CF Moto

po tvojim postovima bi reka da nisi ni bio u dučanu i pitao za cijenu,niti znaš razliku touring,sport,explorer,,,meni izgleda ko da si diler yamahe:)
 
Pito za cijenu,pito za opciju koferi...a vidi se itekako,da ni mali,ni sestra,ni tata,a ni mama nemaju bas puno znanja o motorima opcenito,a niti o onima koje prodaju,kad pomislim da bi ga oni trebali 5g. Servisirat,koliko je u garanciji,došlo mi je da pitam dali ide cijena dole ako se odreknem garancije😁
 
  • Like
Reactions: diesel power
Shokac je napiso,frend mi je,otišo probat sa novcima u đepu,neigraju mu novci neku preveliku ulogu,nije mu sjeo,probo je trka 700 i odmah kupio,pokazo mu se puno bolji ,pogotovo agregat....
 
...a taj benelli sa 3 kofera daje i realnu razliku u cijeni,kaj se tice paralele japan-kina,košta 8400e
 
  • Like
Reactions: ODST
Cekaj,dali si ti cito moje postove tu?procitaj,cak sam i slike stavio sa subotnje voznje od jedno sat i pol vremena
znači nisi vlasnik dotičnog vozila kojeg toliko obezvređuješ,,ponavljam svak kupuje što mu paše i za što mu potreba,meni osobno na broj 1 BMW GS,pa AFRICA TWIN, na 3 mjestu CF touring,imam potrebe za vožnju prirodom i neasfaltiranim putevima tako da je to moj izbor.Prva 2 su mi preskupa,tak da sma napravio kompromis i zasad nisam pogriješio..LP
 
  • Like
Reactions: črnomerec
znači nisi vlasnik dotičnog vozila kojeg toliko obezvređuješ,,ponavljam svak kupuje što mu paše i za što mu potreba,meni osobno na broj 1 BMW GS,pa AFRICA TWIN, na 3 mjestu CF touring,imam potrebe za vožnju prirodom i neasfltiranim putevima tako da je to moj izbor.Prva 2 su mi preskupa,tak da sma napravio kompromis i zasad nisam pogriješio..LP
Ja neznam kaj ti citaš,napiso sam da je solidan motorić
 
  • Haha
Reactions: pikacu79
...i da je makina meni ok,mozda bi ga uzeo s obzirom sta ima od điđa miđa,masina mu je najlosji dio,trazi soma i pol okretaja više od malog tracera za istu brzinu,vozio sam ga svojim nekim tempom i non stop bio u crvenom
 
Pa taj cf bez radara je od srednje adv japanske klase 800-1200e jeftiniji. Nije neka razlika...
Treba pogledati aktualne cjenike....
Cf 800 mt Touring novi me izasao 10.070 € plus rega.....akcija 15%
Kofer centralni sam imao i kupio dodatmo alu plocu novu za cca 100€.....
Komplet 3 alu kofera od CF-a tada su bili cca 1.000€.
Za tu cijenu nisam ni priblizno mogao kupiti novi motor adv klase...
I vecina vas usporedjuje sport touring/crossover sa adv klasom.
 
na črnomercu na okretištu tramvaja,krajem 80tih bija je najbolji hotdog i ledena cola:)i to se promjenilo..tako i sa tržištem motora,japanci odlaze kinezi dolaze.:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:.
 
na črnomercu na okretištu tramvaja,krajem 80tih bija je najbolji hotdog i ledena cola:)i to se promjenilo..tako i sa tržištem motora,japanci odlaze kinezi dolaze.:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:.
Na crnomercu su jeli hot dog oni koji neznaju,koji znaju su jeli u dolceviti,tako je i sa motorima
 
Za te pare, stroma ili trans alpicu bez razmišljanja. Mada ovaj izgleda puno ljepše.
 
Za te pare, stroma ili trans alpicu bez razmišljanja. Mada ovaj izgleda puno ljepše.
da,to je i meni bilo na listi,strom 800 ili trans 750,,ali presudio izgled,,oba su mi nekako prazna naprid,,naprid više cola i tanja guma,sa suzanom po meni usrali izgled,,bočno izgleda katastrofa,transica malo bolje al opet sa doplatama što meni triba ode priko 14000 e i opet nemam što želim,,,cf osobito touring pogođen u sridu...