba.
 

Attachments

  • 20221117_134130.jpg
    20221117_134130.jpg
    1.9 MB · Views: 0
  • 20230216_110050.jpg
    20230216_110050.jpg
    1.8 MB · Views: 0
  • 20230216_105913.jpg
    20230216_105913.jpg
    2 MB · Views: 0
ima jedan tip oko Karlovca negdje,ako ga neko pozna,prije je izradjivao te nosace, / METALNE /veci i manji,znao je biti na njuskalu,imao je cijene oko 350-400 kn.,pa pokusaj i toga pronac...
Preko prijatelja šta ima FB nekako došao do ovoga iz Karlovca, jedva. Uglavnom gradele trebaju doći kroz dan-dva, cijena 290kn + poštarina.
Hvala Paf!
 
Preko prijatelja šta ima FB nekako došao do ovoga iz Karlovca, jedva. Uglavnom gradele trebaju doći kroz dan-dva, cijena 290kn + poštarina.
Hvala Paf!
Ma nista kolega, znam ja svakog vraga, od sitnog do krupnog, pa i javim po 10 puta, ako sam u pravu... ali nekom to i smeta...pa da meni nesto isto zatreba, isto bi pitao, može i 20 savjeta, no frx, izaberem ako sta odgovara... pozd.
 
  • Haha
  • Like
Reactions: bulin and WraGG
Ma nista kolega, znam ja svakog vraga, od sitnog do krupnog, pa i javim po 10 puta, ako sam u pravu... ali nekom to i smeta...pa da meni nesto isto zatreba, isto bi pitao, može i 20 savjeta, no frx, izaberem ako sta odgovara... pozd.
a ne znam kome smeta savjet...isto tako, imam dovoljno godina i iskustva da mogu procijenit jel neko savjetuje ili pametuje, pa se ne sekiram previše...proberem što mi treba...ja sam mogao uzet original Givi, Shad kurci palci za 60 eura+ poštarina, al "sam zajunio" da ne dam preko 50 eura za taj komad željeza ili idem u neki DIY projekt:)
 
  • Like
Reactions: Paf
U jednoj grupi na fejsu vidio sam kako lik ima ekstendere na retrovizorima, pitao sam ga gdje ih je kupio pa kaze da su bili na motoru kad ga je kupio. Gledao sam na ebayu, naravno ima, al me zanima dal to moze proc na tehnickom il ih nesmijem imat?