08-10.09.2006 MK FJAKA-Split

Added to Calendar: 08-09-06, 09-09-06, 10-09-06

Citam ova prepucavanja i ne mogu vjerovati. Vozim skuter i ne bi mi na pamet palo s njim se pokusati prosvercati na bilo kakav party. To bi valjda bilo kao da dodem na utrku formule i posto po to moram uci svojom stojkom unutra. Istina, nezgodno je jer prakticki nemas di ostaviti skuter ali ima ona sumica odmah ispod prve nizbe a u ogradenom prostoru, to je koliko toliko ok rjesenje s obzirom da je gore sama cesta. Nije mi jasno zasto je toliko bitno uci skuterom, palit mu gume ne mozes (ili mozes, boze sacuvaj zvuka), vozit ga nemas di, cemu? Mislim da je ipak najbitnija dobra volja i druzenje, bar bi tako trebalo biti :)
 
mene zanima hoće li ići netko iz slavonskog broda na susret?
 
za pješake ulaz po danu 30 kn.

od moto igara očekivamo

-vaterpolo u kacigama
-bacanje vespe u dalj
-boks u velikim ( ogromnim ) rukavicama
-vađenje jabuke iz sića punog vode
-...

tko hoće prije iskoristit plažu može da navrati i danas :wink:
 
gledam ove šatore!!  :mrgreen: i  :misli: se kad naidje onaj talijanski katamaran ima sve da ih pobaca po obali!  :LOL:  :LOL:

:wink:
 
Bit će po cijelom gradu table MOTO> i samo prati oznake
 
A draga ekipo, kome od vas bi se dalo izvuci tekst peticije sa stranice (http://www.motori.hr/cgi-bin/cl.rr?id=1524&tab=vrh) isprintati jedan primjerak teksta peticije i mnostvo potpisnih listova pa predati organizatorima s molbom da stave na vidljivo mjesto ne bi li ljudi potpisali.

Pa, ako organizatori pristanu na to, neka mi posalju postom na navedenu adresu, ja im refundiram postanske troskove....

Dobrovoljaca? Dragovoljaca? Volontera?

(y)
 
vlucic said:
A draga ekipo, kome od vas bi se dalo izvuci tekst peticije sa stranice (http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,25087.0.html#top) isprintati jedan primjerak teksta peticije i mnostvo potpisnih listova pa predati organizatorima s molbom da stave na vidljivo mjesto ne bi li ljudi potpisali.

Pa, ako organizatori pristanu na to, neka mi posalju postom na navedenu adresu, ja im refundiram postanske troskove....

Dobrovoljaca? Dragovoljaca? Volontera?

(y)

mijenjaj link, Vito
 
vlucic said:
A draga ekipo, kome od vas bi se dalo izvuci tekst peticije sa stranice (http://www.motori.hr/cgi-bin/cl.rr?id=1524&tab=vrh) isprintati jedan primjerak teksta peticije i mnostvo potpisnih listova pa predati organizatorima s molbom da stave na vidljivo mjesto ne bi li ljudi potpisali.

Pa, ako organizatori pristanu na to, neka mi posalju postom na navedenu adresu, ja im refundiram postanske troskove....

Dobrovoljaca? Dragovoljaca? Volontera?

(y)


meštre riješeno (y)

več smo na našim partijima potpisivali za 0 promila
i smanjenje cestarina
tako da nije ni ovo problem
imam tvoj br. mob. pa se čujemo (y)
 
bassman said:
meštre riješeno (y)

več smo na našim partijima potpisivali za 0 promila
i smanjenje cestarina
tako da nije ni ovo problem
imam tvoj br. mob. pa se čujemo (y)

Bassmane, svaka ti cast i puno hvala!

(y)
 
Sinoć je u Fjaka bilo veselo i zabavno - ako ste blizu još imate vremena za dolazak jer mi se čini da će i večeras biti jako dobar provod na Kašjunima... (y)
 
rockantologija said:
Sinoć je u Fjaka bilo veselo i zabavno - ako ste blizu još imate vremena za dolazak jer mi se čini da će i večeras biti jako dobar provod na Kašjunima... (y)

šo' jes - jes... (y)

Oće'l još ko doć od forumaša večeras???
 
SVAKA CAST

odlicna festa sa primjerenim cijenama pica i hrane(porcije  (y) (y))super mjuza,lokacija,redari na ulazu u camping zonu...
fala na lipoj festi i vidimo se dogodine